Перейти до змісту

Потрібні моделі в перукарню!


legioner056

Рекомендовані повідомлення

Запрошую жінок та дівчат у перукарню на безкоштовну стрижку, фарбування та зачіску! БЕЗКОШТОВНО!!! Перукарня знаходиться на пр-ті Відродження.

тел. 0996332781

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошую жінок та дівчат у перукарню на безкоштовну стрижку, фарбування та зачіску! БЕЗКОШТОВНО!!! Перукарня знаходиться на пр-ті Відродження.

тел. 0996332781

перукарня випадково називаєтьяс не "Молодіжна Мода"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чоловіків не берете, щоб на них поекспериментувати.

Так і бути, ризикну. Краса потребує жертв :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чо тема називається - потрібні моделі?

можливо вам для початку на кракаділах потренуватись треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чо тема називається - потрібні моделі?

можливо вам для початку на кракаділах потренуватись треба?

вже, а тепер треба моделі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чо тема називається - потрібні моделі?

Моде́ль (фр. modèle, от лат. modulus — «мера, аналог, образец») — некоторый материальный или мысленно представляемый объект или явление, являющийся упрощённой версией моделируемого объекта или явления (прототипа) и в достаточной степени повторяющий свойства, существенные для целей конкретного моделирования (опуская несущественные свойства, в которых он может отличаться от прототипа).

Я достаточно доходчиво ответил на вопрос ? :g05::rolleyes:

Модели – это не только длинноногие красавицы, которые шастают по подиуму, бывают ещё модели кораблей, модели корпоративного управления, модели костюмов, так что крокодилы здесь не при чём ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошую жінок та дівчат у перукарню на безкоштовну стрижку, фарбування та зачіску! БЕЗКОШТОВНО!!! Перукарня знаходиться на пр-ті Відродження.

тел. 0996332781

а пропозиція ще дійсна???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

чекаєм відгуків перших відвідувачів:)

Я там була, результат сподобався і майстер приємний, робила меліровку, стрижку і укладку. За фарбу платила, а все інше безкоштовно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаєм відгуків перших відвідувачів:)

Я там була, результат сподобався і майстер приємний, робила меліровку, стрижку і укладку. За фарбу платила, а все інше безкоштовно

о боже, це я ненароком зайшла на аккаунт чоловіка, це я була в перукарні, а не він :)))) Хоч би не побачив цього повідомлення, а то дізнається, що робив меліровку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Запрошую жінок та дівчат у перукарню на безкоштовну стрижку, фарбування та зачіску! БЕЗКОШТОВНО!!! Перукарня знаходиться на пр-ті Відродження.

тел. 0996332781

Пропозиція ще діє! Ласкаво просимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Запрошую всіх бажаючих у перукарню "МІЛЕНІУМ" на безкоштовну жіночу, чоловічу стрижку! БЕЗКОШТОВНО!!! Перукарня знаходиться у ТЦ "ГЛОБУС" (Фуршет, 1-й поверх)

тел. (0332) 78 62 85

тел. 050 907 12 17

тел. 0996332781

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим бажано застрахуватись? У зв"язку з чим такий аукціон небачених щедрот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...