Перейти до змісту

Книжка в MS Word 2007


prodrupaler

Рекомендовані повідомлення

В мене є книжка а точніше методичка (Листок А4 зігнутий в двоє і скріплений степлером) на 60 сторінок. Тобто 30 листків А4. Може хтось знає як зробити копію такеї книжки??? Тобто НЕ просто ксерокс сторінок, а з однієї книжки зробити дві ідентичні. Способом сторінку ділити на колонки, писати текс, і потім робити двохсторонню печать дуже довго... можливо хтось знає як таке діло швидше зробити? можливо якісь спеціальні програми є (На думку Acrobar Reader приходить, але з його допомогою ніколи не пічатав документи)? А на даний момент я використовую Word та ABBYY Fine Reader 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Acrobar Reader є друк книгою жодних там проблем. Відкрив документ в вікні друку є Page Scaling там вибираєм Booklet Printing а Booklet Subset - Back Side Only. І Друк. Коли принтер надрукував - перекинув сторінки - Front Side Only. Потренуйся на малому PDF спершу аби не переводити дарма папір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я щось незрозумів, а що неможна просто розшити методичку і зробити спочатку копію однієї сторони а потім іншої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я щось незрозумів, а що неможна просто розшити методичку і зробити спочатку копію однієї сторони а потім іншої?

в ТС певно немає гострих предметів на хазяйстві щоб розшити методичку - мусить сканувати. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на даний момент я використовую Word та ABBYY Fine Reader 10.

Якщо просто - зверстати книжкою і роздрукувати документ Word з допомогою макроса:

VERSTKA.ZIP

p.s. Недавно таким чином роздруковував книгу біля 300 сторінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для друку буклетів вже з пару років використовую FinePrint. Принцип роботи простий до "бєзобразія": в системі з'яляється віртуальний принтер, тобто буклетом можна роздрукувати не тільки doc-овські файли.

Ще цікава інша програма того ж виробника PdfFactory: аналогічно ФайнПрінту в системі з'являється віртуальний принер, але його основна задача - створення pdf-файлів.

Підтримується експорт завдання з однієї програму в іншу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для друку буклетів вже з пару років використовую FinePrint.

Підтримую. Колись також нею користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, напиши по-людськи, що маєш і що тобі треба. Якщо є готова книжечка (в папері) - розший і ксерокс в поміч, якщо в електронному вигляді, то любий принтер друкує буклети, і не треба ніяких додлаткових програм. Якщо з паперу в електронний вигляд треба перевести, то твій Ворд і ФайнРідер - саме то. Я не розумію в чому проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...