Перейти до змісту

Зимові види спорту


Edelveys

Рекомендовані повідомлення

Цікаво... А якими зимовими видами спорту захоплюються Лучани??? Особисто мені подобається біатлон (років 10 вже спостерігаю за гонками).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууу... біатлон рулить!!!

колись давно вболівала за нашу Зубрілку...

хоча взірцем та еталоном в цьому виді спорту завжди були німці та норвежці... в останні роки насолоджуюся бігом та стрільбою Магдаленки Нойнер, Каті Вільгельм і т.д...

а подружжя Пуаре чого варті були!!!

про чоловічий біатлон промовчу - це моя невиліковна хвороба :g15:

стрибки з трампліна - такий адреналін! - навіть коли просто дивишся це...

ну, і звісно, - фігурне катання!!! - це зачаровує :) (і відкрию секрет: коли дивлюся фігурне катання - легше дієту тримати :rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ууу... біатлон рулить!!!

колись давно вболівала за нашу Зубрілку...

хоча взірцем та еталоном в цьому виді спорту завжди були німці та норвежці... в останні роки насолоджуюся бігом та стрільбою Магдаленки Нойнер, Каті Вільгельм і т.д...

а подружжя Пуаре чого варті були!!!

про чоловічий біатлон промовчу - це моя невиліковна хвороба :g15:

стрибки з трампліна - такий адреналін! - навіть коли просто дивишся це...

ну, і звісно, - фігурне катання!!! - це зачаровує :) (і відкрию секрет: коли дивлюся фігурне катання - легше дієту тримати :rolleyes: )

Так, біатлон це сила. Я якраз його почав дивитись коли Зубрілова на висоті була і наша жіноча збірна. І в той час якраз наші дівчата були одними з найсильніших. Як зараз пам"ятаю коли в анонсі до естафети у ведучого на євроспорті проскакувало "...Russia, Germany and Ukraine. Live on eurosport!" :) Зараз то здається тільки Дериземля інколи вистрелює.

Ще хокей люблю. Майже нікого не знаю там, але вже коли попадаю то дивлюсь повністю, сама гра подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...