Перейти до змісту

Канал ТЕТ - шедеври телеефіру


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Телеканат ТЕТ змінює формат і орієнтується тепер на дєвочєк, які не сильно заморачуються жизнью. До вашої уваги цікава стаття про пізнавальні і корисні програми оновленого каналу.

http://www.telekritika.ua/media-continent/authorcolumn/brynykh/2011-02-17/60286

Гештальт полового вопроса

деякі цитати:

В загальних рисах проблєматіку полового вопроса на сучасному етапі розвитку цивілізації окреслює серіал «Реальні пацани», в якому задіяні луччі сили города, над которим вдоволь надругався син могучої Татьяни Толстої. Сітком розказує про безпонтову жизнь простих пєрмських гопніків та їхніх падруг. Це свіжий і незамутньонний взгляд на мір сємок і піваса, тоість - на реальну жизнь. Патаму шо реальна жизнь - це реальні проблєми, а не всякі там шльопери в новозтях.

Благоустройство полового вопроса - ключове питання наступного тіпа реаліті на каналі ТЕТ під характєрою назвою «Твою маму!». От кому я завідую, так це гостьовим редакторам етої програми. Всігда харашо, коли можна іскрінно виражать емоції щодо учасників шоу.

Мальчик хоче імєть дівчину, патаму шо врем'я пришло - а під рукою нікого нима, крім, собствінно, руки. Ето раз. І єсть три бойкі мамочки, які хочуть, шоб їхні доці не просто мали парнів, но і сходили замуж када-нібудь. Ето два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"реальные пацаны" Класний серіал є з чого посміятись :smile-zachot: ... я його ще по тнт 2 місяці назад дивився,10 березня другий сезон вже буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"реальные пацаны" Класний серіал є з чого посміятись :smile-zachot: ... я його ще по тнт 2 місяці назад дивився,10 березня другий сезон вже буде...

то така шутка, що класний? :sq_ye:

так йогож без рвотного рефлекса дивитись быльше 5 секунд _НЕ МОЖНА_... не знаю на кого він розрахований.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось бачу не вкурив "шутку юмора" і іронію в пості топікстартера.....

а я сам, проводячи ремонт дома, мабуть зачепив антену, і телевізор перестав працювати, це було помічено десь через тиждень, коли вирішив глянути футбол :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось бачу не вкурив "шутку юмора" і іронію в пості топікстартера.....

Та от млін не знайшлось блюючого смайла. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...