Перейти до змісту

Продам шоколад


PrinceTrader

Рекомендовані повідомлення

тільки всім співробітникам роздав (і то не свім вгодив) і ніхто навіть не подякував.

Висновок?

Останній раз! :(

А я ще чекаю на замовлений шоколад, причому, є варіант, що можу і не дочекатись (зі слів ТС) :ohmy:

якщо не дочекаєшся то виділю тобі 5 плиток чорного шоколаду зі свого запасу :0038:

Не хочу бути частиною тих зануд, що на роботі, але - я терпіти не можу чорний шоколад. :blush:

Та все ж приємно - ДЯКУЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

тільки всім співробітникам роздав (і то не свім вгодив) і ніхто навіть не подякував.

Висновок?

Останній раз! :(

А я ще чекаю на замовлений шоколад, причому, є варіант, що можу і не дочекатись (зі слів ТС) :ohmy:

якщо не дочекаєшся то виділю тобі 5 плиток чорного шоколаду зі свого запасу :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди!!! Схаменіться, шо Ви так ломанулись на дешевий шоколад? Нікому не спало на думку чого він такий дешевий? З чого б це раптом дистрибютору робити таку супер знижку, собі в збиток?

В мене знайомий торговий-агент не так давно працював на Дірол-Кедбері (це саме їх шоколад) і розказував як вони дати в-ва перебивали на свому шоколаді неодноразово, за допомогою спирту і звичайної печатки. Казав шо він вже до нього був кілька разів прострочений і перебитий! А продають його так дешево тому, що самі колись купили ще дешевше як 3.5 грн, тому і зара мають заробіток! Я й собі хотів купити шоколадок, але ж назва здалася дуже знайомою, вирішив попитати в знайомих-колег (сам торговим працюю) і вот таку історію мені розказали! Вірити чи ні - вирішувати Вам, але я собі цей шоколад вже передумав купувати!

п.с. до топікастера - зважаючі на такі дані (а я більш ніж певен що вони правдиві), хочу Вам і Вашому дистрибютору (Крафт Фудз? Поправте якщо помилився) побажати щоб Ви самі наїлися свого свіжого шоколаду і на Вас напала хвороба пулімьотчиків! :mdr:

п.п.с. також топікастеру не завадило б навчитись правильно писати назву товару, який він продає! Cadbary - Cadbury

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PrinceTrader - мені вже не звони, та і не вези...

пощастило, що не встиг попастися на халявний сир у мишеловці

P.S. Чекай скоро дзвіночків сам...  :0002:

P.P.S Що ж ви, *нехороші люди*, чворите, ті ж шоколадки діти їдять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PrinceTrader - мені вже не звони, та і не вези...

пощастило, що не встиг попастися на халявний сир у мишеловці

P.S. Чекай скоро дзвіночків сам...  :0002:

P.P.S Що ж ви, *нехороші люди*, чворите, ті ж шоколадки діти їдять!

та нормальний там шоколад

він випущений 25.01.2010р. - кінцевий термін придатності 25.01.2011р.

коробки заклеєні з завода, дата стоїть не штемпельна а фарбою прописана, яку ти ніяк не підітреш

просто якщо його пускати в роздрібну продажу то його через півтора місяця вернуть половину і тоді вже його не продасиш - прийдеться утилізувати

а так, якщо скинути ціну - кожен до різдвяних свят візьме декілька штук а то й десятків (як було сьогодні у мене на роботі)

просто у ТС були закази на сотні а то і тисячі штук і ваші 30-60 шт. його вже не цікавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то візьму. Але ми три рази переписувались, три рази зізвонювались - 30 плиток

так і не взяв! Не по моїй вині! Цікава торгівля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну ка скажи де ти торговим працюєш? і як ви боритесь з товаром у якого дата скоро закінчується, віддаєте в дитячі будинки чи як???????

Ні, в дитячі будинки ми її не віддаємо :) Да і прострочки в мене нема, оскільки я продаю алкоголь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо говорити те що не є так , якщо я вам не привіз шоколад то ви готові тут тему засра...и !

шоколад дійсно хороший, сам куштую вже 3-ій місяць, тільки я їм просрочку. А родичі той що до 25.01.2011р. ніхто не жалівся!

вчора було замовлено більше ніж було на складі... багато замовляло людей по 30 шт. і ще просили доставку (Х_х)

коли в цей час стояла людина  з машиною біля складу і чекала 2000 плиток. Коли я міг забрати з складу тільки 1000 плиток в годину .   

