Перейти до змісту

"БЕРКУТ" ЗАТРИМАВ МУСТАФУ НАЙЄМА


BIKTOP1970

Рекомендовані повідомлення

Телеведучого і журналіста "Української правди" Мустафу Найєма затримали співробітники підрозділу "Беркут".

Про це повідомила ведуча програми "Час.Новин" на 5 каналі Тетяна Даниленко.

За її словами, журналіста затримали близько 21.30 біля будівлі редакції 5 каналу.

"Під'їхали на машині "Беркуту". Не представившись, попросили вийти з машини (журналіст знаходився в машині Даниленко). Мустафа вийшов. Попросили пред’явити документи. Почали хамити. Мустафа пред’явив документи, але вони сказали: "Що вони не побачили", - розповіла свідок події.

"Вони його затримали силою, пояснивши це тим, що він "Лицо кавказской национальности", і повели в Подільське райуправління", - розповіла Даниленко.

"При цьому вони хамили йому і мені, та вилучили в нього мобільний телефон", - додала вона.

Українська правда

Телеведучого і журналіста "Української правди" Мустафу Найєма відпустили з Подільського райвідділу міліції.

Про це повідомив сам журналіст.

"Співробітник написав протокол про затримання. На вході до райвідділу цей співробітник підкинув мені в кишеню мій телефон", - повідомив він.

"На прохання пояснити, чому забрав мій телефон. Він сказав, що нічого пояснювати не буде", - уточнив журналіст.

У відповідь на пропозицію Наєма вибачитися за те, що співробітники "Беркуту" грубили і провели затримання через національність, начальник райвідділу міліції вибачився, а співробітник, що проводив затримання, ні.

"До відділку також зателефонував начальник РУ МВС України в Києві Олексій Крикун, він попросив вибачення за своїх співробітників і пообіцяв провести службове розслідування", - розповів журналіст.

"У мене ніяких претензій до співробітників міліції немає", - заявив Найем.

Українська правда

Міліція запевняє, що затримала Мустафу Найєма через те, що він не показав документи.

Про це заявив начальник прес-служби київської міліції Володимир Поліщук.

За його словами, беркутівці попросили Мустафу пред'явити документи, оскільки в нього "східний тип обличчя".

За словами Поліщука, оскільки журналіст відмовився це зробити, міліціонери посадили Мустафу до свого автомобіля, і відвезли до подільського райвідділу міліції. Сам Найєм каже, що документи показав.

В міліції стверджують, що Найєм дорогою зателефонував народним депутатам, які у свою чергу допомогли журналісту зв’язатися з начальником київського главку.

Начальник прес-служби київської міліції наголосив, що у райвідділку інцидент залагодили.

"Ніяких документів не складали, і ніхто ніяких претензій немає", - заявив він.

Поліщук запевнив, що бійці "Беркуту" не знали в обличчя Мустафу, "бо вони ТВі не дивляться, і не знали, що Мустафа публічна людина".

Водночас, пізніше Поліщук в розмові з "Українською правдою" спростував інформацію про те, що Найем зв’язувався з народними депутатами.

Він зазначив, що один з депутатів побачив новину про затримання журналіста на сайті "Української правди" та зв’язався з начальником київської міліції.

Поліщук вибачився, за те що звинуватив журналіста "в використанні амінресурсу".

Він також уточнив, що міліціонери "не побачили документи Наема, коли він їх пред’явив".

На думку прес-секретаря міліції, співробітники "Беркуту" могли встановити особу журналіста "спокійно, на місці".

Українська правда

p.s. Здається раніше "лиц Кавказской национальности" затримували тільки в Москві... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте во всех кавказцев камнем бросать...патамушта у них васточный тип лица...Кстати знаю многих чистых ариев украинцев,а вид у них как будто бабушка с джигитом грех на душу взяла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда.. back to USSR

Янук-ич взяв всю країну в "єжові рукавиці". Це вже все зрозуміли. А конкретно це, ніби то випадкове затримання, - продумана акція з метою залякати як самого журналіста та його колег

Свобода слова потроху вмирає :lopata:

Повертаються прекрасні дев"яності, хто забув кучмізм - згадуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить так, що тепер особа будь-якої національності має при собі мати документи. А раптом комусь закортить їх перевірити. Хоча здається комендантської години в нас ще не ввели.

Та й що таке "лицо кавказской национальности"???

Наскільки мені відомо, немає такої національності.

Навряд чи цей інцидент може бути випадковістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мустафа Найем требует уволить сотрудника "Беркута", который его задержал. Об этом журналист написал в своей статье на "Украинской правде".

"Я требую увольнения сотрудника, который не пожелал принести свои извинения. Еще вчера я опасался, что это может быть расценено как месть. Но сейчас искренне могу сказать, что у меня нет никаких остаточных эмоций по поводу произошедшего", - считает Найем.

http://www.delfi.ua/news/daily/society/najem-potreboval-golovu-ksenofoba-iz-berkuta.d?id=1351460

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1292326962' post='1052267503']

айайайяй обідили то як

а шо ето ми так часто за европейські цінності виступали, а коли людина вимагає поваги до себе, то ми зразу іронізуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1292343005' post='1052267664']

цінності цінностями, але хай би цей цілий мустафа в лондоні тако поскакав чи у берліні...

