Перейти до змісту

наушники


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

Привет.

Настало время покупать новые уши для своего айпода. Вот сейчас столкнулся с проблемой - что купить?

Идеальным для меня вариантом бы был monster beats by dr.dre in ear tour. Но как то заставить себя платить 1500грн тяжело.

Может можно найти наушники такого же качества но по цене более приемлемой. т.е менее 1000 грн.

Хочу именно затычки. Хотя если предложите отличные наушники "over ear" - тоже буду благодарен. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порта про на "любітєля", заввлені баси. Хоча у монстрів вони також завалені... З затичок нічого тглкового не знаю. Радив би не дивитись у бік зінхайзерів(затичок), вони того не варті. Сам з айподом ношу grado igrado. Хоча вони теж не всім підійдуть, специфічний фірмовий звук. Якщо є змога замовити зза бугра то раджу звернути увагу на затички із серії igrado. А якщо із більш масового то akg завоювали мою повагу, багато моделей переносив + їхній чудовий сервіс в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит сейчас обдумываю этот вариант http://portativ.ua/product_2285758.html

Точнее каким способом их купить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо там думать? Жмешь кнопку "Заказать" и дальше по тексту. Перекидіваешь им бабло и получаешь свои ухи Автолюксом или другим перевозчиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я имел ввиду что есть много вариантов - у друга. что бы мне родственник в киеве купил. на сайте заказать . Я обдумываю самый лучший вариант для меня :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в мене схожі, тільки жовті. Гарні вуха були, звук шикарний. Не знаю які їх зараз випускають но раніше були дуже хороші. Слідкуй щоб гарантію дали, в АКГ вона досить довга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...