Перейти до змісту

Футбольні новини


Teo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

угу, кльові матчі сьогодні :)

а Мілан з Лечче бачили?

програвали 3:0. і камбек 3:4 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25.10.2011 07:51 Футбол

Телеканал Футбол стал официальным транслятором УПЛ

Канал купил права на показ матчей у 10 клубов

Телеканал «Футбол» стал официальным транслятором Украинской Премьер-Лиги (УПЛ) на два сезона, заплатив рекордную для украинского футбола сумму.

Десять украинских футбольных клубов, подписавших с УПЛ контракт, разделят призовой фонд в размере семи млн. долларов США за первый сезон (2011-2012 гг.). Во втором сезоне (2012-2013 гг.) сумма будет увеличена и составит восемь млн. долларов США.

«Мы были готовы приобрести пакет из всех 16 клубов, но в силу различных причин не все они передали право на трансляцию УПЛ, – отметил Александр Денисов, директор телеканала «Футбол», – эксклюзивную возможность транслировать игры значительной части этих клубов мы приобрели за очень большие деньги. Соответственно уже с этого сезона десятка клубов пула получит доход. Для нас очень важно сотрудничество с УПЛ, так как украинский футбол приоритет номер один в развитии нашей спортивной группы телеканалов».

Напомним, что в пул входят следующие клубы: «Шахтер» (Донецк), «Металлург» (Донецк), «Оболонь» (Киев), «Черноморец» (Одесса), «Карпаты» (Львов), «Ворскла» (Полтава), «Ильичевец» (Мариуполь), «Зоря» (Луганск), «Александрия» (Александрия), «Таврия» (Симферополь).

Согласно приобретенным правам телеканал «Футбол» покажет все домашние матчи выше перечисленных команд. Матчи при участии топ-команд покажет национальный телеканал «Украина»

footballua.tv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домашние матчи киевского "Динамо", "Металлиста", "Днепра", "Арсенала", "Кривбасса" и "Волыни" продолжат показывать телеканалы "1+1" и "2+2".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимощук може покинути "Баварію"

Президент мюнхенської "Баварії" Карл-Хайнц Румменіге заявив, що клуб не планує продовжувати контрактів з ціли рядом футболітів.

Спершу торкнувся теми "кришталевого" Арьєна Роббена, який лікується набагато більше, ніж грає.

"Ми вирішили, що почекаємо до кінця першого кола. А ось переговорів з гравцями, чиї контракти закінчуються в 2012 році, ми вести не будемо", - сказав Карл-Хайнц Румменіге.

А це, між іншим, Івіца Оліч, Даніель ван Буйтен, Брено, Даніель Праньїч і наш Анатолій Тимощук.

Назад в ШД? Чи Зєніт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наставник сборной Бразилии Мано Менезеш вызвал несколько новичков на предстоящие матчи против Габона (10 ноября) и Египта (14 ноября). В их числе лидер "Шахтера" Виллиан и новичка киевского "Динамо" Дуду.

Кроме того, уже традиционно в сборную приглашен и "горняк" Фернандиньо, сообщает Goal.com.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоганий матч видало Динамо!

Якби так грали з Бешикташем - точно хоча б нічия була.

Грали до останнього, боролись. Ідеє взагалі красавчік, забив з двох моментів два голи! :)

Смішно за Гармаша - знов не втримався :)

А Металіст ніби й насідав на ворота, але чи то в них нічого не виходило, чи то так гарно зіграла оборона Динамо.

Шовковський правда рятував багато разів, але, як на мене, то майже всі моменти де він рятував, то була його робота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат є результат, а про стиль гри Динамо можна сказати "бак пробит, хвост горит, но машина летит, на честном слове ..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ДК завжди сильно грало і грає в контратаках і надійно в обороні.В них найменше пропущених мячів в чемпіонаті..Якби в Стамбулі замість Мілі грав Ідеє то і там була б мінімум нічия, але схоже Сьомін беріг Брауна саме на матч з Металом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в Стамбулі замість Мілі грав Ідеє то і там була б мінімум нічия, але схоже Сьомін беріг Брауна саме на матч з Металом.

Думаю це він зробив несвідомо, шось на нього не похоже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що реально, це те, що Сьомін грав на нічию в Стамбулі. І саме тому випустив Мілевського, який мав би хоч якось за м"яч триматись.

