Перейти до змісту

Nokia 5800


Vivatron

Рекомендовані повідомлення

• Форма: Класична з сенсорним інтерфейсом

• Габарити: 111 х 51,7 х 15,5 мм

• Маса: 109 г

• Об'єм: 83 см3

• Сенсорний інтерфейс, оптимізований для управління однією рукою з тактильним зворотнім зв'язком

• Основний дисплей

- Розмір: 3,2 дюйми

- Розподільна здатність: 640 x 360 пікселів (nHD)

- До 16 мільйонів кольорів

- Формат кадру: 16:9

- Сенсор автоматичної орієнтації для повертання дисплею (Акселерометр)

• Графічний 3D двигун

• Роз'єм Micro-USB, USB 2.0 High Speed

• Роз'єм Nokia AV 3,5 мм

• Слот для карток пам'яті microSD, маленький роз'єм DC, підключення до комп'ютера MicroUSB (CA-101).

Слот гарячої заміни карток пам'яті MicroSD максимум 16 Гбайт

• 81 Мбайт внутрішньої пам'яті

• CSD

• HSCSD

• GPRS/EDGE class B, multislot class 32, максимальна швидкість 296/177 кбіт/сек (DL/UL)

• WCDMA 2100/900 з одночасною передачею голосу та пакетних даних, максимальна швидкість PS 384/384 кбіт/сек (UL/DL), CS максимальна швидкість 64 кбіт/сек

• HSDPA cat 6, максимальна швидкість 3.6 Мбіт/сек (DL)

• WLAN IEEE 802.11 b/g (тільки для версії 3G)

• Підтримка TCP/IP

• Вбудований GPS для пішохідної та автомобільної навігації

• Програма Nokia Maps 2.0 Touch

• 3,2 мегапіксельна камера (2048 х 1536 пікселів)

• Формат зображень: JPEG

• Оптика Carl Zeiss

• 3-кратний цифровий зум

• Автофокус

• Подвійний світлодіодний спалах

• Режими спалаху: увімкнена, вимкнена, автоматична, видалення ефекту червоних очей

• Баланс білого: автоматичний, для ламп накалювання, для ламп денного світла, для хмарної погоди, для сонячної погоди

• Автоматична експозиція урівноважена по центру; компенсація експозиції: +2 ~ -2EV з кроком 0,5

• Кольорові тони: нормальний, сепія, чорно-білий, яскравий, негатив

• Окрема клавіша камери

• Ландшафтна (горизонтальна) орієнтація

• Передустановлений редактор зображень

• Безпосередній друк на сумісні принтери

Хороший стан,на десплеї є мілкі царапини.

В комплекті телефон і зарядка.

Ціна 1500грн.

post-10429-0-40844500-1290157647_thumb.j

post-10429-0-49935500-1290157665_thumb.j

post-10429-0-21164000-1290157724_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замiсть характеристик (кому вони тут нада) написавби комплект, скiльки вже йому, i причину продажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що в комплекті і стан написано після характеристики,

Телефон привезений з Європи.Адаптований.

Якщо кого цікавить ще більш детальніша інформація (коли виготовлений,скільки години наговорино,яка прошивка ),то напишу пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000грн, тому шо тут сертифіковані з повною комплектацією з ідеал тачскріном ,Б/У по 1500грн продавали !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

• Форма: Класична з сенсорним інтерфейсом

• Габарити: 111 х 51,7 х 15,5 мм

• Маса: 109 г

• Об'єм: 83 см3

• Сенсорний інтерфейс, оптимізований для управління однією рукою з тактильним зворотнім зв'язком

• Основний дисплей

- Розмір: 3,2 дюйми

- Розподільна здатність: 640 x 360 пікселів (nHD)

- До 16 мільйонів кольорів

- Формат кадру: 16:9

- Сенсор автоматичної орієнтації для повертання дисплею (Акселерометр)

• Графічний 3D двигун ---- це повна сміхота, в нокій він є тільки в Н900, 5800 в 3D повний тормоз

• Роз'єм Micro-USB, USB 2.0 High Speed

• Роз'єм Nokia AV 3,5 мм

• Слот для карток пам'яті microSD, маленький роз'єм DC, підключення до комп'ютера MicroUSB (CA-101).

Слот гарячої заміни карток пам'яті MicroSD максимум 16 Гбайт

• 81 Мбайт внутрішньої пам'яті

• CSD

• HSCSD

• GPRS/EDGE class B, multislot class 32, максимальна швидкість 296/177 кбіт/сек (DL/UL)

• WCDMA 2100/900 з одночасною передачею голосу та пакетних даних, максимальна швидкість PS 384/384 кбіт/сек (UL/DL), CS максимальна швидкість 64 кбіт/сек

• HSDPA cat 6, максимальна швидкість 3.6 Мбіт/сек (DL)

• WLAN IEEE 802.11 b/g (тільки для версії 3G)

• Підтримка TCP/IP

• Вбудований GPS для пішохідної та автомобільної навігації

• Програма Nokia Maps 2.0 Touch

• 3,2 мегапіксельна камера (2048 х 1536 пікселів)

• Формат зображень: JPEG

• Оптика Carl Zeiss

• 3-кратний цифровий зум

• Автофокус

• Подвійний світлодіодний спалах

• Режими спалаху: увімкнена, вимкнена, автоматична, видалення ефекту червоних очей

• Баланс білого: автоматичний, для ламп накалювання, для ламп денного світла, для хмарної погоди, для сонячної погоди

• Автоматична експозиція урівноважена по центру; компенсація експозиції: +2 ~ -2EV з кроком 0,5

• Кольорові тони: нормальний, сепія, чорно-білий, яскравий, негатив

• Окрема клавіша камери

• Ландшафтна (горизонтальна) орієнтація

• Передустановлений редактор зображень

• Безпосередній друк на сумісні принтери

Хороший стан,на десплеї є мілкі царапини.

