Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ось хочу купити собі TV-тюнера для перегляду кабельного телебачення, порадьте що краще для цього підійде, бажано з серії тюнерів AVerTV (зовнішній чи внутрішній - немає різниці).

Може в когось є тюнер AVerTV Box9 або AVerTV Studio 305 (307) - розкажіть про їх можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кабель можеш брать папрощє :lol:

Дорожчі тюнери, як правило мають чутливий екранований радіочастотний блок, щоб можна було на радіоантенку хоть пару каналів зловити. Для Аверса такий тюнер непотрібен, там рівень сигналу _ВТРОЄ_ потужніший, і без ефірних перешкод. В самого лежить на продажу внутрішній AVER TV Go 007 Plus. Всі "понти" (FM, телетекст, ДУ) - 160 грн. Новий такий коштує дето 230 грн. Можу дати поюзати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже раджу подивитися на тюнера Beholder www.beholder.ru

По всім параметрам взувають Авери. В останній моделі можна навіть комп включати пультом від тюнера. Не кажучи вже про надзвичайно оперативне поновлення софту, купу плагінів, та іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже раджу подивитися на тюнера Beholder www.beholder.ru

По всім параметрам взувають Авери. В останній моделі можна навіть комп включати пультом від тюнера. Не кажучи вже про надзвичайно оперативне поновлення софту, купу плагінів, та іншого.

:) Повністю згідний! Я ось собі зібрався такого брати, тільки поки що не визначився з моделлю! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я если и буду брать себе ТВ-тюнер, то только Compro. Сходи на их сайт, посмотри на модели, ты просто ахнешь! Какие там возможности!

Читал пару обзоров разных моделей на экзибите, отзывы положительные :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...