Перейти до змісту

Sony VAIO VPCEB15FM


NashLutsk

Рекомендовані повідомлення

Люди добрі допоможіть.. з установкою драйверів на ноутбук Sony VAIO VPCEB15FM... Значить така проблема.. ноут зі штатів... стояла оригінальна ліцензійна Віндоус7. 64біт... я її грохнув так як вона була англійська.. Поставив нашу 7. 64біт і тепер не можу знайти дрова на мультитч... обрив все що міг і нічого підходящого не знайшов. Звернувся до NOTIX сказали що без проблем все зроблять.. перестановлять по новому свій віндус і всі дрова за 120грн.. а головне я наголосив.. що це все заради мультитача.. і що... прийшов а мою проблему не вирішили... наговорили що треба 32бітку 7-ку поставити і може тоді мультитач стане... заплатив за практично ніщо 50грн.Шукаю тому що на оригінальній ОС стояв мультитач драйвер і дуже гарно працював можна було підкоригувати під себе, а після перестановки тачпад став якийсь дикий... таке враження що працює.. нормально.. а буває що і взагалі щось нето... раз буває откриває папку.. а інший раз.. стукну два рази по тачу... а папка навіть не виділилась. Допоможіть будь-ласка!

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам знайшов драйвера і вся проблама вирішилась! =)

Тему можна закривати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...