телефонувало стільки номерів, якби я їх вносив до телефону мабуть що не хватило би місця =(

реально старався всім вгодити, наразі шоколад зі складу номер №1 весь проданий. З понеділка буду бачити залишок на складі №2.

Відпишусь в темі ! Гарних вихідних  :friday:  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PrinceTrader, ваша фірма готова до візиту Волиньстандартметрології на перевірку факту аутентичності дат і "свіжості" шоколаду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ??? Схаменіться, навіщо "парафінити" людину? Якщо шоколад поганий, його б ніхто не купував, тут би написали що він "лайно"", а так скарг нема, значить "все довольны - все смеются"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо говорити те що не є так , якщо я вам не привіз шоколад то ви готові тут тему засра...и !

шоколад дійсно хороший, сам куштую вже 3-ій місяць, тільки я їм просрочку. А родичі той що до 25.01.2011р. ніхто не жалівся!

вчора було замовлено більше ніж було на складі... багато замовляло людей по 30 шт. і ще просили доставку (Х_х)

коли в цей час стояла людина  з машиною біля складу і чекала 2000 плиток. Коли я міг забрати з складу тільки 1000 плиток в годину .   

телефонувало стільки номерів, якби я їх вносив до телефону мабуть що не хватило би місця =(

реально старався всім вгодити, наразі шоколад зі складу номер №1 весь проданий. З понеділка буду бачити залишок на складі №2.

Відпишусь в темі ! Гарних вихідних  :friday:  

Нормальний шоколад. А по такій ціні взагалі супер. і дата там відповідає шоколаду. Позвонив домовились через 3хв. зустрілись. Якщо буде ще, то я вже резервую. звони на номер 0953138000.

Народ??? Схаменіться, навіщо "парафінити" людину? Якщо шоколад поганий, його б ніхто не купував, тут би написали що він "лайно"", а так скарг нема, значить "все довольны - все смеются"...

підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч я і резервував - не дочікався ні дзвінка, ні повідомлення.

Не щастить мені з халявою.

Доведеться берегти зуби собі і рідним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Привіт, свій резерв знімаю! Пояснюю чому - сьогодні ходив на "варшавку" за покупками і натрапив на той самий шоколад по ціні 3 грн! Придбав без обмежень як по кількості, так і по часу! Доречі термін придатності той самий що і тут - непоганий заробіток має ТС, якщо на базарі продають дешевше!!!!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 izym82 ви не помилились ? я на ринок по 4.00 грн.поставив, як може бути по 3.00грн. пока для мене ви говорите про не реальні речі.     :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, як заходиш на гуртовий ринок (овочевий) з правої сторони ряд магазинчиків - він перший з солодощами. 

Народ, будь - ласка відпишіться правда чи ні (Це я до тих кому я в приват відписав) А якщо  ТС не вірить то можу за руку завести і доказати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зберіглись чеки за якою ціною я брав зі складу, тому не треба думати що я якась там барига з ринку привіз вам продавати з накруткою 0.50 коп.   :unsure:  

впринципі це реально може бути, що на ринку по 3.00грн. так як там керує начальство наше, в них є така можливість збуту. Но повірте там більше 100 шт. не може бути в наявності. і більше не буде . Знаю тільки те що на зилишках є шоколад , но (поки) їх відпускають по ціні 6.85 шт. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, ти ледве оплачуєш бензин, який тратиш на перевезення і працюєш практично на інтузізіьмі? поясни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене зберіглись чеки за якою ціною я брав зі складу, тому не треба думати що я якась там барига з ринку привіз вам продавати з накруткою 0.50 коп.   :unsure:  

А ніхто нікого і не називав "баригою" !!! Сходи завтра і подивись - там на коробці написано гурт 3 грн, роздріб 4 грн, але опт в них від 5 шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, ти ледве оплачуєш бензин, який тратиш на перевезення і працюєш практично на інтузізіьмі? поясни

пояснюю, 30 км. виділяє фірма в день, і від суми прдаж 1% - 1.5% мої. тим більше що продаж іде у місячний план. що ще добовляє копійку в зп. і подяка від керівництва. ось вам інформація про мої доходи. ждем податкову =р 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока очікуємо підтвердження з ринка, якщо там по 3 грн. навіщо платити більше ?  :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...