Можна сказати вже впевнено, що Сьомін вибрав погану тактику, тому й програв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не кажіть, але боягузлива манера Сьоміна підхарює. В Стамбулі проти посереднього Бешика грали на 0-0 і влетіли. З Металом весь 2-й тайм в своїх воротах так ще і в 5 захисників... І жодних контр-атак. Ледь за центр мяч вибивали.

Радий звичайно, що перемогли, але......... Ну не може так ДИНАМО КИЇВ труситись перед Металом, який би він не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня они вышли сомкнутым строем несмотря на то , что строй был неполным.

Динамо: Шовковский, Данило Силва, Алмейда, Юссуф, Бетао, Вукоевич, Гармаш (Рыбалка, 89), Корреа, Алиев (Хачериди, 68), Шевченко, Идейе

d01d589c66a6.jpg

Сегодня он продемонстрировал за что его покупали и при какой модели игры он наиболее эффективен

146211.jpg

Сегодня его не будут увольнять как минимум два миллиона болельщиков ДК при том, что он опять сделал ослабляющую замену

Спокойной ночи Юрий Павлович. До завтра. Сегодня Вы на коне. Сегодня я кажется понял, что Вам не нужна ЛЕ. Вам нужна ЛЧ. Или я ошибаюсь

jurij_semin_fk_dinamo_kiev_26417_1.jpg

Сегодня они не облажались в защите в последние 10 минут

175116.jpg

Сегодня он впервые на моей памяти отбегал, как в Милане.........................Отбегал.

859.jpg

Сегодня он ошибся всего один раз, выбив мяч перед собой. В такой игре это все равно, что на ноль. Как всегда, каши не испортил.

9cc59d6582c8.jpg

Сегодня он много бил по воротам, благодаря чему статистика ударов в первом тайме была равна статистике Металлиста. Как вседа в последнее время не забил, но его замена позволила сравнить два тайма. Без него почему то стало хуже. Понравилось его вью после матча, где он сказал:

"Але найголовніше! Ще раз хочу сказати, що всім тим "доброзичливцям", які бажали нам зла і хотіли, щоб ми програли, - нехай дивляться на табло. Ми сьогодні радіємо і всім довели, що у нас є команда."http://www.newsmore.net/show/sport/54098-aliev_sogodni_bozhenka_buv_na_botsi_dinamo

45723.jpg

Возможно мы все таки чего то не понимаем. Возможно он боец?

13342cf21514.jpg

Сегодня я увидел новую надежду команды. Я знаю почему и я знаю, что прав.......

181641f4ca86.jpg

PS -надежда обнимает Идейе. .....:-)))) без всякой пошлости, просто прихватила рукой. Просто радость

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в Стамбулі замість Мілі грав Ідеє то і там була б мінімум нічия, але схоже Сьомін беріг Брауна саме на матч з Металом.

Думаю це він зробив несвідомо, шось на нього не похоже)

Та ні. Сьомін так пожартував, а за його слова "вчепились" в огляді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки Гармашу треба з нервами щось робити, а то буде весь час "вічно перспективним"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він вже переріс перспективного.Є пас, є удар, є непоступливість. Прийде досвід та хитрість ,вміння розраховувати сили на весь матч і буде класний півзахисник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимощук може покинути "Баварію"

Президент мюнхенської "Баварії" Карл-Хайнц Румменіге заявив, що клуб не планує продовжувати контрактів з ціли рядом футболітів.

Спершу торкнувся теми "кришталевого" Арьєна Роббена, який лікується набагато більше, ніж грає.

"Ми вирішили, що почекаємо до кінця першого кола. А ось переговорів з гравцями, чиї контракти закінчуються в 2012 році, ми вести не будемо", - сказав Карл-Хайнц Румменіге.

А це, між іншим, Івіца Оліч, Даніель ван Буйтен, Брено, Даніель Праньїч і наш Анатолій Тимощук.

Назад в ШД? Чи Зєніт?

Не треба Тимощуку до євро нікуди йти,тим більш фінал ЛЧ буде Баварія-Барса :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ідеалі - назад в "Волинь", а то Шарпар в оренді, нам треба буде опорника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...