Перейти до змісту

ввезення автомобіля іноземними громадянами


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

суть справи така - моя дружина є громадянокою Російської Федерації, має посвідку на проживання на території України та постійно тут проживає. Маємо на меті придбати автомобіль в Росії (там дешевше) і ввезти його в Україну як власність дружини, при цьому розмитнювати його по повній ціні бажання не маємо.

Кілька людей мені казало що в такому випадку розмитнення проводиться іншим чином (яким?)і сплачується НАБАГАТО менша сумма, тобто (як я собі розумію) не як "товар" а як "лічниє вєщі б/у". Поясніть чи це можливо, якщо можливо то яка процедура, що при цьому враховується, на скільки дешевше обійдеться розмитнення і в які кабінети/органи звертатись, адреси.

Наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут можна трошки почитати

п.с. якщо будеш данним ділом займатися, буду дуже вдячний за інформацію, так як ця тема для мене теж актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. якщо будеш данним ділом займатися, буду дуже вдячний за інформацію, так як ця тема для мене теж актуальна.

почитав твою ссилку, судячи з неї авто повинно бути спочатку рік побути зареєстрованим там (і тільки на 1 власника - в моєму випадку дружину), а потім ще рік після ввозу тут. І тільки через рік я зможу стати співвласником... 2 роки гємора це трохи круто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думав що такий хитрий :) Наші бережуть непонятно правда якого виробника авто. Тому таке мутять! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думав що такий хитрий Наші бережуть непонятно правда якого виробника авто. Тому таке мутять!

Он білоруси донедавна могли таким макаром і по 10 авто ввозити, і нічо, і не чекали 2 роки. Бацька тільки недавно прикрив лавочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...