Перейти до змісту

Маразм


MarrrshAll

Рекомендовані повідомлення

Що є важливішим за життя? От всі ми так його розхвалюєм, хвалимо здоров"я, кохання, щастя, удачу... Всі думаємо про щось сильне та потужне, віримо чи не віримо в Нього. А от дивно, чому тоді часом ми його так не цінуємо? І чому щодня ми його по трішки собі самі вкорочуємо? Куримо, нервуємось, п"ємо... Ми мало що робимо і дуже рідко, щоб залишатися молодими та здоровими... От якби можна було народитись і щоб потім нас вчили не дурній арифметиці чи нептрібним правилам правопису, а вчили знайти гармонію з собою... Щоб ми поступово до вісімнадцяти років навчились усі підтримувати в собі здоров"я... Просто п"ючи гірську воду, слухаючи звук водоспаду, дивлячись на полум"я, заспокоювались. Щоб їжа не була такою важливою, а гроші взагалі не існували. Просто гармонія. Щоб нас не лякало ніщо. Не було поганих звичок. А старші люди, щоб допомагали молоді підтримувати цю гармонію... Адже можна природними шляхами підтримувати в собі життя. Просто їсти мандарини, щоб шкіра була молодою, а фрукти, щоб дати вітаміни, чисте повітря, насичене киснем, для серця та легень. Їжа лише правильна для організму, така, від якої він дуріє і завжди залишається в тонусі... Тоді було б цікаво... Адже тоді ми змогли б жити вічно... І насолоджуватись не життям, а насолоджуватись кожною секундою. Бо весь час живемо правильно, не шкодимо собі. Всі б залишались вісімнадцяти літніми, ніхто б не хворів... Дивний був би світ... От тільки на початку не знайшлося когось, хто б зумів побудувати такий світ, принаймні прагнути до його створення. А вожаками та сильними завжди були люди жадібні, от тільки не розуміють вони, що і їм колись прийде кінець. Не забрати душі золота, не забрати свого тіла, не забрати коштовностей та модних речей. Для душі це все не важливо. Їй важлива, і саме так ми її називаємо, душевна краса наша... Життя... Приорітети. Дивно... От порівняти, що важливіше за здоров"я? Може кохання? Може сила? Може влада? Чи саме життя? З рештою все це не важливо. Душі життя не потрібно. Вона жила і до того, як ми народились і буде жити потім. А життя... Що таке життя... Не знаю. Колись взнаю, на все свій час. От тільки дорожити знаннями, силою, здоров"ям чи красою не варто... Все приходить, все й піде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що є важливішим за життя? От всі ми так його розхвалюєм, хвалимо здоров"я, кохання, щастя, удачу... Всі думаємо про щось сильне та потужне, віримо чи не віримо в Нього. А от дивно, чому тоді часом ми його так не цінуємо? І чому щодня ми його по трішки собі самі вкорочуємо? Куримо, нервуємось, п"ємо... Ми мало що робимо і дуже рідко, щоб залишатися молодими та здоровими... От якби можна було народитись і щоб потім нас вчили не дурній арифметиці чи нептрібним правилам правопису, а вчили знайти гармонію з собою... Щоб ми поступово до вісімнадцяти років навчились усі підтримувати в собі здоров"я... Просто п"ючи гірську воду, слухаючи звук водоспаду, дивлячись на полум"я, заспокоювались. Щоб їжа не була такою важливою, а гроші взагалі не існували. Просто гармонія. Щоб нас не лякало ніщо. Не було поганих звичок. А старші люди, щоб допомагали молоді підтримувати цю гармонію... Адже можна природними шляхами підтримувати в собі життя. Просто їсти мандарини, щоб шкіра була молодою, а фрукти, щоб дати вітаміни, чисте повітря, насичене киснем, для серця та легень. Їжа лише правильна для організму, така, від якої він дуріє і завжди залишається в тонусі... Тоді було б цікаво... Адже тоді ми змогли б жити вічно... І насолоджуватись не життям, а насолоджуватись кожною секундою. Бо весь час живемо правильно, не шкодимо собі. Всі б залишались вісімнадцяти літніми, ніхто б не хворів... Дивний був би світ... От тільки на початку не знайшлося когось, хто б зумів побудувати такий світ, принаймні прагнути до його створення. А вожаками та сильними завжди були люди жадібні, от тільки не розуміють вони, що і їм колись прийде кінець. Не забрати душі золота, не забрати свого тіла, не забрати коштовностей та модних речей. Для душі це все не важливо. Їй важлива, і саме так ми її називаємо, душевна краса наша... Життя... Приорітети. Дивно... От порівняти, що важливіше за здоров"я? Може кохання? Може сила? Може влада? Чи саме життя? З рештою все це не важливо. Душі життя не потрібно. Вона жила і до того, як ми народились і буде жити потім. А життя... Що таке життя... Не знаю. Колись взнаю, на все свій час. От тільки дорожити знаннями, силою, здоров"ям чи красою не варто... Все приходить, все й піде...

