Перейти до змісту

Допоможіть розв'язати задачу!


igorok2604

Рекомендовані повідомлення

За рік підприємство реалізувало 40 тис. кухонних комбайнів. Виробнича собівартість комбайна — 180 грн. Річні витрати на реалізацію цієї продукції — 201 тис. грн. Прибуток повинен становити 10 % повної собівартості реалізованої продукції. Визначити оптову ціну виробника кухонного комбайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу нікого образити, але такі задачі, мабуть, в 6-7 класі школярі зможуть розв"язати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

( 180 + ( 201 000 / 40 000)) * 110% = 203,53 грн.Щось таке.

дуже дякую!

Не хочу нікого образити, але такі задачі, мабуть, в 6-7 класі школярі зможуть розв"язати.

можливо, але моїх економічних знань недостатньо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorok2604, а тобі її в школі чи в університеті задали? :). Якщо в школі, то ще добре :)

Питаю того, що ми в університеті на економічному навіть на 3 курсі задачі такого типу розв"язували :). Суть однієї задачі була в наступному - визначити на скільки відсотків змінилась якась складова в структурі і яка частка складових в загальній структурі в різних періодах. Отак ми цілу пару і лупили по калькулятору і нервувались, що нас вважають ідіотами раз дають такі задачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу нікого образити, але такі задачі, мабуть, в 6-7 класі школярі зможуть розв"язати.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу нікого образити, але такі задачі, мабуть, в 6-7 класі школярі зможуть розв"язати.

А откаты посчитали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...