Перейти до змісту

Розширення кімнати


Koly4ui

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Я запланував розширити кімнату за рахунок лоджиї. Тобто викінути вікно і двері. Чи повинен я робити якісь документи, якшо не будуть ламатись стіни? Квартира приватизована. Приблизно, як на малюнку.post-6314-0-67480800-1289845400_thumb.jppost-6314-0-51401900-1289845604_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як-правило проблеми з БТІ можуть виникнути під час продажу, або, скажімо оформлення субсидії.

Хоча затія ця лише на перший погляд проста. Насправді кілька додаткових квадратних метрів будуть коштувати гарантовано більше тисячі доларів. А потім можуть бути нюанси з сирістю, холодом. Тому треба "сто разів подумати, а потім один раз відрізати".

Я, наприклад, передумав, коли за приблизними розрахунками вийшов на суму понад 1 тис американських гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам робив таке... трошки дорогувате таке задоволення але й плюсів також прибавилось. На першому фото видно що батарея опалення залишилась на старому місці, для того щоб уникнути сирості та плісняви на тій частині яка колись була балконом, треба у обов'язковому порядку зробити там опалення, чи то централізоване чи то автономне електричне... ще є варіант з теплою підлогою... але зразу кажу що це попадалово на 1000 - 1500 гр. На рахунок якихось дозволів... не знаю, нічого не робив.. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батарею треба переносити на балкон, і в кімнаті що лишити.

А скільки всього кімнат? Якщо одна, то балкон, як заначка/кладовка/сушка потрібніший аніж 2 кв.м. додаткової площі...

І будинок, сподіваюсь, цегляний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот і я хочу зробити там "маленький кабінет". Будинок цегляний. А одного масляного радіатора, сподіваюсь, хватить туди, бо не хочу переносити батарею(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батарею треба переносити на балкон, і в кімнаті що лишити.

А скільки всього кімнат? Якщо одна, то балкон, як заначка/кладовка/сушка потрібніший аніж 2 кв.м. додаткової площі...

І будинок, сподіваюсь, цегляний?

Я б сказав, що не переносити, а ставити додатково.

Робив подібну процедуру в панельному будинку (площа під віконним прийомом не являється елементом несучої конструкції і може бути видалена).

Якщо цікавить, то можу викласти фото що з цього вийшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одного масляного радіатора, сподіваюсь, хватить туди, бо не хочу переносити батарею(.

"Скупий платить двічі". Чув таке? Нещодавно один бордівець вже просив поради що робити з відкосами (якщо не помиляюся) які цвітуть.

Став стаціонарну ДОДАТКОВУ батарею і в підлогу поклади "теплу підлогу" (її включати можна лише у найскладніші моменти). Якщо лоджія по габаритах відповідає габаритам кімнати (тобто на лоджії немає ніш), то буде простіше, якщо є ніші - краще там передбачити підігрів. Завдяки цьому буде природніх рух повітря. це дуже важливо, адже на лоджії будеш ставити серйозний склопакет!

Рекомендую перед тим як робити, обовязково поговорити, а ще краще і зайти подивитися у квартиру зі схожим плануванням і подивитися.

Мої знайомі зробили еркер на досить великій лоджії. Обійшлися правда без підігріву підлоги, але поставили додаткову одну чи дві батареї на лоджії та добавили ребра у кімнаті (кімната велика, рух повітряних мас непоганий).

Удачі. Коли зробиш, виклади калькуляцію і поділися враженнями через рік проживання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб переносити (чи доставляти) радіатор на лоджію (я так розумію, мається на увазі його подальша експлуатація в системі центрального опалення) потрібно робити проект, який не одну сотеньку потягне... а потім, роботи з врізки нового/переносу старого потрібно виконувати у неопалювальний сезон і лише кваліфікованими людями, до яких потім можна буде пред'явити претензії у випадку неякісного виконання зварного з'єднання. Здається, декілька років одна "точка" зварки вартувала чи то 10 чи то 12 баксів...

І потім, нема смислу робити "теплу підлогу", якщо сусіди знизу принаймні не засклили свій балкон.

Єдиний варіант - це електричний (можливо, навіть масляний - та він довго гріється).

А потім, куди ви подієте стільки будівельного сміття? Законний шлях передбачає також додаткові витрати (до 150 здається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можеш, то виложи

Пардонтє за якість - фото телефоном "роблене".

На місці арки була чавунна батарея, яку перенесено вліво і замінено на алюмінієву. Також додаткова батарея виведена на "балкон". Від загальної системи опалення виведено трубу для підігріву підлоги, яка регулюється американками, як, власне, й батареї. На балконі 2х камерний склопакет. Станка на якій він кріпиться утеплена пінопластом з середини (але не мішало б і ззовні, бо коли добрячий мороз на дворі то тягне холодом).

post-119-0-26261500-1290069196_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблю таке регулярно!!!Трошки витрати ідуть на сварку....але від твоеї батареї можливо кинути теплу підлогу и під'єднати ще одну батарею роботы переварювання в основному обходяться 100-200долярів але на сирість та холод втебе скарг небуде!!!Проконсультувати пищи приват!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...