Перейти до змісту

продам комплектуючі


Рекомендовані повідомлення

сорі хлопці, поки не було мене вдома, брат вже продав(( може буде ще 1 але пізніше, тільки ціни вже будуть огого))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тема з корпусами, якщо когось цікавлять, там все детальніше описано і паказано.

на продажу додаю ще один ДВД-РВ ціна - 200 грн, тепер чорний)) пише\читає всі диски, глюків немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тема з корпусами, якщо когось цікавлять, там все детальніше описано і паказано.

на продажу додаю ще один ДВД-РВ ціна - 200 грн, тепер чорний)) пише\читає всі диски, глюків немає.

О_о ні я новий дешевше куплю на гривень так 50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тема з корпусами, якщо когось цікавлять, там все детальніше описано і паказано.

на продажу додаю ще один ДВД-РВ ціна - 200 грн, тепер чорний)) пише\читає всі диски, глюків немає.

О_о ні я новий дешевше куплю на гривень так 50

новий за 50?? покажи точку)) ну чомусь я за 1й тиждень теми продав більше 10ти корпусів, а по 50 грн нові не беруть((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий за 50?? покажи точку)) ну чомусь я за 1й тиждень теми продав більше 10ти корпусів, а по 50 грн нові не беруть((

на 50, а не за 50 уважніше читайте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий за 50?? покажи точку)) ну чомусь я за 1й тиждень теми продав більше 10ти корпусів, а по 50 грн нові не беруть((

на 50, а не за 50 уважніше читайте!!!

та навіть за 150 немає нового, хіба що якийсь самсунг, я поставив свою ціну, і купувати не заставляю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

припини оффтоп у моїх темах!!

найди мені те що я продаю задорого!! торг ніхто не відміняв. а відяшку відправлю в село (даром), як тільки заберу з ремонту.

"український менталітет" ти показав менталітет - жаба давить так сказати :smile-zachot:

дякую за ап теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть теми це продаж\купівля, а не розводити тут базар. Хочеш щось купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...