Перейти до змісту

гра Андрія Шевченка


fantazy

Рекомендовані повідомлення

думаю всім цікаво поговорити про Андрія....

взагалі я вважаю, що він нормально вже заграв у Челсі, хоча команда не для нього трохи... :D

лише фарту не вистачає, щоб забити гол...

але викладається на повну !

ваші коменти... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний. Та думаю, що не тільки у везінні справа. Психологія теж відіграє не малу роль. Відносини з тренером, невідомо які відносини з гравцями. Крім того, стиль гри, манера... - це все позначається на індивідуальній грі футболіста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю цей клуб не для Андрія. Він зробив велику помилку, що покинув Мілан, адже там всі грали на нього, а В Челсі всі грають на Дрогба навіть тоді коли Шева знаходиться в набагато кращій позиції ніж Дід'є. Так що якщо би він повернувся назад в Мілан то може б ми і побачили колишнього Шеву, а так навряд чи таку гру як раніше він продемонструє в Челсі, ну хібащо до гравців дійде що на полі в нападі грає не тільки Дрогба, а й наш Андрійко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Хоча якщо він повернеться в Челсі, я не думаю, що його приймуть дуже добре. Вже все втрачено на рахунок Мілана.

Потрібно думати, як заграти в Челсі. Або все-таки перейти в інший клуб, більш хороший для нього, для його гри. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або все-таки перейти в інший клуб, більш хороший для нього, для його гри. :)

К примеру, в нашу "Волынь" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если серьезно - вернуть Шеву в Динамо!!!

Не думаю що він цього року згодиться грати в Динамо, але це для нього був би найоптимальніший варіант. Але тут питання в іншому: Шевченку в Динимо ніколи не заплатять стільки скіль в Челсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю. Але думаю, що він не перейде в Динамо. Не тому, що гроші, а тому, що він перейшов у Челсі з причини сім'ї. Може це й не правда. Але офіційно це так.

І якщо він перейде в Динамо, то його дуже закритикують, а особливо з Італії.

І жінка - американка. Не думаю, що це можливо перейти в Динамо.

:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю. Але думаю, що він не перейде в Динамо. Не тому, що гроші, а тому, що він перейшов у Челсі з причини сім'ї. Може це й не правда. Але офіційно це так.

І якщо він перейде в Динамо, то його дуже закритикують, а особливо з Італії.

І жінка - американка. Не думаю, що це можливо перейти в Динамо.

:D

В наш час все можливо :P Вот тільки ймовірність того що Шева повернеться ну дуууууууже мала :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Шеву вже стільки наговорено-переговорено, що сказати щось нове важко. Тут присутні декілька факторів, які обумовили його перехід у Челсі. Так, у Мілані він був своїм, він був справжнім лідером і улюбленцем тіфозі, він виграв немало титулів, але після 2004 року Мілан почав здавати позиції. Команда старіла, з молодих гравців з'явився тільки Кака, досвіду таких ветеранів, як Мальдіні і Костакурта, не вистачало, і Шева не зміг бути одним воїном у полі. Яскраве свідчення - ганебно програний (а Ліверпулем - з честю виграний) Кубок Чемпіонів 2005 року.

Причин переходу Шеви у Челсі - дві. Перша - це бажання його дружини виховувати дітей у англомовній країні. Другою причиною, на мою думку, став скандал у Італії - сумнозвісний Моджигейт. Крістіна Пазік почала тиснути на Андрія, Абрамович запропонував нехілу зарплату, і тут ще Мілан опинився під загрозою вильоту у серію Б. От Андрій і "кидонув" свій клуб. Хоча, якщо подивитись з іншого боку, це саме Мілан "кидонув" Шеву. Якби Берлусконі і Анчелотті хотіли втримати Шеву, то вони б його втримали. А так вони отримали 45 мільйонів євро за 30-річного форварда. Непогано, правда? Дуже вірогідно, що частина цих грошей була потрачена на те, щоб відкупитись у суді. От так і вийшло, що Ювентус відправили у серію Б, а Мілану тільки дали штраф у очках.

Адаптація Андрія у Англії затягнулась - це так. Але він ще покаже свою гру, я впевнений. Не таку, як у Мілані, але досить пристойну. І, можливо, у цьому ж році знову з Челсі виграє Кубок Чемпіонів. Але то вже здогадки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Лігі чемпіонів це важко сказати.

В цьому році в Челсі великі провали в захисті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Лігі чемпіонів це важко сказати.

В цьому році в Челсі великі провали в захисті

Провали в захисті є, це так. Але якщо ті дірки у обороні залатати, і якщо зв'язка Шевченко-Дрогба заграє хоч на 2/3 своєї потенційної потужності, і ще й Баллак підтягнеться, то суперникам Челсі не позаздриш.
А вы знаете шо його так не люблять в челси (игроки )?

Все це плітки англійської жовтої преси. Нема що написати про Андрія, то вже таке придумали. Якби то у Кассано чи Бекхема були проблеми з гравцями своїх клубів - це ще можна повірити. Але у Шеви, який завжди був лідером і душою команди??? Не вірте тому, що пишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шевченко дав ексклюзивне інтерв'ю програмі "Гол".

Ось уривок:

- Прежде, чем приехать в Англию, я знал, что мне будет нелегко. Я знал, что на то, чтобы приспособиться к чемпионату Англии, нужно время. Забиваю я или нет, не имеет значения - я знал, что должно пройти время, за которое я должен привыкнуть к английскому стилю игры.

