Перейти до змісту

Где купить Змейку Рубика


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Думал что подарить ребенку захотел змейку Рубика если кто не помнит в советское время это просто мего игрушка, я помню вообще ее обожал. Нашел на одном сайте чуть не такая как на рисунке но цена 170 грн. (п...ц извините), они что действительно так стоят или можно купить дешевле? Подскажите может кто видел где можно купить?

http://ru.wikipedia.org/wiki/Змейка_Рубика

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3c/Rubik's_Snake.JPG

rubikstwisteg_ru.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив я її в одном із дитячих гамазинів. Ціна (не величкої, складеної у кулю, на картинці така не з'являється ;) ) десь в районі від 45 чи 55 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь у мене була така іграшка. Вигляд звичайно не товарний, але в робочому стані. Можу презентувати, якщо хочешь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь у мене була така іграшка. Вигляд звичайно не товарний, але в робочому стані. Можу презентувати, якщо хочешь!

Спасиб, но мне на подарок, ребенку хотелось бы новую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубік-рубіка купували в "Олімпі" на Лесі Українки. Можливо там є і "змійка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубик хорошего качества или "базарный"?

Кубік якісний, нічого ніде не відлітає, добре "крутиться", не рипить-не скрипить. Пройшов випробування дитячими руками і лишився цілий. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв чудовий кубик рубіка рік назад в дитячому магазині (біля Края, біля Нової лінії (забув як називається :( )) ціна 100 грн. Декілька раз в місяць складаю і зараз в нього вигляд майже як в нового)

Там і змійка можливо є, бо шось ще з рубіковських іграшок було точно)

P.S. Имеется и кубик с Олимпа, но это небо и земля)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько разумна цена? :)

Десь гривень 10, купувався роки 3 тому і як новий.

А за 100 грн... ну, не знаю :blush:

Купляв чудовий кубик рубіка рік назад в дитячому магазині (біля Края, біля Нової лінії (забув як називається :( )) ціна 100 грн.

Мабуть "Тигрес" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь гривень 10, купувався роки 3 тому і як новий.

А за 100 грн... ну, не знаю :blush:

Мабуть "Тигрес" :rolleyes:

Точно, Тигрес))

Ну за 100 він приємніший в руках і ще з ним в комплекті йде інструкція :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збирати рубіка по інструкції саме то :smile-zachot: Ти ж зашарив як збирати, можеш інструкцію за 90 грн. продати :P

В мене колись знайома збирала, за хвилину все готово було - там елементарно і швидко переклеювались наклєєчкі на кубіку в любий колір :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись знайома збирала, за хвилину все готово було - там елементарно і швидко переклеювались наклєєчкі на кубіку в любий колір :D

:smile-zachot: ого) смекалка работает))

у меня товарищ просто его ламал и собирал как нада :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаряча інфо: в Тигресі Є-Є-Є "змійки рубіка" по ціні 29,90; кубікі по 21,90 і 12,90 :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо b]sweetlena, сегодня поеду посмотрю :)

Уточню...інформація з магазину, що на Ковельській, але, думаю і на 33-му асортимент той же :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо sweetlena, сегодня поеду посмотрю :)

Уточню...інформація з магазину, що на Ковельській, але, думаю і на 33-му асортимент той же :)

Был на 33, там нет. Теперь поеду на Ковельскую. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24-70-41 щойно набирала в Тигрес на Ковельській...цитую:"Були, з минулого тижня лишились лише кубікі, передзвоніть з понеділка, до Нового року будемо отримувати товар, думаю, підвезуть..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заходил и спрашивал у продавцов, говорят что не было. Может менеджер по телефону специально так говорит чтобы показать что есть весь ассортимент и чтобы приехали ну если нету змейки то выбрали что-то другое :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заходил и спрашивал у продавцов, говорят что не было. Может менеджер по телефону специально так говорит чтобы показать что есть весь ассортимент и чтобы приехали ну если нету змейки то выбрали что-то другое :(

Шкода...тільки думаю ціну вони не придумали, коли дзвонила їм попередній раз, можливо було кілька і забрали. На Соборності дійсно сказали, що саме рубіка немає, а є інші, якісь магнітні металік...Сьогодні перепитувала ще раз, бо за таку ціну можна і собі трошки погратись, і дітям корисна річ. До свят купуватиму малечі подарунки - поцікавлюсь особисто, а не по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...