Перейти до змісту

Продам топливні брикети


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Продам топливні брикети типу Pini&key з дубової тирси(власного виробництва) екологічно чистий ломаний кусками від 2-32см упакований в мішки по 30-40кг. ціна мішка 50грн. Ідеально підходять для опалювання дачних та житлових будинків приготування шашлику та барбекю а також для спалювання в камінах висока тепловіддача 4700Ккал рівень золистості 1%. Олексій 0504381333

post-8079-0-84922800-1290888872_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Продам топливні брикети типу Pini&key з дубової тирси(власного виробництва) екологічно чистий ломаний кусками від 2-32см упакований в мішки по 30-40кг. ціна мішка 50грн. Ідеально підходять для опалювання дачних та житлових будинків приготування шашлику та барбекю а також для спалювання в камінах висока тепловіддача 4700Ккал рівень золистості 1%. Олексій 0504381333

ну що ніхто погрітисб не хоче!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ціна непонятна получається: від 1250 до 1660 за тону. Та й задорого це...

Якщо вже мішками продаєте, то фасуйте однакову вагу у кожен мішок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ціна непонятна получається: від 1250 до 1660 за тону. Та й задорого це...

Якщо вже мішками продаєте, то фасуйте однакову вагу у кожен мішок.

якщо буете брати 1т. то ціна буде 700грн.самовивіз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ціна непонятна получається: від 1250 до 1660 за тону. Та й задорого це...

Якщо вже мішками продаєте, то фасуйте однакову вагу у кожен мішок.

якщо буете брати 1т. то ціна буде 700грн.самовивіз

Це вже цікавіше. Де можна цей брикет помацати? 

Pini&key - це з диркою всередині, якщо я не помиляюсь, так? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

700 грн це за тону ломаного? Це біля ПАККО база, там де фасують цемент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась ціна непонятна получається: від 1250 до 1660 за тону. Та й задорого це...

Якщо вже мішками продаєте, то фасуйте однакову вагу у кожен мішок.

якщо буете брати 1т. то ціна буде 700грн.самовивіз

Це вже цікавіше. Де можна цей брикет помацати? 

Pini&key - це з диркою всередині, якщо я не помиляюсь, так? 

точно так на фото можна побачити купити і помацати можна в мене на виробництві в с. Борохів дзвоніть домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

700 грн це за тону ломаного? Це біля ПАККО база, там де фасують цемент?

Ні але там теж якісний і такого ж типу, декілька раз приїзджав до них перед пуском нашої лінії на консультацію ціна одинакова. Там хлопці теж молодці...працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

700 грн це за тону ломаного? Це біля ПАККО база, там де фасують цемент?

Ні але там теж якісний і такого ж типу, декілька раз приїзджав до них перед пуском нашої лінії на консультацію ціна одинакова. Там хлопці теж молодці...працюють.

up

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які потужності в місяць? чі є можливість відправкі за границю і яка ціна буде від 3 фур? чі буде запакована в запалетована так як на фото?

post-8631-0-90291200-1292230567_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість, передзвоніть за номером 050 43 81 333 Олексій, або дочекайтесь відповіді ввечері, після 20,00!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Вам потрібно зателефонувати власнику Валерій Вячеславович 0505169635, и на рахунок пакування, мі можем пакувати так як у Вас на фото! Якщо немае можливості зателефонувати, залиште будь-ласка свій номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Вам потрібно зателефонувати власнику Валерій Вячеславович 0505169635, и на рахунок пакування, мі можем пакувати так як у Вас на фото! Якщо немае можливості зателефонувати, залиште будь-ласка свій номер.

шось внезони ваш директор, як буде мати змогу то хай перетелефонуэ 0505552379 Дмитро, в любий час, в рамках розумного. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Вам потрібно зателефонувати власнику Валерій Вячеславович 0505169635, и на рахунок пакування, мі можем пакувати так як у Вас на фото! Якщо немае можливості зателефонувати, залиште будь-ласка свій номер.

шось внезони ваш директор, як буде мати змогу то хай перетелефонуэ 0505552379 Дмитро, в любий час, в рамках розумного. :D

Добрий вечір мне звуть Олексій я виконавчий директор на виробництві брикету виробляємо ПІНІ/КЕЙ з дубової тирси я займаюсь збутом ІІ сорту, І сорт їде закордон в термоусадці 12шт. 96шт. на паллеті приблизно 960кг. потужність виробництва приблизно 100 т. місяць. Завтра вам зателефоную.

Так, Вам потрібно зателефонувати власнику Валерій Вячеславович 0505169635, и на рахунок пакування, мі можем пакувати так як у Вас на фото! Якщо немае можливості зателефонувати, залиште будь-ласка свій номер.

шось внезони ваш директор, як буде мати змогу то хай перетелефонуэ 0505552379 Дмитро, в любий час, в рамках розумного. :D

Добрий вечір мне звуть Олексій я виконавчий директор на виробництві брикету виробляємо ПІНІ/КЕЙ з дубової тирси я займаюсь збутом ІІ сорту, І сорт їде закордон в термоусадці 12шт. 96шт. на паллеті приблизно 960кг. потужність виробництва приблизно 100 т. місяць. Завтра вам зателефоную.

post-8079-0-11510600-1292448251_thumb.jp

post-8079-0-12983200-1292448274_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Так, Вам потрібно зателефонувати власнику Валерій Вячеславович 0505169635, и на рахунок пакування, мі можем пакувати так як у Вас на фото! Якщо немае можливості зателефонувати, залиште будь-ласка свій номер.

шось внезони ваш директор, як буде мати змогу то хай перетелефонуэ 0505552379 Дмитро, в любий час, в рамках розумного. :D

Добрий вечір мне звуть Олексій я виконавчий директор на виробництві брикету виробляємо ПІНІ/КЕЙ з дубової тирси я займаюсь збутом ІІ сорту, І сорт їде закордон в термоусадці 12шт. 96шт. на паллеті приблизно 960кг. потужність виробництва приблизно 100 т. місяць. Завтра вам зателефоную.

Так, Вам потрібно зателефонувати власнику Валерій Вячеславович 0505169635, и на рахунок пакування, мі можем пакувати так як у Вас на фото! Якщо немае можливості зателефонувати, залиште будь-ласка свій номер.

шось внезони ваш директор, як буде мати змогу то хай перетелефонуэ 0505552379 Дмитро, в любий час, в рамках розумного. :D

Добрий вечір мне звуть Олексій я виконавчий директор на виробництві брикету виробляємо ПІНІ/КЕЙ з дубової тирси я займаюсь збутом ІІ сорту, І сорт їде закордон в термоусадці 12шт. 96шт. на паллеті приблизно 960кг. потужність виробництва приблизно 100 т. місяць. Завтра вам зателефоную.

Нова ціна 750грн/тонна з доставкою по Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lion1106, рано чи пізно, але Вам треба буде дозвіл на викиди в атмосферу від Вашого виробництва. Звертайтесь. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lion1106, рано чи пізно, але Вам треба буде дозвіл на викиди в атмосферу від Вашого виробництва. Звертайтесь. ;)

Ми стобою вже знайомі якщо буде потрібно звернусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми стобою вже знайомі якщо буде потрібно звернусь

Дааааааа? )

*Пішов читати ПП

Точно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 6 місяців потому...

Вгору 750грн/тон ІІ -сорт з доставкою по Луцьку

Бізнес перейшов в інші руки всім дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...