Перейти до змісту

Вспышка справа :)


Рекомендовані повідомлення

Ну раз небо пока ясное...

Действующие лица: Иридиум-60.

Время: 17:19:55

Направление: юго-запад

Высота: 18°

Яркость: -6 (!)

Лететь будет слева направо. Пролетит над Луной в 17:16:30 на высоте в два раза выше, чем она будет над горизонтом. Сама вспышка через три минуты после этого пролёта примерно на высоте Луны.

Яркость спутника до выспышки - очень слабая и небо ещё не совсем тёмное, поэтому придётся поискать его. Вспышка должна стоить затраченных усилий :)

Для ориентировки - между вспышкой и Луной примерно посередине будет находиться Орион.

ir60.jpg

Дерзайте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побіг! Треба встигнути в таку високу будівлю із відкритим південним заходом!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там шукати, я сьогодні рефлекторно помітив мох на деревах, коли їхав в маршрутці.

Місяця не бачу і як на зло дві будівлі заважають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло :(

Попытка номер некст - Иридиум-57 в 18:28:27 с яркостью -2 (в темноте будет заметно) на высоте 11° на северо-западе, ближе к северу. Сомнительно, что будет видно (из-за домов)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть солнышко

sun.jpg

луч света идет от солнца и попадает на солнечные батареи спутника "Иридиум" 220px-Iridium_Satellite.jpg

дальше отбивается от них как от зеркала и попадает в глаз людям что на него в этот момент смотрят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, не знаю.. Подібні спалахи я бачив ще до появи фотакомівського інтернету в Луцьку. А вчора крізь скло маршрутки маленький спалах десь посередині між Місяцем і Юпітером таки мені проблиснув у вказаний час (не впевнений до кінця таки, що побачив те, що треба). От про другий вже ніц не можу сказати - кутю їв. І взагалі до "співчуваючих" хочу звернутись, хто хоче подивитись: читайте прикріплений топік розділу, там є посилання, і сайт "heavens above" вам підкаже, коли і де ті спалахи побачити. Це рукотворне маленьке диво, здивуйте свою дівчину! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра зранку (-4)!

Дата: 20 Jan 07:12:58

Яскравість: -4

Висота: 60°

Направлення: 347° (NNW)

Iridium 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...