Перейти до змісту

студентам ЛНТУ


Gashik

Рекомендовані повідомлення

виконую задачі з курсової роботи з ВСТВ(або всю курсову)

також роблю креслення в AutoCADі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

подарую зошити по всякій фігні типу історія філософія ітд як не знайдеться бажаючих забрати до жовтня то викину усе такшо задумайтесь))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подарую зошити по всякій фігні типу історія філософія ітд як не знайдеться бажаючих забрати до жовтня то викину усе такшо задумайтесь))))

Привіт

Dyssja

.Якщо аболютно безплатно ти віддаєш конспекти то я заберу все, оскількі вступив на навчання одразу на дві спеціальності в ЛНТУ. Мій тел. 068-564-50-62. Скинь безкоштовне SMS,гудок або передзвони і я звяжусь обовязково. Я запевняю в порядності та сподівась зошити й далі будуть слугувати ще не один рік студентам якщо ти цього дійсно бажаєш. Дякую за відгук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім хто вчився на скороченій формі на машинобудування"бакалавр", як воно , тяжко чи ні? Чи є престижний даний напрям? Чи вивчають там ТММ та металорізальні станки? Які предмети 1-го курсу? Заздалегіть дякую за всі відгуки і рекомендації.

код регистрации на сайте 146029

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо під словом машинобудування мається на увазі факультет, то трохи сумніваюсь щодо металорізальних верстатів. А ось на технологічному факультеті для груп ТМ (технологія машиноубудвання) та МРВ (металорізальні верстати) машзал стає другим домом.

На обох факультетах скорочені групи першого курсу вчать те ж саме, що і 3-курсники звичайних груп: ТММ, ДМ, теплотехніка, гідравліка, теоретичні основи машинобудування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...