Перейти до змісту

Продавайте реферати, курсові, дипломні


lutsklife

Рекомендовані повідомлення

Якщо Ви маєте унікальну роботу (реферат, курсову, дипломну) і хочете мати прибуток від її продажу, то на сайті студентам.net Ви маєте можливість БЕЗКОШТОВНО:

- розмістити оголошення про продаж реферату, курсової чи дипломної роботи

- розмістити оголошення про продаж книг, лекцій, методичок, шпаргалок, конспектів уроку

- самостійно встановлювати ціну.

- отримувати та залишати відгуки, щодо розміщених робіт.

Ми не беремо з авторів ніяких відсотків та комісійних від продажу ваших робіт. Всі роботи Ви розміщуєте самостійно.

Заходьте на сайт студентам.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні я вперше зайшов на сайт з кириличним доменом!!! Стосовно сайту дизайн якийсь похмурий сильно, та хто буде шось купувати, якщо в неті все можна знайти нашару!!! Та й де гарантія шо робота буде "унікальна"? ніхто ж не перевіряє... пропоную поставити фільтр як на сайтах для копірайтерів, рерайтерів і тд... цей фільтр перевіряє унікальність роботи. Бо з власного досвіду знаю що таке унікальна робота: з двох рефератів зліпив один - чим не унікальність? Та все ж успіху тобі і твому сайту!!! Можливо сам колись буду купляти який небуть реферат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні я вперше зайшов на сайт з кириличним доменом!!! Стосовно сайту дизайн якийсь похмурий сильно, та хто буде шось купувати, якщо в неті все можна знайти нашару!!! Та й де гарантія шо робота буде "унікальна"? ніхто ж не перевіряє... пропоную поставити фільтр як на сайтах для копірайтерів, рерайтерів і тд... цей фільтр перевіряє унікальність роботи. Бо з власного досвіду знаю що таке унікальна робота: з двох рефератів зліпив один - чим не унікальність? Та все ж успіху тобі і твому сайту!!! Можливо сам колись буду купляти який небуть реферат...

Дякую "prodrupaler". За унікальність роботи відповідає сам автор. Якщо якась робота дійсно опрацьована, а не скачана з іншого сайту, а тим більше успішно захищена в університеті, то чому ж її не продати та компенсувати хоч якось свої старання.

Тим більше є багато студентів "халявщиків" які згідні заплати за готову роботу, ніж сидіти в неті чи бібліотеці і шукати інфу.

З власного досвіду знаю що таких є багато... Я продавав готові роботи в Одесу, Тернопіль, Київ та ін. міста, тож скрізь знайдуться такі люди, які заплатять і отримають роботу за декілька хвилин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше є багато студентів "халявщиків" які згідні заплати за готову роботу, ніж сидіти в неті чи бібліотеці і шукати інфу.

З власного досвіду знаю що таких є багато... Я продавав готові роботи в Одесу, Тернопіль, Київ та ін. міста, тож скрізь знайдуться такі люди, які заплатять і отримають роботу за декілька хвилин...

Ну незнаю, халявщики звичайно є, сам один з них :) шо правда я рідко купую те що можу зробити сам... Так от можливо б тобі краще було зробити сайт де б ти сам продавав свої роботи, і пропонував свої послуги по написанню певних робіт. Бо це якось ризиковано, це теж саме шо купувати кота в мішку. Ну я по твоєму сайті ще не полазив, але чомусь я впевнений що на твоєму сайті немає якихось функції типу оцінки (рейтингу) продавця, чи персональних сторінок продавців. Це ж реально стрьомно купляти роботу в якогось Петі з Донбасу, про якого я нічого не знаю, і про саму роботу знаю лише тему та можливо декілька абзаців... навіть за невелику суму...

