Перейти до змісту

Продаю саморобний металошукач


strong007

Рекомендовані повідомлення

Продаю саморобний металошукач

Розрізняє чорні та кольорові метали (на слух).

5 копійок СССР знаходить на глибині 25-30см.

Максимальна глибина виявлення великих металевих предметів до 1,5м

Ціна 650грн. (з початком сезону буде дорожче)

P.S. можливі святкові знижки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить.покажи фото.

Зараз немає чим сфотографувати, на днях візьму фотоапарат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить.покажи фото.

Зараз немає чим сфотографувати, на днях візьму фотоапарат

Добре,я напевне до Нового Року заберу,десь так... :0001:

Покажеш,може,як там ним користуватися. :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить.покажи фото.

Зараз немає чим сфотографувати, на днях візьму фотоапарат

Добре,я напевне до Нового Року заберу,десь так... :0001:

Покажеш,може,як там ним користуватися. :smoke:

Його вже замовлено (бронь до неділі, якщо клієнт гроші знайде), а якщо не забере, то я напишу. Хоча зараз я роблю ще один, але цей буде готовий десь після свят. А можливо й раніше, затримка в доставці деталей Укрпоштою, пора перейти на інший вид доставки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить.покажи фото.

Зараз немає чим сфотографувати, на днях візьму фотоапарат

Добре,я напевне до Нового Року заберу,десь так... :0001:

Покажеш,може,як там ним користуватися. :smoke:

Його вже замовлено (бронь до неділі, якщо клієнт гроші знайде), а якщо не забере, то я напишу. Хоча зараз я роблю ще один, але цей буде готовий десь після свят. А можливо й раніше, затримка в доставці деталей Укрпоштою, пора перейти на інший вид доставки:)

ПРОДАНО! Бажаю новому власнику хороших знахідок! Кого також зацікавить - пишіть, скоро буде готовий ще один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРОДАНО! Бажаю новому власнику хороших знахідок! Кого також зацікавить - пишіть, скоро буде готовий ще один.

Цікавить, яка буде ціна? Коли буде готовий скажеш мені першому в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, пробачте за офтоп, але що ви з ними (металошукачами) робите? Вже не вперше бачу, як саморобні металошукачі на Борді розходяться як гарячі пиріжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чорна археологія... дехто навіть знаходить щось цікаве і цінне. Але більшість думає, що взявши металошукач і пройшовшись по полю з ним одразу найдуть закопані глечики з золотом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в цьому дiлi не новачок тож можу сказати що середнього класу металошукач, гарет 400 наприклад, можна вiдбити за тиждень-пiвтора, ну i при наявностi авто. Звiсно не на монетках чи чорнiй археологii а на збираннi чорного лому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в цьому дiлi не новачок тож можу сказати що середнього класу металошукач, гарет 400 наприклад, можна вiдбити за тиждень-пiвтора, ну i при наявностi авто. Звiсно не на монетках чи чорнiй археологii а на збираннi чорного лому.

На 100% згідний! Колись це було не вигідно, а зараз доволі не погана ціна на чорний лом. Я сам із села, і у нас тут більша половина сидить на так званому "бізнесі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але я тимчасово замовлення не приймаю! Дороблю лише ті замовлення, які вже почав робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...