Перейти до змісту

Народна Оборона


Darkraven

Рекомендовані повідомлення

Як ви знаєте до нас приїздив пан Луценко. Здибанка мала бути на Театральній площі. Хтось ходив дивитися на цього пана, за такого клятого холодного морозу? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знакомые говорили шо пробка была када народ росходился немерянная...

а че он собственно может сказать?7 чего вы еще не слышали ? чё1 вам не хватает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжджав повз театральний майдан того дня 15 хвилин по восьмій - сцену уже активно демонтовували, а на майдані було близько десятка молодих людей.

знакомые говорили шо пробка была када народ росходился немерянная...

Ну якщо був затор, то все таки народу зібралося не мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був приблизно в 18.30. Якраз Луценко закінчував виступ, тому нічого не можу сказати, про що говорив... Народу було дофіга. В кінці виступив "Плач Єремії" з піснею "Лента за лентою...", погепали в барабани і Луценко типу пішов через публіку додому....

Прикро, що Тарас Чубай заспівав лише одну пісню, то варто із-за цього в Луцьк пертися?

Хоча Луценку чомусь симпатизую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А н адругий день нас відвідала Юля Тимошенко. Якраз проїзджав біля готелю Україна і зупинив мене страж дорожного порядку. Сказав, що зараз проїде ескорт до готелю. За декілька хвилин машин з 5 підїхало до готелю. Щось зачастили!

І з Луценком зустрівся лоб в лоб. Я виходив з Карамель-кафе, а Він якраз заходив. Привітався, а він так здивовано глянув. Правда ще й з водієм його встиг посваритись . Місця собі ніяк знайти не міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув таку інформацію, що на цей виступ мають подавати в суд. Так як в той день в 16 год. починалося правитися в соборі, а тут якраз виступ, а тим більше концерт, це при тому що піст. Хто ще щось чув про це???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув таку інформацію, що на цей виступ мають подавати в суд. Так як в той день в 16 год. починалося правитися в соборі, а тут якраз виступ, а тим більше концерт, це при тому що піст. Хто ще щось чув про це???

В тому то і вся справа, що Піст. А Він приволік музик із собою. Хай би собі сам і говорив. Чи то тепер мода така, після виступу, молодих людей музикою заволікати.

А чи будуть в суд подавати чи ні, це ми ще побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюююю нормально що я не пішов бо на 1 пісню (хоть і дуже класну) це гон пертися !

а на рахунок суду це повний маразм ! собор захотів грошей халявних закосити ! я таких людей не розумію, хай собі "постять" але іншим не заважають розважатися !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, який розпорядок приїзду інших політиків та високопосадовців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко приехала, а Шиба в Киев удрал - выступал вчера на "Свободе слова" по АйСиТиВи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо посту: в нас, здається, поки що церква відділена від держави, так що не знаю, яка може бути причина подання в суд. Адже, якщо відувається така масова акція, то вона погоджується зазвичай з місцевою владою, думаю, в Луценка такий дозвіл був.

Хоча міг би і не брати Чубая. Треба чітко визначитися, політична це акція чи шоу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикро, що Тарас Чубай заспівав лише одну пісню, то варто із-за цього в Луцьк пертися?

Хоча Луценку чомусь симпатизую...

"Делай деньги, делай деньги, позабыв покой и лень, делай деньги, делай деньги, все остальное - дребедень" (с) "Острів Скарбів" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був приблизно в 18.30. Якраз Луценко закінчував виступ, тому нічого не можу сказати, про що говорив... Народу було дофіга. В кінці виступив "Плач Єремії" з піснею "Лента за лентою...", погепали в барабани і Луценко типу пішов через публіку додому....

Прикро, що Тарас Чубай заспівав лише одну пісню, то варто із-за цього в Луцьк пертися?

Хоча Луценку чомусь симпатизую...

А хто сказав, що він одну пісню виконав. Взагалі хто з народу був там.

Я наприклад був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був приблизно в 18.30. Якраз Луценко закінчував виступ, тому нічого не можу сказати, про що говорив... Народу було дофіга. В кінці виступив "Плач Єремії" з піснею "Лента за лентою...", погепали в барабани і Луценко типу пішов через публіку додому....

Прикро, що Тарас Чубай заспівав лише одну пісню, то варто із-за цього в Луцьк пертися?

Хоча Луценку чомусь симпатизую...