Коль скоро я принял решение поменять страну и место работы, я должен привыкать не только к новым условиям жизни, но и к новому стилю игры. Здесь игра совсем другая - более интенсивная, более жесткая. Можно сказать, что она менее рациональная, больше рассчитана на рефлексы. Более спонтанная.

Здесь надо на 100 процентов быть готовым физически, здесь любят борьбу. Зрители приветствуют единоборства. Футбол в Англии более быстрый, менее тактический, но это компенсируется желанием игроков и обилием борьбы.

- Это правда, что в Челси новичок должен спеть гимн команды?

Нет, он просто должен спеть песню, ту, которую он выберет.

- И ты пел?

Да, перед всей командой.

- И что это была за песня?

- Не хочу говорить.

- И как все прошло?

- Прошло, как и у всех новичков. Нормально.

- Об отношениях с командой

-У меня хорошие отношения с Лэмпардом, Терри, Баллаком и остальными ребятами. Коллектив у нас дружный, нормальный.

О слухах

-Это было не только в британской прессе, это было на всевозможных сайтах всевозможных стран, переведенное так, как они хотели это перевести. Было очень много выдуманной информации. Но это нюансы жизни публичного человека. Я игрок, я должен играть и выполнять то, что от меня хочет тренер. У нас с ним нормальные отношения, профессиональные.

О своей игре

Сейчас моя игра стала намного лучше. Я уже более или менее приспособился к английскому футболу, к команде, к игре - на это все нужно время. Все идет так как должно идти. Должна быть цель и должно быть желание. Еще должна быть поддержка. Если на этом этапе карьеры мне суждено преодолеть определенные препятствия, я их преодолею.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шева вже своє відіграв. Таку гру як у Мілані ми вже не побачимо. Хоча Андрій є досить професійним і досвідченим гравцем і думаю він ще може щось показати.

Будемо надіятись на його гру за Україну адже вийти з групи нам буде нелегко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігра Шеви це просто........ такий собі мільйонер вийшов по-буцати мячик, на мою думку як тільки Шева почув великі гроші він втратив інтерес до футбола як це було до того. Акурат на полі блін, не раз замічав як після ігри він ішов з поля зовсім не замученим відігравши при цьому всі півтора години шо тут скажеш.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку він викладається на всі сто!!!

Просто по ньому не видно чи він стомлений, чи ні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Нападник «Челсі» і збірної України Андрій Шевченко сказав, що він залагодив розбіжності з наставником своєї команди Жозе Моурінью.

Український футболіст погодився, що приходиться боротися за місце в складі команди. Але, разом з цим, він підкреслив, що зараз насолоджується як футболом, так і роботою з Моурінью.

«Почуваю себе дуже комфортно. Я вже обжився тут і насолоджуюся життям, - сказав Шевченко в інтерв'ю журналу лондонського клуба. - Мені подобаються як методи роботи тренера, так і його філософія гри. Мій контракт розрахований на чотири роки. Хочу грати для цієї команди і вигравати з нею. «Челсі» - великий клуб, у якому важливо грати».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У суботу пройшли матчі англійської прем'єр-ліги. В одному з матчів, лондонське «Челсі» приймало «Шеффілд» (3:0). Під час минулого матчу «Челсі» український форвард Андрій Шевченко сидів на лаві запасних, через невеличке ушкодження.

Наразі, у цьому матчі Андрій вийшов зі стартових хвилин. Вже на 4-й хвилині матчу форвард збірної України та «Челсі» всім довів, що він ще вміє забивати. Карвалью пробіг метрів 30, красиво відпасував на Шевченка, той прийняв м'яч на коліно і зльоту пробив у дальній від себе кут, відкривши рахунок у цьому матчі.

Голи: 1:0 - Шевченко (4), 2:0 - Калу (17), 3:0 - Баллак (58).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шева у четвертьфіналі кубка Англії забив найкращий гол за Челсі, помилуйтесь цим шедевром!!!!!!!!!!!

:(:(:):(:)

Викладаю на файлобмінник в папку Video\Sport\Gol_Sheva

Вибачайте, закачаю пізніше, нема місця на файлобміннику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво...Ви так гарно критикуєте Андрія...А хтось бачив недавній гол Шеви проти Тотенхему? Такі голи забивають Професіонали (з виликої букви)! На мою думку, у Андрія в Челсі все чудово. Так звичайно для повної яскравості гри йому потрібен час. Та я маю надію,що зовсім скоро ми побачимо того Шевченка, який грав у Мілані, Динамо. Якби гра під час матчу відбувалась за сценарієм "аля-Мілан",тобто на Андрія, то й час адаптації вже бю давно скінчився. Хочу сказати, що раніше я гадав,що Шева просто футболіст, якому таланить та під час перегляду Чемпіонату Англії, я змінив свою думку.І тепер намагаюсь дивитись якомога більше матчів за участі Челсі. Та й вболіваю лише за Андрія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нів"якому разі не хочу захищати і вигорожувати ШЕВУ...

але він заграє в Челсі 100% !!!

я можу навести в приклад кучу футболістів .. які граючи шикарно в Італійському чемпіонаті ... показували відверто ганебну для себе гру в Англії !

цей чемпіонат не для кожного ...

Шеві тяжко пристроїтись в Челсі ...

але він буде забивати 100% !

це й підтвердив шикарний гол Тотенхему ...

і доречі ... фани тоталізаторів ...

на шеву класний кофф. ..

я б радив задуматись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...