Перейти до змісту

Dreambox 500s


Рекомендовані повідомлення

Хочу донести до простого користувача, на рахунок даного тюнарв! Ні в яккому разі, не беріть це китайське лайно, хто б вам його не пропонував!!! Бо будете мати вічний геморой. Як не з одним ,то з іншим, його недоліком.Я мав необережність придбати такий апарат у одного "ділєра" з рожищенського району, імя називати не буду,то маю клопіт кожного дня....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так то просто треба було купувати оригінальний а не китайське лайно за 60 баксів.

і до чого ж тут дилер. навіщо когось звинувачувати в своїй жадібності і бажанні халяви.

P.S.: маю два таких і постійні проблеми з одним з них. Але ж не сру на форумах тупими темами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу донести до простого користувача, на рахунок даного тюнарв! Ні в яккому разі, не беріть це китайське лайно, хто б вам його не пропонував!!! Бо будете мати вічний геморой. Як не з одним ,то з іншим, його недоліком.Я мав необережність придбати такий апарат у одного "ділєра" з рожищенського району, імя називати не буду,то маю клопіт кожного дня....

У этого же диллера я покупал свой Дрим 500s 3 года назад за 250долларов ДОВОЛЕН КАК СЛОН. Дело не в диллере а в качестве товара. Мой Дрим уже пол года пылится на полке (купил другой - мультимедийный), но продавать удачную оригинальную (я покупал именно ОРИГИНАЛ) модель за говённые 300гривень которые щас за него дают я ВЖИЗНЬ не стану. Аппарат СУПЕР. Но продать б.у. даже за 100долл. щас нереально - поэтому лучше дождётся своего часа и поставлю родителям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є клони, які досить стабільно працюють. Попробуйте імідж nabilodm500-v08-maxvar

Да дело то тут в другом .....

Ну моё мнение таково: "Если покупаешь запорожец за 50 баксов и хочешь чтобы он ездил как ПОРШЕ , то прийдётся поработать НАПИЛЬНИКОМ"

Не хочешь работать напильником, купи обработанный девайс. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жадібність тут ні до чого! Просто коли ставив сат систему,стояв перед вибором,а мені порадили китайпром,мол працює ідеально,я візьми й повір! Навідь коли працює шара нтв, то при перемиканні каналу на триколор, вісить по хвилин 5-10, це в ідеалі, прошивок пробував тьму! Одним словом брухт!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жадібність тут ні до чого! Просто коли ставив сат систему,стояв перед вибором,а мені порадили китайпром,мол працює ідеально,я візьми й повір! Навідь коли працює шара нтв, то при перемиканні каналу на триколор, вісить по хвилин 5-10, це в ідеалі, прошивок пробував тьму! Одним словом брухт!!

Я не хотел и не хочу тебя обидеть, но КИТАЙПРОМ (имею ввиду подделки) редко работают хорошо, а если и работают хорошо то не долго. (поддержки нет, если есть то вялая, недолгая и такая же кривая)

Все знают что много деталей,вещей и.т.д делаются в китае, но китай китаю рознь, я думаю вы понимаете о чём я.

Для непонятливых - есть ОРИГИНАЛЬНАЯ NOKIA написано made in china, и есть подделка которая NOKIA & NOKLA & NOKAS & NOKIO как и ADIDAS - ABIBAS - ADIDUS - ABIBUS - ADIDA$ -особо наглые китайцы (выпускающие подделки) не заморачиваются и называют свой продукт так как есть ---- если NOKIA ---- значит --- NOKIA и точка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...