Як це поскакав? ти про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1292343005' post='1052267664']
' timestamp='1292326962' post='1052267503']

айайайяй обідили то як

а шо ето ми так часто за европейські цінності виступали, а коли людина вимагає поваги до себе, то ми зразу іронізуємо

а міліціонер теж людина, між іншим, і теж поваги вимагав :)

цінності цінностями, але хай би цей цілий мустафа в лондоні тако поскакав чи у берліні...

а що би було з "тежлюдиною" у Лондоні чи Берліні за неналежне виконання своїх обов"язків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd , там був??? все бачив???

...то на>< оцей випєндрьоЖ!?

все колись з нами трапляється вперше. Аж цікаво почути твої вибачення перед міліціонерами в аналогічній ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.pravda.co.../12/14/5669998/

Версія Найєма. Там він не перетворюється на "жертву і борця".

Так що, Андрій, поменше домислів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd] , це все тільки твої здогадки.

Але одне в мене не чогось не викликає сумнівів - затриманий спеціально не скакав (як ти виразився), щоб його затримали.

Знаючи, що робиться в наших тюрмах і сізо, і знаючи, що люди аж надто часто помирають там від нещасних випадків, треба бути дурним на всю голову, щоб так піаритися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd] , і в мене не раз документи перевіряли і в більшості форумчан також. Та тільки ти один звинувачуєш журналіста. І причому тут взагалі одне до другого?

В людини не просто перевірили документи - його цілеспрямовано хотіли залякати, забравши у відділок. Це і дуракам зрозуміло.. А те, шо Поліщук говорить - це завжди брєд сивої кобили.

Мустафа - це відомий журналіст, вирізняється активною анти-президентською позицією, в чому ми можемо неодноразово переконатися, слухаючи його гострі запитання та репліки до представників влади.

Тому давайте не ототожнювати регіонального журналіста і журналіста з центральних каналів. Та навіть, якби ви, шановний ND, відро лайна на Клімчука вилили, сумніваюсь, що після цього на вас чинили якийсь вплив чи тиск волинські міліціянти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрюш, а ти хотів, щоб дикусія перетворилась у предмет віри мєнтам?:)

чи просто хочеться гарно позаперечувати загалу?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під'їхали на машині "Беркуту". Не представившись, попросили вийти з машини.

[nd] вас також документи перевіряє беркут? теж просив вийти з автмобіля щоб предявити документи?

але ми маємо справу радше із самопєаром

[nd] ви також займались таким самопіаром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ладно... Але в чому тоді залякування? Яке ж тут попередження? Покататись в бобіку це так страшно? Не розумію... У випадку з Кашином "залякування і попередження" пряміше нікуди, а тут - просто малий розкричався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], я так зрозумів, що в твоїх постах говориться не скільки про те, що міліціонери хороші, а який Мустафа поганий і ще якась особиста неприязнь до М.Найєма.

До речі, одні "добрі" міліціонери вже покатали журналіста. Нагадати - про кого я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 21:48' post='1052267825']

о чьом ти дєточка, який Гонгадзе? кому він заважав Смерть Гонгадзе була вигідною і потрібною тільки тим, хто по його кістках дерся до влади.

По-перше, цей пост не до тебе був.

По-друге, "дєточкой" називай свого "Люсю". Зрозуміло?

По-третє - прикладом Гонгадзе я хотів сказати, що працівники МВС позбавили журналіста життя. Поки не зрозуміло за що позбавили життя - тут погоджуюсь; те, що це зробили не працівники МВС - доведи інше. разом з документами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ти справді вважаєш оцю свою репліку такою, що не виходить за рамки дискусії?

абсолютно. я чекав чогось такого ниючого на пару сотень знаків:) із класичним "дартаньян і всє астальниє":)

скажи, а в чому там не вірити Найєму?що там такого, що потребує недовіри чи перевірки? а кой хєр ти приплів у дискусію тимошенко?:)

так, у нього як у журналіста, більше можливостей. і він абсолютно вірно викрутив ситуацію, зосередившись не на собі, і не роблячи з себе "жертву і барца", а на явищі. 

чи йому треба було терпляче ще раз показати документи, спокійно ковтнути те, що їх так прискіпливо перевіряють, тому що він смаглявіший за пацана в камуфляжі? чи колеги не мали викликати Донія? ну так, щоб перевірити, навішають Найєму у відділку чи не навішають?

чи тема особливого, не надто позитивного, відношення до "інакших"(смаглявих, панаєхавших, іншомовних) не є актуальною? чи вона не є актуальною для тебе, допоки тебе не "макають" повсякчас,для прикладу, іваничівською припискою ? 

так, це ПЄАР, но грамотний, з фокусом на проблемі. а у тебе пєар

а)на рівні міського форуму

б)з фокусом на тобі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1292358829' post='1052267876']

о, тєма уже становітса тєбє бліже

і шо тобі паспорт двічі показати?

мені не треба. а будуть питати- показуй стільки, скільки скажуть. і як скажуть. і веди себе як пересічний, скромно і з достоїнством. ти ж не журналіст український

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, я хотів сказати, що якщо моя згадка на форумі про твою прописку зачепила тебе, то чому те, що його назвали "ліцом кавказской національності" не мало зачепити Мустафу Найєма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пєар пєаром не я зробив, я про це просто сказав. 

а прімєрчік я вибрав правильний. о, про політкоректність. я ж не назвав тебе лімітою чи панаєхавшим, чи сєлухою. я сказав: а тут мужчіна з немісцевою пропискою паспорт не показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...