шо курив:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.......а в чому сенс тоді....їсти апельсини мандарини і....в тебе все кльово.....а в чому прикол??????????

друже.........прикол в тому, що в тебе є якісь проблеми...і ти їх вирішуєш......а коли вирішив....тоді відчуваєш кайф....і...я думаю....що

в цьому і весь....або....майже весь кайф життя........

а душа......це вже.....дуже і дуже ....тобто вище за твій.... :rolleyes: ....і за мій розум.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осилил только первых два предложения.Дальше возник вопрос, который озвучил penzlik74.Бред какой то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

первое предложение есть и последним.

Що є важливішим за життя?

Задам вопрос топикстартеру: а у тебя есть варианты? ты можеш жизнь человека сравнить с чем либо другим?

вот у тебя есть весы, на одной чаше лежит Жизнь, что ты положишь на другую чашу, дабы весы показывали либо равновесие, либо перевес ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги-ги... помоєму мауглі в інтернет заліз )))) На рахунок арифметики, і правопису я згідний, але ти сам подумай людство мільйони років творили цивілізації, а ти хочеш вернути все назад полювати з луками, і розпалювати вогонь паличками??? Пацик ти безнадійний романтик або ідіот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я очень думал над тем, стоит ли это озвучивать... всё таки решился... по моему, такие мысли приходят в голову человеку, у которого нет ничего, кроме виртуального общения, я никого и ни в чём не хочу упрекать, но всё таки мысль озвучу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я очень думал над тем, стоит ли это озвучивать... всё таки решился... по моему, такие мысли приходят в голову человеку, у которого нет ничего, кроме виртуального общения

капітан Очєвидність: людина, яка так трепетно відноситься до того, чи стОїть озвучувать шось тут на борді, ІМХА, є "человек, у которого нет ничего, кроме виртуального общения"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капитан Очевидность: всегда надо думать, а потом озвучивать, а не наоборот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всегда надо думать, а потом озвучивать, а не наоборот.

а от і ні. В більшості побутових ситуацій людина діє на автоматі, згідно сформованих стереотипчиків, і якщо щось її вибиває з цієї колії і змушує трепетно віднестись до того, шо вона зара ляпне - то це таки має для неї значення, вище середнього.

З.І. Ви псевдо-КО :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) я и не пытался брать на себя ответственность за К.О. просто высказал мысль, не знаю как вы, но я живу и общаюсь с окружающим меня миром по принципу

слово - могущество, которое дано человеку. Словом можно обидеть, можно излечить и помочь! Не говори ничего лишнего и не говори того, чего не есть на самом деле, ибо это не правильно. следи за своей речью, не роняй понапрасну лишних слов, поскольку "слово не воробей, вылетит - не поймаешь".

это не я придумал, а К.О.

возражения будут ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є уточнення, але я й так уже виглядаю занудою :smile3: Дуже добре, якшо Ви справді дотримуєтесь того, що тут декларуєте про значимість сказаних слів. Засім р-шитє откланятса, йду мучити свою joomla

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока читать сообщение твоё, моя обрезать орган мозг и топтать и топтать его, пока читать ваша сообщение ещё раз. © Bash

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...