Перейти до змісту

Робота. Технолог-конструктор.


zzzvalentinxxx

Рекомендовані повідомлення

ПП "Та-Но Трейлерз Україна" оголошує конкурс на посаду інженера технолога-конструктора.

Вимоги: вища технічна освіта (можливо студенів-п'ятокурсників), знання технологій машинобудування, знання програмних пакетів SolidWorks та AutoCAD, відповідальність, цілеспрямованість, вміння вчити та навчатись.

Обов'язки: розробка та ведення конструкторської документації (КД) та карт технологічної інформації (КТІ), супровід КД та КТІ у виробництві, нагляд за виробництвом.

Умови: повний робочий день, офіційне працевлаштування.

Запрошуємо на співбесіду або надсилайте свої резюме на e-mail: [email protected].

Тел.: (О99) 75О-33-25, Валентин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ПМ топікстартера не приймає. Цікавить конкретніше пропозиція роботи. Чи можна буде поєднувати з начанням? Я зараз на 5-ому курсі, магістратура ЛНТУ (технологія машинобудування). І ще одне, який необхідний рівень володіння SolidWorks, AutoCAD? Свої вміння я оцінюю на тверду 4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвоніть за вищевказаним номером, або ж як кращий варіант - приходьте на співбесіду: м.Луцьк, вул.Дубнівська, 16 (з 9.00 до 17.00).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умови: повний робочий день, офіційне працевлаштування.

а якщо будете гарно працювати то і пару гривень дамо!??

яка заробітна плата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас так всегда

всё сначала за пару гривен!

А если реализуешса вот тогдаааааааааааааааааааааааааа! всё гуд!

Не в обиду автору темы!

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Все ще актуально.

Я підходжу на 95% цій вакансії але принципово не буду до Вас дзвонити, оскільки Вами не вказаний рівень пропонованої заробітної плати. Саме вона є тим що мене і інших кандидатів цікавить при працевлаштуванні. Ви вважаєте, що я сам повинен до Вас дзвонити і розпитувати (і чомусь, здається, що навіть подзвонивши Ви схочете зустрітись, не повідомивши потрібну мені інформацію).. Ви не цінуєте мій час (та й свій також), тому таке оголошення сприймаю як неповагу до себе( як до майбутнього працівника), тому і працювати з Вами великого бажання немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ще актуально.

Я підходжу на 95% цій вакансії але принципово не буду до Вас дзвонити, оскільки Вами не вказаний рівень пропонованої заробітної плати. Саме вона є тим що мене і інших кандидатів цікавить при працевлаштуванні. Ви вважаєте, що я сам повинен до Вас дзвонити і розпитувати (і чомусь, здається, що навіть подзвонивши Ви схочете зустрітись, не повідомивши потрібну мені інформацію).. Ви не цінуєте мій час (та й свій також), тому таке оголошення сприймаю як неповагу до себе( як до майбутнього працівника), тому і працювати з Вами великого бажання немає.

Не вбачаю доцільності попереднього повідомлення. Ваші професійні навики - це товар на ринку праці, який оцінюється у кожного по-різному. Заробітна плата визначається по ходу співбесіди за взаємною згодою обох сторін відповідно до наявного рівня умінь кандидата на вакансію.

P.S. Хто хоче щось робити шукає способи, хто не хоче - причини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я оцінюю свої навики в 10000грн - це не означає, що Ви мене наймете і будете платити таку ЗП, оскільки вказуєте, що Вам підходять студенти-п"ятикурсники(без досвіду і навиків)... Якщо Ви розраховуєте платити працівнику макс 2000-2500грн - це мене відразу не влаштовує, оскільки я отримую більше на іншій роботі, де значну роль відіграє досвід та вміння в певному напрямку. Тому є доцільність вказувати основну інформацію(ЗП), до того ж це прописано правилами розділу.

P.S. Хто хоче щось робити шукає способи, хто не хоче - причини.

Працюють, щоб отримувати винагороду за свою працю у вигляді заробітної плати, а не лише умови "повний робочий день, офіційне працевлаштування."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очевидно, Ви задоволені своїм працевлаштуванням, можливо бажаєте аби Вас запросили на більш оплачувану посаду (хоча цього не скажу напевно, так як Ви особисто цього не повідомили), і не розумію суть нашої та подібних дискусій, що не основані на достовірній інформації!

На даний час нам потрібен спеціаліст-технолог, але в силу того, що дійсно кваліфікаваних спеціалістів мало, ми можемо дати можливість реалізувати свої інженерні знання і випускникам ВУЗів навіть без досвіду і навиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час нам потрібен спеціаліст-технолог, але в силу того, що дійсно кваліфікаваних спеціалістів мало, ми можемо дати можливість реалізувати свої інженерні знання і випускникам ВУЗів навіть без досвіду і навиків.

Ви скоріше знайдете людину на посаду, якщо будете пропонувати претендентам реальні гроші (ЗП), а не віртуальну "можливість реалізувати свої інженерні знання". Коли вже до вас накінець дійде, що я шукаю роботу не тому, що вдома вже все переробив, а тому що я їсти хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька питань:

А як Ви шукаєте роботу? - Сидячи за компом, перелистуючи сайти з оголошеннями з надією, що Вас самі знайдуть?

І чому Ви думаєте, що офіційне працевлаштування + повний робочий день = мінімальна ставка ЗП? Або ЗП за співбесідою = відсутність ЗП??

В чому "віртуальність" реалізувати інженерні знання?

Повторюсь - щоб щось заробити, треба щось робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька питань:

А як Ви шукаєте роботу? - Сидячи за компом, перелистуючи сайти з оголошеннями з надією, що Вас самі знайдуть?

І чому Ви думаєте, що офіційне працевлаштування + повний робочий день = мінімальна ставка ЗП? Або ЗП за співбесідою = відсутність ЗП??

В чому "віртуальність" реалізувати інженерні знання?

Повторюсь - щоб щось заробити, треба щось робити!

і знову "порожняк" :smile-zachot:

ви часом не з Донбасу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька питань:

А як Ви шукаєте роботу? - Сидячи за компом, перелистуючи сайти з оголошеннями з надією, що Вас самі знайдуть?

І чому Ви думаєте, що офіційне працевлаштування + повний робочий день = мінімальна ставка ЗП? Або ЗП за співбесідою = відсутність ЗП??

В чому "віртуальність" реалізувати інженерні знання?

Повторюсь - щоб щось заробити, треба щось робити!

2008-2011рр було важко знайти роботу інженером, оскільки не було розвитку, а з початку 2011-го появилося чимало хороших вакансій навіть в Луцьку. Тому варто роботодавцям міняти підхід до фахівців і добре зацікавлювати претендентів в оголошеннях, "заманювати" хорошою зарплатою, оскільки фраза "а наша Галя балувана" знову актувальне, тому що для інженерів появився вибір: де саме працювати і на яких умовах. Відповідно за "копійки" (оскільки інше не вказано) ніхто до Вас працювати не піде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до nickel: коректніше!

до Pr0ektant: де про "копійки" вказано?

Таки "Галя балувана"! :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправив резюме.

На жаль, немає листа від Вас. :(

значить в Вас щось не так з поштою!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...