Перейти до змісту

Ось такі пироги!


Vaska

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Ось я вирішив згадати старі добрі часи і пограти Л2, я в ній не шарю я повний нуб. Але граю просто заради задоволеня. Але ось така проблема, хто зтикався з нею допоможіть, бо я вже не знаю що робити!!! Короче кажучи кожних 7-8 хв. пропадає з'єднання з сервером. Хто допоможе то поставлю пиво, бо з цим глюком грати взагалі не можливо! А так хочеться просто побігати, а через це приходиться заново конектитись, а це дуже виводить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провайдер Data Group, а сервер сам незнаю. Скачав "Запускатор" з 4Game і постивив Л2, а який там сервер я незнаю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знач руофф

Здається що так. Перерив весь їхній форум, там в багатьох такі проблеми. Хтось зміг вирішити їх по своєму, а хтось ні. Відправив їм в технічну підтримку заявку, але мало віриться що вони допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вроді ні. Я переставив Вінду, повністю форматнув вінчестер, возив модем на Дата Груп. Все норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорее-всего проблема с твоим провайдером, так-как (если это руофф) если на таком сервере была данная проблема, то уже задроты били-бы колокола. Так же может быть проблема в прописи хоста файла, проверь. А вообще, бросай Линейку, это блуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антивірус який?

Апдейт повний робив?

Антивірус ESET Smart Security ліцензійний.

А сменить сервер? Как вариант :)

Можна попробувати. Тоді буде ясно чи це сервер чи Л2 бушує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так же может быть проблема в прописи хоста файла, проверь.

А як це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер все зрозуміло. Поставив другий серв і гра іде без всіляких похибок і обриву зв'язку. Тепер піду сваритись на руофф, хоча толку мало, таких як я там багато!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Плохо искал значит,так предлагалось скачать файлик и закинуть его в нужную папку и все бы работало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...