А хто сказав, що він одну пісню виконав. Взагалі хто з народу був там.

Я наприклад був.

Ну і що там цікавого було? про що вельме шановний Пан розповідав? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув таку інформацію, що на цей виступ мають подавати в суд. Так як в той день в 16 год. починалося правитися в соборі, а тут якраз виступ, а тим більше концерт, це при тому що піст. Хто ще щось чув про це???

Слухав інтерв`ю головного регіонала на Волині. Так він сказав, що збирають інфу і докази щодо законності проведення цієї акції. Багато що уже є. Особливо цікавить хто фінансував дану акцію і допомагав організовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://glavred.info/archive/2007/02/02/164258-6.html

ну він же сам сказав, хто фінансує...

На місцевому рівні малось на увазі. Дуже гнав на райони. Мовляв, районні голови людей відправляли на цю акцію автобусами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Плача Єремії вони гоцали не 1 пісню а багато просто вони гоцали ще до виступу Луценка, (це мені друзі розповідали) і казали що вони класно загоцали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кумедно виходить, скільки в нас різних організацій та партій: типу "пора", "народна самооборона"... що далі?

Чому не зробити дві партії типу "Лібералів" та "Консерваторів", як у США чи в Британії. Невже це так погано?

Чи краще блокувати трибуни і все що блокується і не блокується - також блокувати і виспорювати чий же це кусок труби, який знаходиться на УКРАЇНІ!!! (Російський чи Туркменістану??!!) І хто винен за приватизацію завода?!!!

"Цирк поїхав, циркулі залишились"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не зробити дві партії типу "Лібералів" та "Консерваторів", як у США чи в Британії. Невже це так погано?

Погано. А якщо я не підтримую ні лібералів, ні консерваторів мені що робити? А якщо і ліберали, і консерватори розкрадають державу? Ідея цього руху правильна - люди мають право на протест і вираження недовіри владі, яку вони обрали. Але інше питання - з якими вимогами йти не цей протест і що буде критерієм того, що він вдався чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти згадай скільки разів ми виходили на протести з усілякими вимогами... і кому це допомогло?

Наша людська українська свідомість ще не сформована до такого рангу як в тій самій Британії чи ще десь. І нам важко зрозуміти правильність вчинку того чи іншого політика. І це на користь тим "вершкам", яким зараз так добре...

to be continued...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ де можна нарісувати кантору Луценка "Народна самооборона" в Луцку?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.obozrevatel.com.ua/news/2007/2/3/154733.htm

"Новости Украины" Вернуться назад

03.02.2007 | 15:11 Портал ОБОЗ.ua UA-Портал

Луценко не финансирует никто, кроме Жвании и "друзей"

Ни один из олигархов не финансирует Гражданское движение «Народная самооборона», заявил его лидер Юрий Луценко сегодня на пресс-конференции в Херсоне.

Как передает корреспондент УНИАН, он рассказал журналистам, что услуги по транспортировке сцены по регионам Украины во время всеукраинского тура “Народной самообороны” финансирует народный депутат Давид Жвания, агитационные материалы финансируются друзьями Ю.Луценко.

По его словам, сейчас решается вопрос о размещении центрального офиса «Народной самообороны» в Киеве, на что необходимо около 500 тыс. грн. Организатор «Народной самообороны» предполагает, что вопрос размещения офиса будет решен на будущей неделе.

Ю.Луценко отметил, что ни один из олигархов не дает деньги на финансирование этого проекта. «Ни один из олигархов к этому проекту не имеет никакого отношения», - сказал он и подчеркнул, что «так и должно быть».

P.S. (Georg)Что у нас есть в Луцке, подконтрольное Жвании? Возле него и искать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://www.oglyadach.com/news/2007/3/22/139913.htm

На день приїзду Луценка в Житомир в усіх вищих та середніх навчальних закладах пишуть "міністерську контрольну". Звичайно, це випадковість :smile3:)))

Знаєте, такі методи просто зобов’язують людей приєднуватися до Луценка. Це мені нагадало часи, коли нас збирали на якийсь мітинг в підтримку кучмочки...

"Лента за лентою набої подавай", чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Господину Луценко никто не помешал выступить во время Поста. А за 2 дня до того представители горсовета отказали мне в помощи в организации благотворительной акции в поддержку детей-инвалидов, потому что акция предполагала собой молодежный дэнс-марафон. Вот так... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...