Перейти до змісту

о мобильных операторах (антенах) на 5 канале


Рекомендовані повідомлення

никто не смотрит по 5-му каналу?

nebezpechni_zvyazki_nazva.jpg

Мобільний зв’язок. Благо цивілізації чи загроза вашому здоров’ю?

Бережнов: … збільшується і серцево-судинних розладів, і розладів з боку центральної нервової системи. Ми бачимо як зменшується активність імунної системи і цілий ряд інших моментів, які призводять до погіршення якості життя.

Що приховують від нас мобільні оператори? І яку ціну платять українці за їхні прибутки?

Полька: Безумовно, це може призвести навіть до, як це кажуть, до соціального вибуху.

Дивіться програму «Перший відділ», фільм “Небезпечні зв’язки”. Середа, 14 лютого, 22:15.

Четвер, 15 лютого, 18:15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль поздно прочитал, так бы поставил цифровать.. не в курсе, завтра будет повтор или прододжение?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно чув, що мобілки дуже шкідливі для здоров"я ;) Наскільки знаю то стандарт 3G набагато безпечніший для людини. Думаю що за рік-два усі оператори мобільного зв"язку перейдуть на 3G і у продажі з"являться бюджетні моделі телефонів, що підтримуватимуть цей стандарт. Тоді ця проблема не буде поставати настільки гостро :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставил на запись с Sirius-5E. через часа два скорее всего закину в обменник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вам как сотрудник контролирующего ограна скажу (не санстанция) - что на все законы связаные с установкой БС связи в особенности с GSM - на все возможные законы и предписания и нормы положен такой большой болт - немеряной ширины что и представить себе сложно - не волнуйтесь все заинтересованые люди получили свае вознаграждение - все ети люди сидят в киеве в кабинетах - ето ДЕРЖАВНАЯ политика - за нее заплачены деньги - и пусть у вас на задницах хоть волосы повылазят - ни какого ефекта от етой и других передач не добьется никто ...

гы вот даже я - чел который етой темой на работе занимается - даже не слышал про некие санпаспорта :D на БС - обычна практика - построили - если есть притензии державных установ - то платятся штрафики - они абсолютно смешные по меркам миллиардного бизнеса и всё <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...