Перейти до змісту

Український портал спільноти розробників ігор


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Мабуть це перший в Україні україномовний портал, доля якого зв'язана з розвитком ігрової промисловості нашої країни. Мабуть не раз ви бачили мої проекти, амбіції, та справа таки дійшла до цього. На нашому порталі Ви зможете знайти різні цікаві новини про проекти, навчитись створювати ігри, отримати пораду, поспілкуватися. Ми пропонуємо просування інді-проектів та розвиток так званої "школи". От тож усіх охочих запрошуємо на наш портал. Усіх любителів Counter-strik'у, усяких ММОРПГ, але головне - інді проектів.

Gamedev.org.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden не в шапках щастя :D

Ooops ну якщо вважати, що вчу Delphi та C++, то мабуть так. А ще вчу Unreal Development Kit. На дельфі поки роблю одну стратегію на українській.

Zerotul на великий проект я не сподівався :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліпи банери , давай реклами, пиши на форумах.

Саме прості ігри - це кліпати в флеші для контакта або фейсбука, булоб непагано співпрацювати із Alawar як для початку.

з.і. Кращої стратегії за Warcraft III -Dota нема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спам - це не моє =) Флеш - прибуткова справа. Особливо в СНД.

На порталі працює "магазин". Тобто ви можете постити свої оголошення. Ви можете продати чи купити тут будь-яку річ, яка пов'язана з комп'ютерами, програмами чи іграми. Оголошення давайте на форумі, у розділі "Адміністрація", де я є спеціальна тема "Магазин".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придумайте дійсно цікаву гру, не схожу на всі, от як наприклад тетріс :) і про вас заговорить цілий світ.

А так всі ігри якісь одноманітні, як не вбивати когось, так бігати треба, і так далі.

Щось би таке, що розвиває тебе як людину, а то "убивалок времени" навалом, а ось щось дійсно таке "едаке" яке затягує то нема... хоча може й є, але я не зустрічав, от як наприклад "тамагочі" :)

PS: Удачи вам в ваших начинаниях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придумайте дійсно цікаву гру, не схожу на всі, от як наприклад тетріс :) і про вас заговорить цілий світ.

Все стоющие придумали уже до нас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народна мудрість : все нове це давно забуте старе!

шо я хочу сказать.... шо можна взяти сюжет якоїсь гри за енний рік і зробити її в новій графіці!

П.С. такого ше не робив ніхто (можливо і робив но шаленої популярності не мав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись думали, що краще велосипеда вже нічого не придумаєш :)

А зараз тобі і авто, ракети, і так далі :) так що простір безмежний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби б були люди, ініціатива і кошти, тоді би щось вийшло. Досвід в мене є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись думали, що краще велосипеда вже нічого не придумаєш :)

А зараз тобі і авто, ракети, і так далі :) так що простір безмежний...

Авто і ракети це не нове, це удосконалене старе :)

В мене друг програміст, ми з ним тримали 2 сервера онлайн іграшки, а зараз працюємо теж над mmorpg, але хочеться зробити щось своє.

Та от, побувши більше року адміном сервера, я зробив висновок, що гравцям не треба щось цікаве і не звичайне, їм треба просто фан - тупий, плоский, але фан. Щоб все було максимально просто і зрозуміло, але красиво. Щоб гра була максимально простою, а здавалось навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...П.С. такого ше не робив ніхто (можливо і робив но шаленої популярності не мав)...

Prince Of Persia, StarCraft, Fallout, King's Bounty і тд і тп до уваги не беремо я так зрозумів...

Народ тупіє трохи, і ліниться.

Тому "убивалки времени" рулят... :((((

Дійсно, а інтелектуали на роботі, коли їм хочеться 5 хвилин відпочити грузять 3тю Готику... ага...

ІМХО, за сучасних умов стрімкого розвитку інтернет-технологій, уклін потрібно саме на онлайн проекти. Починати з чогось простого, набиратись досвіду а далі по наростаючій. В ідеалі зробити декілька дрібних популярних цяцьок і розвивати, розвивати, розвивати, доки в кінці кінців компанію не поглине якийсь ЮбіСофт :)

Щодо порталу, то на одному ентузіазмі далеко не заїдеш - потрібно мати хоча б мінімальний штат (адмін/кореспондент/редактор бо самому просто не вистачить часу), мінімальне фінансування... Хоча на даний момент - пайдьот. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Проект оновився, дизайн теж. Багато чого змінилося. Зараз будемо займатися розкруткою...

http://gamedev.org.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...