Перейти до змісту

Шукаю роботу


Kinah

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Я студент Луцького Національного Технічного Університету

Спеціальність Професійна освіта.Комп'ютери в управлінні і навчанні. Курс навчання 2.

Шукаю роботу яку можна було б робити дома або ж на роботі(лише після навчання, приблизно з 15:00)

Що я вмію

---Впевнений користувач ПК

-------Встановлення ОС Windows і Linux(в Linux досвіду менше).

-------Налаштування прикладних програм,коректне встановлення різноманітних патчів, креків ітому подібного ПЗ.

-------Маю певний досвід у складанні ПК із комплектуючих.

---Чим цікавлюсь

-------Веб-технології(HTML, PHP, MYSQL).HTML знаю не погано. Зараз маю намір освоїти CSS.

-------Тісно знайомий з CMS DLE, Wordpress, Joomla.

-------Зараз розробляю для себе блог на Wordpress.

-------Програмний ремонт телефонів,смартфонів, плеєрів і іншої електроніки.

---Чим я володію

-------Потужний ноутбук.

-------Швидкісний домашній інтернет(8мб/сек).

---Яка я людина

-------Комунікабельний.

-------Люблю працювати в колективі.

-------Самовіддачу гарантую.

Можливо щось забув написати, пізнеше допишу.

Буду радий Будь-яким пропозиціям.

Мої контакти.

моб. тел: 0966502432

емейл: [email protected]

ICQ: 647449309

skype: dimchik-lntu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чювак навчісь для початку писати резюме! ;)

впринціпі людина нормуль написла що вміє і не вміє. не приколупуйся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mula Вибачте але ви не вправі мені вказувати. ви самі зареєстровані скіки часу на форумі а всього 7 постів тобто приблизно трохи менше одного посту на рік. рейтингу у вас нема а отже і до ваших слів я не зобов'язаний прислуховуватись.

В кого які пропозиції є на рахунок роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такими вмінями в мене брат двоюрідний 16 річний вміє те саме тільки + ще може просидіти ВконтакТах сутки без їжі :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринціпі людина нормуль написла що вміє і не вміє. не приколупуйся

Справа в тому, що так пишуть резюме більша половина, і таких навряд чи візьмуть на нормальну роботу. Ну не можна писати такі небелиці в одному реченні, хай і грамотно, і симпатично :) Більшу половину цього всього взагалі не треба було писати. Написав би щось на зразок "Студент 2го курсу, володію ПК, є досвід у веб-технологіях". І все, не потрібно писати деферамби, якщо реального досвіду: погрався з встановленням Wordpress і Joomla, та ще й "HTML знаю не погано", але "Зараз маю намір освоїти CSS" - це взагалі смішно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mula Вибачте але ви не вправі мені вказувати. ви самі зареєстровані скіки часу на форумі а всього 7 постів тобто приблизно трохи менше одного посту на рік. рейтингу у вас нема а отже і до ваших слів я не зобов'язаний прислуховуватись.

В кого які пропозиції є на рахунок роботи?

я не вказую я даю вам дружню пораду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да какое там нормаль написала?

Одна из первых священных заповедей составления резюме гласит:

Прежде чем выслать резюме, перечитай его 20 раз, найди и исправь ошибки, посмотри на него глазами работодателей!!!

Автор темы это сделал? нет. выводы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви самі зареєстровані скіки часу на форумі а всього 7 постів тобто приблизно трохи менше одного посту на рік. рейтингу у вас нема а отже і до ваших слів я не зобов'язаний

при чём тут количество постов или время регистрации? Поверь, на Борде достаточно много людей с накрученными по стопиццот тыщь постами, и небесными рейтингами, а по сути, это мыльные пузыри, пустышки... и наоборот, человек без всяких разных там баснословных цифр, может иметь на форуме очень даже солидный авторитет...

Извини за оффтоп, просто зацепило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да какое там нормаль написала?

Одна из первых священных заповедей составления резюме гласит:

Прежде чем выслать резюме, перечитай его 20 раз, найди и исправь ошибки, посмотри на него глазами работодателей!!!

Автор темы это сделал? нет. выводы...

А де ти резюме побачив? Людина написала що шукає, що вміє, що хоче. Все зрозуміло, хіба ні? Але це не резюме і немає чого тут вийоЖуватися і домахуватися до людини. Немає пропозицій, нафіг з пляжу.

"Все познается в сравнении". Порівняйте тут і тут. Різниця є? А резюме можна вислати потенційному роботодавцю, а не викладати у вільний доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе пару таблеток валидола одолжить ? :)

человек, который ищет работу что пишет? правильно, резюме.

Как вещает Тётя Вика: Резюме (от фр. résumé или лат. curriculum vitae — «течение жизни», жизнеописание, произносится: кури́кулюм ви́тэ, часто сокращают до CV) — документ, содержащий информацию о навыках, опыте работы, образовании и другой относящейся к делу информации, обычно требуемый при рассмотрении кандидатуры человека для найма на работу.

Подытожим: резюме или не резюме является стартовой площадкой, лицом, умом, характером, культурой человека, который претендует на ту или иную работу.

А за оффтоп я извинился заранее. :D:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за оффтоп я извинился заранее. :D:g05:

Ти за нього вибачаєшся в кожній темі де тільки з'являєшся, але це не дає тобі право оффтопити і надалі.

Якщо хочеш допомогти людині, яка, на твою думку, невірно склала резюме, то найкращим варіантом було б написати їй про це у приват, а не обговорювати її безграмотність (на твою думку) в темі.

Хоча насправді таким оффтоперам аби папІсать, шукає людина роботу чи пропонує - пофіг. Те саме не тільки з пошуком, а і з пропозицією. Пєйсателі знайдуться завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...