Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Виникла така проблема.

Через рік після покупки миша стала некоректно працювати (видно образилась що день народження пару днів тому їй не відсвяткував ;) ) Це виражається в поганому зажимі, тобто коли затисну клавішу і держу воно або її перестає важати зажатою або думає що я часто клацаю просто. Сам клік працює нормально і на нього реагує кожен раз, тобто сама клавіша по ідеї повинна бути в порядку.

Мо хто порадить що можна зробить ? Гарантія зкінчилась тоді як минув рік ;) а влітать на нову миш за 75$ не охота :lol:

Гризун: Logitech G5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальная вещь на слишком активно используемых игровых мышах :lol: я вылечил MS Intellimouse 2 от аналогичного симптома просто заменив микрокнопку. саму кнопку купил в радиомагазине на Варшавке за две гривны вроде. разобрав старую микрокнопку выяснил что проблема была в треснутой мембранке которая замыкала контакты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операція складна ? )

Ато я паяльник тримав в руках пару раз в житті, іто коли просили подержати а паяв хтось інший :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сильно. надо выпаять одну кнопку и запаять другую на то же место. потом укоротить рабочую часть до нужной высоты (она обычно идет с запасом чтобы везде подходила). кнопку и место пайки желательно не перегревать. лучше всего, конечно, обратиться к знакомому радиогубителю :D

ps. кстати микрокнопку можно взять с любой старой мыши, коих у старательного игромана дома должно быть несколько штук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу влаштувати мишці день народження!!! Мож вона ісправді обідилась на тебе... :D

Кароч напої її трошки, потім протри від всякой грязі, вимий на новий рік... мож шото і вийде ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкрутив 1 Дженіус і 1 Мікрософтку А4 для огляду.

1 Кнопкі різні за конструкцією взагалі (лоджітек не розкручував але є думка що там взагалі свій варіант)

2 Після огляду зрозумів що все так щільно підігнано що нігтя не пропихнеш, навіть не уявляю як це можна гарно відпаять і так само окуратно припаять іншу :o

Щось аж моторошно стало робити це своїми силами.

Може хтось знає де найблищий сервісний центр Logitech ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плотно пригнано чтоб не болталось. отлично поддевается тонкой иголкой :D но самому ессно лучше не пробовать, а обратиться к знакомому "паяльщику" желательно с опытом не только в запайке кастрюль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла така проблема.

Через рік після покупки миша стала некоректно працювати (видно образилась що день народження пару днів тому їй не відсвяткував :) ) Це виражається в поганому зажимі, тобто коли затисну клавішу і держу воно або її перестає важати зажатою або думає що я часто клацаю просто. Сам клік працює нормально і на нього реагує кожен раз, тобто сама клавіша по ідеї повинна бути в порядку.

Мо хто порадить що можна зробить ? Гарантія зкінчилась тоді як минув рік :) а влітать на нову миш за 75$ не охота ^_^

Гризун: Logitech G5

Мої 2 ще бігають. :)

Садіст однако, на моїй памяті вже 2 класні мишки замучив. :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 :)

1 Мікрософтка і 2 Лоджітек (1ну зразу заніс по гарантії і взяв іншу) ^_^

Ну а десяток різних дженіусів і А4 в рощот не йдуть :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накрайняк поміняй значення кнопок, ліву на праву а праву наліву і привикай :sm142:, або з допомогою логітековської утиліти повісь лівий клік на додаткову кнопку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі но це збочення. Коли роками завчено що лівий клік це постріл то це вже на інстинктивному рівні. :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому на цю мишу така маленька гарантія. Я рік тому брав MX-1000, дали три роки гарантії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менеджер посмотрел в его честные глаза, увидел там крестовину прицела и не решился дать три года :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

менеджер посмотрел в его честные глаза, увидел там крестовину прицела и не решился дать три года :lol:

:lol:

але все рівно... як так можна поламати мишку так бистро ? ше й таку...

в мене абична за 60 грн... і вже 3 рокі ... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня необычная многофункциональная мышь Атеч, легкая, удобная, асимитричная под правшу, дрова неплохие, большое колесо (толщиной в палец), ну вообщем сказочная мышь. Покупал очень и очень давно, и до сих пор доволен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мені ще по блату таку гарантію дали :lol:

Там де брав більше 3х місяців ні на яку мишу чи клаву не дають. А взагалі заводська гарантія 3 рокі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б і на оплачуваний ремонт погодився б але сервісник найблищий аж в києві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...