Перейти до змісту

Продам пасивний саб


Akim

Рекомендовані повідомлення

Продам пасивний сабвуфер в коробі на 26 літрів!саб виготовляв власноруч, розрахований теж непогано - матеріал -фанера, подвійні стінки, скручені і склеєні між собою з листів 10мм, дуже добротний і міцний! як для 10" грає мягко і доволі глубоко як для такого бюджету! для естетів можу обшити за додаткову плату короб! саб використовувався в домашніх умовах, причина продажу перехід на серйознішу апаратуру! ціна - 300 грн

post-9799-0-90866700-1297803833_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фазоінвертор з каналізаційної труби це дуже круто :ohmy: і все це ще за 300 грн. , то краще купити пасивний Блаупункт доплативши 60 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а фазоінвертор з каналізаційної труби це дуже круто :ohmy: і все це ще за 300 грн. , то краще купити пасивний Блаупункт доплативши 60 грн.

Откуда такое недоверие к сабостроителям ? Может лучше послушать саб , который сделал человек , разбирающися в данном деле , а после плеваться на Blaupunkt и матюжить китайцев ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 nicolay: може мені ще про фланци і теорію звукового потоку розказати?зрозуміло шо на виході йдуть невеликі завихрення, але потужність не настільки велика щоб створювати свист на виході!короб розраховано 2 комп"ютерними програмами, настройка перевірена по Шихатову!короб зроблений і з врахуванням подальшого використання не дуже потужного підсилювача, так як об"єм трішки більший, і бас вийшов мягкий, разом з тим швидкість віддачі як для 10" типова(ну наскільки це можна говорити про 10" даної цінової категорії), бас іде без запізнення! Сам я перестроїв коробів не один десяток, не один десяток машин запакував, так шо в теорії думаю тягатися ми довго не будем! висновки роби сам, моя ціна виставлена!

Доречі забув написати в першому пості - короб спеціально зроблений під нішу за заднім диваном ВАЗ 2101, стає ідеально,не заважає, функціональність багажника залишається, так що вазоводам буде особливо актуально!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які приблизні розміри саба? Якщо не важко...

І чи не буде гудіти той фазоінвентер в багажнику?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гудіти не буде,перевірено, ну само собой все залежить від того як усілок настроїш, в мене на протязі місяця стояв в 2101, потім поміняв музику, стояв саб дома!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пасивний блаупунк то звичайно круть. 20 мм стінки то вже гарантія того, що короб під саб буде "глухим", а у блаупункті які стінки?

І взагалі кращого матеріалу під фазік ніж труба каналізаційна не знайти)))

До речі, якщо 300 грн, то дорого, раджу подивитись і прикинути скільки буде коштувати матеріал на короб 20мм і саморізи, а тоді вже робити висновки по те що дорого чи не дорого.

Сергій, а що за дін стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оріс 10", мене влаштовував як стояв в 2101, потім поміняв, пішли в ход 2кіловатні, 3.5 кіловатні саби, акумулятори від КАМАЗа і змагання по звуковому тиску!

для тих кому жаль розтрясати кузов авто, це ідеальний варіант, не дуже потужний саб, але разом з тим баса за голову!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 5 місяців потому...

о66 998 4о 78 - Сергій

ще продається

сабвуфер не проданий, ще лежить чекає) я був про нього і забув уже, можна звонити на другий телефон я на ньому постійно - о5о 375 6о о2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...