В комплекті телефон і зарядка.

Ціна 1500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до нього купити наушники, юсб, стилус, флеха 8г.( це мiнiмальний комплект) якою мае бути його стартова цiна, автор як гадаеш? Бiльш як 850-900 не дам, да й то з умовою що ти дасиш копiю свого паспорта до нього, що пiдтвердить що тел. не крадений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000грн, тому шо тут сертифіковані з повною комплектацією з ідеал тачскріном ,Б/У по 1500грн продавали !!!!

Перепрошую але ось реальні пропозиції продажу з форуму:

1.http://board.lutsk.ua/topic/71087-nokia-5800-xpressmusic-black/ -ціна 1800грн.

2.http://board.lutsk.ua/topic/71022-nokia-5800-xpressmusic-black/-ціна 1950грн.

3.http://board.lutsk.ua/topic/70591-prodam-nokia-5800-chorna/- зі значними подряпинами 1530грн

наголошую в мене телефон в хорошому стані,не топлений,не глючить,не крадений.Ціна поки що 1500грн.Я не спішу його продавати за 40 % вартості.

А за 1000 грн,зможу його будь-коли віддати базарникам.

• Графічний 3D двигун ---- це повна сміхота, в нокій він є тільки в Н900, 5800 в 3D повний тормоз

Це не мої видумки,опис взятий з офіційного сайту нокія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до нього купити наушники, юсб, стилус, флеха 8г.( це мiнiмальний комплект) якою мае бути його стартова цiна, автор як гадаеш? Бiльш як 850-900 не дам, да й то з умовою що ти дасиш копiю свого паспорта до нього, що пiдтвердить що тел. не крадений.

Так хто сказав що нема стилусу???? Він є ,є також медіатор.

Навушники (оригінальні),+карта 8г+юсб- тоді ціна буде 1600грн.

Відповідні документи:накладну купівлі,копію митної декларації і копію паспорта можу надати за вимогою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так яж питав вiдразу який комплект? Було сказано телефон i зарядне, а тепер уже все чарiвним образом зявилось. Бажано ще коробку. Якщо все дiйсно в наявностi то можна торгуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так яж питав вiдразу який комплект? Було сказано телефон i зарядне, а тепер уже все чарiвним образом зявилось. Бажано ще коробку. Якщо все дiйсно в наявностi то можна торгуватись.

Шановний "Kombat83" ви не уважно прочитали відповідь,або не зрозуміли мене.

В комлекті дійсно тільки телефон і зарядка,стилус і медіатор це такі дрібничики які я не вказував але вони також є.

А далі йде відповідь на ваше запитання:

Якщо до нього купити наушники, юсб, флеха 8г.( це мiнiмальний комплект) якою мае бути його стартова цiна, автор як гадаеш?

я відписав вам ціну по якій можу віддати апарат з новими навушниками,юсб і флешкою на 8гб,ціна без торгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо до нього купити наушники, юсб, стилус, флеха 8г.( це мiнiмальний комплект) якою мае бути його стартова цiна, автор як гадаеш? Бiльш як 850-900 не дам, да й то з умовою що ти дасиш копiю свого паспорта до нього, що пiдтвердить що тел. не крадений.

Так хто сказав що нема стилусу???? Він є ,є також медіатор.

Навушники (оригінальні),+карта 8г+юсб- тоді ціна буде 1600грн.

Відповідні документи:накладну купівлі,копію митної декларації і копію паспорта можу надати за вимогою.

Дам 1200 за повний комплект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрiбно вiдразу писати конкретику що е в наявностi а чого нема i що докупите, тодi й всi питання вiдпадуть.

Без комплекту можу дати 950гр. за умов хорошого стану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

950грн,1200грн----хороші ціни, але не для цього телефону....Чекаю кращих пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kombat83 без обід,але я бачу ви дуже зацікавлені в шарі,бесплатний сир буває тільки в мишеловці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозицiя залишаеться в силi, можливо невеличкий торг, не хочете - нiхто не заставляе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто в такій комплектації більше не дасть! Я тиждень тому купляв з двома кабелями, зап.стилусом, вухами, диском, памяттю 8гб + усі папери з коробкою за 1500грн. А одна флешка коштує 180грн... Не треба розводити людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто в такій комплектації більше не дасть! Я тиждень тому купляв з двома кабелями, зап.стилусом, вухами, диском, памяттю 8гб + усі папери з коробкою за 1500грн. А одна флешка коштує 180грн... Не треба розводити людей.

я дам 1200 гр без проблем!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто в такій комплектації більше не дасть! Я тиждень тому купляв з двома кабелями, зап.стилусом, вухами, диском, памяттю 8гб + усі папери з коробкою за 1500грн. А одна флешка коштує 180грн... Не треба розводити людей.

Я за тебе радий.Ніхто нікого не розводить ,хто буде реально зацікавлений той купить,+скину пару гривників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...