Та й конкуренція у тебе завелика взяти лише http://www.free-lance.ru/ написав тему реферата чи курсової і за цю роботу готові взятися з десяток спеціалістів з непоганою репутацією. і за розумні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друпаль VS джумла))))))

Ну взагалі то це Ucoz (конструктор) (підвал сайту подивись - це є майже на кожному їхньому сайті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі то це Ucoz (конструктор) (підвал сайту подивись - це є майже на кожному їхньому сайті)

я про нік+авку, так що вже не суди сурово)))

хоча за укоз стріляв би на місці)

а по темі - можу поділитись на халяву інфою з політехом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі то це Ucoz (конструктор) (підвал сайту подивись - це є майже на кожному їхньому сайті)

я про нік+авку, так що вже не суди сурово)))

хоча за укоз стріляв би на місці)

а по темі - можу поділитись на халяву інфою з політехом)

Ну про мене це ясно шо я Друпал юзаю, але от про lutsklife з чого ти всяв шо він Джумліст? Я звичайно не вкурсі, але спільного між Джумлою і його ніком+авою я не бачу, або подаруйте мені очки :rolleyes:... Нарахунок укоза згідний, тільки стриляти треба не юзерів а сам конструктор і ше разом з ним такий же конструктор яндекса (непам'ятаю як називається)

А шо за інфа з політехом, я туди через 3 роки поступати збираюсь :) а зараз в ТК ЛНТУ вчусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше є багато студентів "халявщиків" які згідні заплати за готову роботу, ніж сидіти в неті чи бібліотеці і шукати інфу.

З власного досвіду знаю що таких є багато... Я продавав готові роботи в Одесу, Тернопіль, Київ та ін. міста, тож скрізь знайдуться такі люди, які заплатять і отримають роботу за декілька хвилин...

Ну незнаю, халявщики звичайно є, сам один з них :) шо правда я рідко купую те що можу зробити сам... Так от можливо б тобі краще було зробити сайт де б ти сам продавав свої роботи, і пропонував свої послуги по написанню певних робіт. Бо це якось ризиковано, це теж саме шо купувати кота в мішку. Ну я по твоєму сайті ще не полазив, але чомусь я впевнений що на твоєму сайті немає якихось функції типу оцінки (рейтингу) продавця, чи персональних сторінок продавців. Це ж реально стрьомно купляти роботу в якогось Петі з Донбасу, про якого я нічого не знаю, і про саму роботу знаю лише тему та можливо декілька абзаців... навіть за невелику суму...

Та й конкуренція у тебе завелика взяти лише http://www.free-lance.ru/ написав тему реферата чи курсової і за цю роботу готові взятися з десяток спеціалістів з непоганою репутацією. і за розумні гроші.

Так це і є сайт де я викладаю свої ГОТОВІ роботи, та багато інших користувачів. І в кожного з них є своя персональна сторінка, кількість доданих ними робіт, кожну роботу можна оцінити, написати відгук про автора... Тим більше всі роботи перевіряються чи не скопійовані вони з інших ресурсів.

Якщо ти дійсно хочеш заробити від 100 і більше грн. за свою курсову, чи від 300 грн. за дипломну буквально за пів години, просто виславши чи продиктувавши номер свого банківського рахунка, і після цього вислати готову роботу на e-mail, думаю це стоїть того...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти дійсно хочеш заробити від 100 і більше грн. за свою курсову, чи від 300 грн. за дипломну буквально за пів години, просто виславши чи продиктувавши номер свого банківського рахунка, і після цього вислати готову роботу на e-mail, думаю це стоїть того...

Ну ладно, тебе не переспорити :) але для того щоб щось продати треба спочатку потенційних покупців на сайт заманити, для того я і виставив ссилку на фри ланс та й ще можу таких сайтів поназивати в яких по 10000 користувачів котрі постійно купують і продають, і репутація як сайтів, так і користувачів витримана роками. особисто я в першу чергу на таких сайтах купляв, або замовляв роботи.

Можливо з часом в тебе і появиться парочка постійних покупців і продавців, але всеодно я сумніваюсь що тобі вдастя досягти обороту хочаб в 1000 грн. в тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сервис лажа, автор М

підтримую

зараз можна напряму підійти до викладача і купити готову роботу, яку ти точно захистиш/здасиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Відбувся запуск нового розділу на сайті "Магазин студентських робіт", який дозволяє в автоматичному режимі купляти готову роботу за допомогою банківської карти, WebMoney або оплатити її в будь-якому терміналі України.

Виплати авторам що продають роботи відбуватимуться щотижня.

Детальніше на сайті

http://студентам.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...