Перейти до змісту

"Красный квадрат"


sasha1132

Рекомендовані повідомлення

http://jokesland.narod.ru/ugmk.html

ідея полягає в тому щоб чим довше продержатись) мій рекорд 9 секунд, а ваш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделал больше 30 попыток, результат: 5 секунд, испорченное настроение, и чуть не разбитый монитор :D:angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделал больше 30 попыток, результат: 5 секунд, испорченное настроение, и чуть не разбитый монитор :D:angry2:

І я 5 секунд... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://jokesland.narod.ru/ugmk.html

ідея полягає в тому щоб чим довше продержатись) мій рекорд 9 секунд, а ваш?

колись протримався більше 18 секунд, навіть скріншот робив, для підтвердження геніальності, але повторювати не буду - нерви також не залізні. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделал больше 30 попыток, результат: 5 секунд, испорченное настроение, и чуть не разбитый монитор :D:angry2:

а я 6 секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с пятой попытки, а вообще очень рассчитано на случай т.к. стартует каждый раз по разному и иногда очень удачно а иногда просто нереально сразу квадрат начинает валить не успеваешь

post-371-0-38396900-1293540139_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написано что 18 секунд это гений это не гений это задрот просто ))) после 7 скорость так увеличивается ненаю как можно рассчитать только либо повезет либо задроить )

post-371-0-79909600-1293540508_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11,ххх секунд, скрін не робив, бо його підробити - 30 секунд в звичайному Paint.

post-3393-0-18646600-1293540801_thumb.jp

написано что 18 секунд это гений это не гений это задрот просто ))) после 7 скорость так увеличивается ненаю как можно рассчитать только либо повезет либо задроить )

швидкість не залежить від часу, і міняється хаотично, причому для кожної фігури. Для тих хто часто "вилітає" за край, радив би зменшити чутливість мишки. 18 сек - реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто часто "вилітає" за край, радив би зменшити чутливість мишки. 18 сек - реально.

Так і робив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість залежить від браузера. Пробуйте в IE, результати будуть значно вищі, ніж в Chrome.

Ще варіант - погратися на слабенькому комп'ютері, причому завантижити процесор під саму зав'язку. Наприклад, запустити WinRAR i натиснути Alt+B.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість залежить від браузера. Пробуйте в IE, результати будуть значно вищі, ніж в Chrome.

Ще варіант - погратися на слабенькому комп'ютері, причому завантижити процесор під саму зав'язку. Наприклад, запустити WinRAR i натиснути Alt+B.

і кого ти надуриш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і кого ти надуриш?

:jeer::0123::smile-zachot:

от же заразная штуковина, начинаю играть, нервы сдают, но рука так и тянется попробовать снова... авось получится..

прям какие то наколотые апельсинки ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-6476-0-28163600-1293546357_thumb.jp

7,85 з першого ж разу :)

За 10 спроб 5-7сек.

Рекорд 12, ще як колись перший раз побачив цю штуку :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і кого ти надуриш?

Я нікого дурити не збираюся. Просто ця "гра" для мене боянчик. Вроді ще з часів Pentium III. Тоді її подавали як тест американських пілотів. Зараз комп'ютери значно більш потужні, протриматися 18с значно складніше.

P.S. Ти щиро віриш, що це тест на геніальність? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ти щиро віриш, що це тест на геніальність? :P

канєш, ще скажи що Дід Мороз - видумка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я зробив маштаб у бравзері 200% + загрузив проц на 100% - 20 сек, а без чітерства 8 секунд, вище не можу подолати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...