Перейти до змісту

Iphone 4g TV+Wifi Java!


manfred

Рекомендовані повідомлення

По якій ціні ви купил б такий такий телефон (в Луцьку)

В кожному пам`яті 2гб

MTK6235, высокая скорость работы

WiFi: IEEE802.11g / б

Anlog ТВ, SECAM / PAL / NTSC

Java 2.0, доступный для установки нескольких приложений Java

GSM Quad Band, доступны по всему миру

Двойное сим карты

FM-радио (необходимо подключить наушники)

Электронная почта, MSN, Ebuddy, Opera Mini, Twim

Фотография абонента, мелодии, видео звонящего по телефону

1000 контактов

Встроенная память 87.7MB

Mulit-языков

Особенности

Функция сети: GPRS и WAP Загрузить Функции

Передача данных: Bluetooth 2.0, U диск, USB-кабель

Аудио: MP3-плеер, FM-радио

Видео: MP4/3GP плеер, видео-рекордер

Изображение: JPG, GIF

Функции вызова: черный список, ожидание вызова и ограничение и держась, тихий и т.д.

Sound Recorder, список дел, будильник, калькулятор, календарь

Тревога: 5 групп, поддержку будильника, когда в закрытом телефоне, сигнализация способна послал с понедельника по воскресенье

Телефонная книга: 1000 групп контактов

Сообщение: SMS, MMS, электронная почта, MSN, Twitter

Расписание / выключать: поддержка для запуска / закрытия под время схватывания

Профили пользователей: Общие, Конференц-зал, открытый, закрытый, Bluetooth

Другие: MP3/MP4/Hands-free/Bluetooth / GPRS загрузка / Электронная книга / календарь

/ Будильник, калькулятор, конвертер валюты / FM радио / часы мира / список дел /

Java игры / секундомер / конвертер

Язык

Английский, французский, польский, испанский, португальский, итальянский, немецкий, малайский, индонезийский, Вьетнам, турецкий, русский, арабский, персидский, тайский, греческий, шведский, голландский, чехи, греческий, болгарский и китайский T

Спецификация

Платформа: MTK6235

Частота: GSM Quad Band 850/900/1800/1900 МГц

Стиль: 4G

Размер последней версии: 106.65mm × 55.83mm × 10.98mm

Вес: 100 г

Цвет: черный, белый

Экран: 3,2-дюймовый

Память: встроенная 87.7MB / Макс 8GB (не включены)

Камера: 1,3 Мп 0,3 Мп с фонариком

Время ожидания: 250-300 часов

2 батареи;

1 зарядное устройство (поставки Европа / Америка / Австралия / Британский стандарт)

1 кабель данных

Ви скажіть по якій ціні а я вже вирішу чи взагалі е сенс його везти сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше ніж 85 у.е. він не стоїть!!!

Хоча взяти його реальну ціну - 590 грн + добавити 20 відсотків від вартості і заокруглити, то десь 710 можна за нього дати

Ну якщо він вже є, а не чекати днів 15 то ще 50-100 докинути можна

Максимальна його ціна буде 800грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ще й пямьять докидаю 2 гб до кожного.

До того ж у ньому е вайфай, і ТВ яке постійно питають.

Та ще врахуй за доставку, ті же дивишся ціну на сайті (без доставки) яка також коштуе грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще 40 гр :)

про доставку не нада, бо вона з Китаю безкоштовна, по Україні там на вагу, десь 20 грн

І на рахунок тв і Wi-Fi, без них такий телефон коштує 55 уе

Розумію, в нас привикли мати 50-100 відсотковий прибуток, але в світі чомусь не націнюють так і не роблять як у нас псевдознижки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду світити інет магазин з якого ти наверняка замовляєш чи хочеш замовляти, це твоя справа як і по скільки продавати

просто не роби захмарні ціни і люди самі будуть стояти в тебе в черзі щоб придбати телефони :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% накрутка на таких телефонах потрбна тому, що у випадку гарантійної поломки нормальні продавці просто міняють такий телефон на новий.

Дешевше - не означає краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу 100% накрутку,просто хочу взнати скільки це б коштувало.(Я сам бачив ці сайти де ці телефони коштують 1500-2000) то люди позвіріли.

Доречі доставка мені кожного обходится 60 грн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як хто, спитали пишу свою думку: давби за такий телефон гривень 300, не бiльше,ну як за паршиву звонiлку. Обгрунтую, навiть ява не завжди йде на ньому, при поломцi навiть не знаю хто вiзьметься за ремонт, гарантiй неяких нема, прошити неможливо. Про якiсть зборки та надiйнiсть роботи вузлiв та агрегатiв теж не особо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути, такого роду телефони це кіт у мішку, як кому повезе, він може попрацювати як 2 дні так і 2 роки

Купляти чи ні це вибір самого покупця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черз мої руки пройшло 18 телефонів, жоден не зламався, тільки будло що єкран тріснув коли впав, так мені його полагодили в найближчому ремонті :) Гарантія один рік,прошити можливо. Вузли працують справно (в мене був такий телефон).

