Перейти до змісту

Продам Камерофон LG KU990


kozakd

Рекомендовані повідомлення

1367004647_2_500.jpg

1370885839_4_500.jpg

1372482861_500.jpg

1372482861_1.jpg

1372482861_4_500.jpg

1373818866_2_500.jpg

Стандарт связи:GSM 900/1800/1900 МГц

Вес:112 г

Размеры:103.5x54.4x15 мм

Время разговора:До 4 часов

Время ожидания:До 430 часов

Антенна:Встроенная

Аккумулятор:Li-Ion 1000 мАч

Тип дисплея:TFT, 262144 цвета, 240x400, 3" Подсветка:

LG KU990 Viewty Black совмещает сенсационный дизайн и предельную функциональность, эта 5-мегапиксельная трубка позволяет производить ручную фокусировку

Дополнительно:

Камера, сертифицированная Schneider-Kreuznach. Ручная фокусировка и автофокусировка. Ксеноновая подсветка для съемки при плохом освещении. Пакет технологий повышения качества изображения XD Engine, адаптированный для мобильных телефонов. 30 кадров/ сек VGA, 262K TFT LCD для чистого изображения. Запись видео насколько хватает памяти. Сверхкачественная видеосъемка 120 кадров/ сек. Воспроизведение формата Divx (до VGA 30 кадров/ сек). H.264, H.263, MPEG4. TV out. Воспроизведение DivX® Video (DivX Video Playback). Muvee + прямая передача файлов на YouTube.com. Удобное отображение Internet-страничек. FM с RDS

У відмінному стані, без потертостей і царапин, тільки на задній кришці декілька незначних, функціонал на 5+ (кругляшка гучності не підпружинена, але працездатність така, як і в нового), не русифікований, якщо потріно, то русифікую (мені це не заважає, тому користуюсь так)

батерея близько 1 день в інтенсивному режимі,

комплектація:

телефон

батерея

стилус

перехідник на роз'єм 3.5 під навушники

навуштики

usb кабель

зарядка

коробка (не оригінал)

Ціна 1000грн, аргументований торг (манібек 3 дні на перевірку технічного стану)

Знаходжусь в м.Рівне, але доставка в наш час не проблема

0966127518

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вони на варшавці по 700-800 грн

кстатє ходив сьодні на варшавку то мені його по 550грн предлагали але я не взяв не уважаю лиж взяв за 800грн нокіа 5230.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обгрунтовую ціну, новий такий (нових давно не випускають, але на складах Європи ще залишились) коштує мінімум 1300грн

Цей телефон мабуть має найбільше коливання цін http://www.olx.com.ua/q/lg-ku990/c-219, тому потрібно уважно дивитись на стан, комплектацію....

моє діло запропонувати, а Ваше купувати, або ні.

Реальному покупцю торг, а флудерам дорога на Варщавку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цена высокая, но телефон отличный, мне служит ещё с 2007-го

Дякую за підтримку! Приєднуюсь до слів LaMeRiLKiN, з недоліків є слабка батерея 1000мА, для такої потужної камери і підсвітки довго не тримає.

Ціну знижую до 950грн торг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обрунтовую високу ціну:

- судячи з фото, тел аж ніяк не у відмінному стані, в гарному стані - можливо

- щодо комплектації, телефон, акумулятор, зарядне, вуха зазвичай завжди є в комплекті, докупити кабель+стилус - 50-60 грн

при ціні нижчій за вашу (гривнів так на 200-300), на варшавці я отримаю можливість особисто "пощупати" телефон перед покупкою і отримаю право на манібек на 7 днів.

а те що нові можна знайти (які залежались на складах) за 1300 не означає що б/в (попит на які доречі ніякий) треба продавати за 1000

ціна йому 800 грн максимум при його комплектації, хоча я дуже сумнівають що тут ви його більш ніж за 600 продасте

і я проти вас і телефону нічого не маю (собі хотів такий брати, але взяв комунікатор), я просто констатую факти

П.С.: вибачаюсь за оффтоп, більше не буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна б/в від нового зазвичай -20%, а далі хто як цінить свій телефон...

Як можна говорити про ціну двох телефонів, якщо ні одного, ні іншого не тримали в руках, не бачили стану...?!

Розмірковуєте про те, що десь там на Варшавці є аналогічний телефон з можливо такою ж комплектацією і можливо в такому ж стані за нижчою ціною))

Ще раз наголошую, що нікого заставляти купувати не збираюсь, тим більше не поспішаю з продажом.

Про попит, то явно, що це ваша думка, тому що 2 знайомих моїх мають такіж телефони, і ще один KE 990.

Телефон якісний, стильний і оригінальний, тим більше не всі озабочені НОКІАми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 я раніше теж нелюбив LG но потім взяв KP 500 і зрозумів що LG вміють робити нормальні речі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...