Перейти до змісту

The Witcher 2: Assassins of Kings


HWman

Опрос: Опрос: Опрос: Опрос))))  

28 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А как дела с DLC? Стоит ждать, пока разработчики поправят сервера свои, чтобы скачать? Или можно без них? Я уже почти первый акт прошел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Скачал репак с встроенными длс-по моему 5 миссий+патч 1.0.0.2 подоптимизировал игру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене на NVIDIA GeForce 9600 GT тормоза ужс.. прямо слайд шоу... вже 2 різних репака ставив, непомогло зовсім.. н*х таку забавку ліпити ?:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачал репак с встроенными длс-по моему 5 миссий+патч 1.0.0.2 подоптимизировал игру

Ну у меня лицензия, не хочется лепить сторонними файлами. Они сильно влияют на сюжет/прохождение?

в мене на NVIDIA GeForce 9600 GT тормоза ужс.. прямо слайд шоу... вже 2 різних репака ставив, непомогло зовсім.. н*х таку забавку ліпити ?

GT240, настройки все на минимуме. Тормозит тоже. Сегодня будет патч, который оптимизирует чуть игру. Но русская версия в пролете. Ждём ответа от 1С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачал репак с встроенными длс-по моему 5 миссий+патч 1.0.0.2 подоптимизировал игру

Ну у меня лицензия, не хочется лепить сторонними файлами. Они сильно влияют на сюжет/прохождение?

в мене на NVIDIA GeForce 9600 GT тормоза ужс.. прямо слайд шоу... вже 2 різних репака ставив, непомогло зовсім.. н*х таку забавку ліпити ?

GT240, настройки все на минимуме. Тормозит тоже. Сегодня будет патч, который оптимизирует чуть игру. Но русская версия в пролете. Ждём ответа от 1С.

нет,там походу все побочные квесты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі дуже кльво підійшли до реалізації побічних місій. Тепер завдань типу "піти туда і замачити 5 тварюк" всього декілька за гру. Більшість квестів сюжетні. Таке відчуття що кіно дивишся а не на компі граєшся. Причому цікаве кіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про оптимізацію.

Phenom 550 + 8гіг оперативи + 5850 радеон - не дозволяють комфортно грати на максимальних налаштуваннях. Але на високих всьо кльово. Графіка бомбезна - того напевно і хаває ресурсів як дурне. Дощ і туман - то взагалі "відвал башка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от кулачний бій став настільки легкий шо... срані консолі, це все їх срані джойстики, нє випустіть клаву і мишку для них, і ми ПКкишнікі не будемо страждати...

На рахунок лагів:

The Witcher II (Ведьмак 2): Assassins of Kings FAQ (оптимизация, настройки, сохранения)

The Witcher 2: Assassins of Kings: F.A.Q

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про оптимізацію.

Phenom 550 + 8гіг оперативи + 5850 радеон - не дозволяють комфортно грати на максимальних налаштуваннях. Але на високих всьо кльово. Графіка бомбезна - того напевно і хаває ресурсів як дурне. Дощ і туман - то взагалі "відвал башка".

Про оптимізацію:

C2D e4500 2.2GHz, мать:Abit 45C,DDR2 667 2,5Gb,PowerColor 5750 1GB,WDC WD3200AAKS-320GB

граю на...

post-11171-0-94231100-1306066355_thumb.j

Все літає(30-40 фсп) правда як тільки починаєш грати то поки світ загрузиться є просідання, але все комфортно.

ЗІ монік 1280х1024.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Режешь щупальце рас,режешь щупальце 2,запрыгиваешь на щупальце,спрыгиваешь у левой части зоны,упал мост,бежишь по мосту,вскрытие кейрана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, не так вроді...

ріжиш раз, ріжиш два і всетаки ріжеш три

а тоді вже катаєшся на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У когось є якісь прирост від 1.1?

не знаю на счет 1.1 но свой прирост я получил еще от 1.0.0.2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Скачав тут http://free-torrents...ic.php?t=131009 так як там багато сідів, потім скачав патчі звідси http://free-torrents...ic.php?t=143763

1. Установить игру.

2. Установить Patcher_RU.exe.

3. Установить patch2_0_RU.exe.

4. Установить patch2_1.exe.

5. Играть.

Зробив все так як написано і...

http://i1.imageban.r...cf4fc124ec3.jpg

Стер старий Microsoft .NET Framework 4 поставив dotNetFx40_Full_x86_x64 (скачав з офсайту) - Те ж саме.

Що це може бути і як з ним боротись?

ЗІ Вінда х64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вийшов з ситуації поставивши лише два патчі, на новій конфігурації все літає тобто 30-40 фпс мінімум з лише вимкненим "запредельным качечтвом"

правда відео троха гріє як метро 2033.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кльова гра, хоча перша памятаю більше захопила...хз навіть чому. Доречі всі хто не читав Сапковського - раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нарешті пройшов. Даааа, зачотна гра. Пролог і перша частина так сібє, але друга, третя і кінець жирно))

Пройшов за Роше і спасав Трісс :wub: Доречі, є хтось хто не спасав Трісс? Що з нею тоді стається. (Маю надію вони не поведуться з нею, як Юбісофти з Люсі)

Не понравилось два момента: прічєсон Геральта (всю гру пройшов в обладунках Кейрана з капюшоном) і мало стальних мечів. Під кінець у мене було 7 крутих срібних мечів (тіпа Парламентар, Судьба і т.д.), а стальних тільки два (іто дали їх під кінець).

І ще цікаво, з залежності від проходження є 4 варіанта з поділом земель півночі між королями) Навіть хз, як можна після цього зробити гру з однозначним початком)

Але, як говориться, поживем-побачім) Ждем третю частину. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро має вийти патч з новим контентом так що прийдеться тобі ще раз перепроходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания CD Projekt опубликовала новый тизер-трейлер дополненного и улучшенного издания ролевой игры The Witcher 2: Assassins of Kings, которое получило соответствующую приставку к названию - Enhanced Edition.

В данном издании вы найдете оптимизированную для контроллера Xbox 360 систему управления, около трех часов дополнительного контента в форме новых квестов в третьем игровом акте, новое CG-видео, новый уровень сложности Dark, а также режим Arena. Кроме того, разработчики приготовили трех новых персонажей. Все эти изменения также коснутся и вышедшей в прошлом году РС-версии.

Выход The Witcher 2: Enhanced Edition ожидается 17 апреля 2012.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще поки почекаю...

Скільки ждав часу а тут лежить на кампу а гратись не хочеться та і сейви полетіли тому що не зробив бекап при перестановці вінди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia, хз) Арена і в мене була і режим дарк теж. Хіба що квести пройти, якщо сейви не злетять)

А ще бачив інфу, що заплановано 5 частин саги про відьмака Герича) Цікаво чи це так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...