До речі телефони які ти купуешь в магазинах (мобілочка, алло) роблятся на тих самих заводах :) просто у сусідьньому цеху.

а написати "маде ін германія" або "маде ін фінляндія" не так важко(це я тобі з особистого досвіду кажу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та да, щас Китай краще робить чим наші сусіди

По собі знаю, брав партію моніторів самсунг вироблених в Румунії, краще б був Китай, в них кріплення від самої ваги дисплею відламувались

ледь поміняв на інші, гарантія на механічні пошкодження не поширюється то :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайці дуже швидко вчатся, взяти хочаб той самий 4g , місяц не пройшов пілся випуску китай вже на весь світ своїми торгувати почав , тут е чому повчитись панове :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще небачив жодної людини яка б була задоволена китайським шерпотребом. В мене тел. точно не в китаї зроблений, а в німеччині, там помітка виготовлено в євросоюзі та ввезено в україну зі сплатою податків.(взагалі б заборонив завезеня цього лайн...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі телефони які ти купуешь в магазинах (мобілочка, алло) роблятся на тих самих заводах просто у сусідьньому цеху.

а написати "маде ін германія" або "маде ін фінляндія" не так важко(це я тобі з особистого досвіду кажу)

пруф? 

пару прикладів , якщо не затруднить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людоньки майже всі европейскі фірми тримают заводи в китаї(дуже дешева робоча сила), відсоток натуральних телефонів завезених з европи у нас відсотків 60%-70% а інше китай...Я не кажу що всі але відсоток високий.

Вірити у те що у нас в магазинах продають все натуральне , це теж саме що вірити в те що чиновники не беруть на лапу.

У мене телефон нокіа написано маде ін румунія, а на коробці код китаю... цікаво навіщо китайцям коробки робити ? :jeer:

А я не бачив жодної людини яка була б не задоволена китайским ширпотребом...Доречі податки з китайских телефонів платят точно так же...Я не захищаю китайскі товари просто кажу що ціна і якість більш менш рівна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заводи європейських фірм що знаходяться в китаї працюють на азійський ринок по оригінальних технологіях та патентах. Там теж люди хочуть тримати в руках оригінальні апарати. Ці телефони до нас не потрапляють, до нас тягнуть лише шерпотреб.

Згоден 70% оригінал, а решта хлам, копії нокла,сціпфони і все решта, саме таке що ви тут пропихаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людоньки майже всі европейскі фірми тримают заводи в китаї(дуже дешева робоча сила), відсоток натуральних телефонів завезених з европи у нас відсотків 60%-70% а інше китай...Я не кажу що всі але відсоток високий.

Вірити у те що у нас в магазинах продають все натуральне , це теж саме що вірити в те що чиновники не беруть на лапу.

Не слід ототожнювати поняття - розміщення виробничих потужностей ( дууууже багато світових брендів) і нонейм штамповка на фабриці.

Від того що я напишу, що Sciphone випускається на одном заводі Asus (де виготовляють оригінальні), на сусідньому конвеєрі, але вночі, коли всі сплять  - не зробить нонейм надійнішим чи кращим, не варто приписувати лаври, яких у них немає. А всяку бутафорію типу "покупай проверенное " , "заводская сборка" - удєл дропшиперів з аукро  ;)

А, ну да, стаття і фото телефонів наушників ,що роблятся на тих самих заводах :) просто у сусідьньому цеху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е одна проблема у деяких людей просто не вістачае грошей на оригінал, а хочется мати хочаб щось подібне..( я розумію що у вас багато грошей, але ж не всі такі як ви)

Тому е альтернатива, яку я до речі не пропоную, а просто питаю у людей чи варто їх везти..

Р.С. Дякую що хоча б баригою не обізвали... :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В англiйцiв є прислів'я: я не на стільки багатий щоб купувати дешеві речі.

Мабуть не з доброго дива воно з'явилось. Удачі в продажах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

80 у.е. трохи замало вроді би для китайського PinPhone 3GS 4Гб...

Нє, ну серйозно, яка закупочна ціна китайської PinPhone 3GS 4Гб, найвдалішої підробки оригіналу ІPhone 3G 16Гб?

Не враховуючи пересилку з Китаю.

Хто самий чесний тут? ;)

Відповідь підтвердити посиланням на сайт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...