Перейти до змісту

Підкажіть хто розуміється в ноутах


Рекомендовані повідомлення

Хочу купити ноутбук. Пропунують Fujitsu з такими параметрами

15 дюймів

Проц 2,5Ггц одноядерний

Оперативка 512Мб

Винт 40Гб

Видяха 64Мб

Привод ДВД-РВ

Батарея майже нова.

Зовні стан на 5.

Скілики така штука може коштувати? Напишіть ціну за яку б ви купили.

Ціни непишу яку пропунують, щоб небуло орієнтирів.

Завчасно вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1600-1700грн якщо стан робочий і не сильно подертий.

Але такі ноути тільки для офісу і не більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я недавно продал на запчасти нерабочий fujitsu siemens 2004 года с нерабочим винтом на 30, 512 оперативка, полностью мертвые батарея и двд-ром за 1200 грн.

так что если в районе этой суммы, то можно брать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте!

Я тоже продаю ноутбук.Перед тем как ето делать немного изучил цены .

И хочу сказать что свои ноутбуки люди оценевают по разному,кто по параметрам,кто по качеству и надежности,

а кто-то просто любит свой аппарат и не хочет отддават дешево А ДЕНЬГИ НУЖНЫ, хотя может он и не стои того,что за него просят.

Но если быть обьективным и давать адекватною оценку,то етот ноутбук стоит примерно 1700-2000 грн.(Я сейчас говорю не в утвержденной форме! ето мое мнение сложывшееся пока я гулял по сайтам Обьявлений с целью правильной оценки своего ноута.)Конфигурацыя слабовата но все-таки это ноутбук и + с новой батареей.

Напишите пожалуйста в личку сколько за него просят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1700-2000 грн.

Явно завищена ціна, для такої конфігурації(залізяки).Якого б він стану не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один дисплей коштує близько 500грн, +нова батерея ще стільки ж, .....тому 1000 - це нетбук Асер з 9"/1Гц/128озу/4гб флешка/

отже, нормальна ціна 1500грн, якщо стільки ж стоїть, то забирай з руками і ногами), а якщо ще стан на 5, то взагалі суперово, бо якщо з часом схочеш продати, то покупці саме перше звертають на це увагу.

В мене був ноут Асус 15,6"/дуал кор 1.86/1гб озу/256/80ндд/двд-рв, стан на 3+, то я ледь продав за 2000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один дисплей коштує близько 500грн, +нова батерея ще стільки ж, .....тому 1000 - це нетбук Асер з 9"/1Гц/128озу/4гб флешка/

отже, нормальна ціна 1500грн, якщо стільки ж стоїть, то забирай з руками і ногами), а якщо ще стан на 5, то взагалі суперово, бо якщо з часом схочеш продати, то покупці саме перше звертають на це увагу.

В мене був ноут Асус 15,6"/дуал кор 1.86/1гб озу/256/80ндд/двд-рв, стан на 3+, то я ледь продав за 2000грн

слухай чоловіче тут й так всі знають шо ти барига бо тут один чувак тєму створив був і як виявилося це правда !!! як можна за таку рухлять давати 1500грн цеж хлам 5-ти річної давності як воно може шось вартувати в польщі в комісіонках по 80доларів таке продають вони кучку тобі тих семенів наскладають аби ти тільки брав то в них самі погані ноути !!! а про те шо ти невідомо як клєпаєш ті ноути з обламанців і впарюєш людям то я мовчу !!! і взагалі живеш в рівному то там і продавай свої іздєлія і там давай свої поради !!! бо вас вже тута розвелося !!! і говорю я тобі це не через власні амбіції а через те що люди про вас бариг рівненських говорять !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топік стартер вже мабуть прицінився по вище запропонованих цінам ;)

цікаво скільки власник ноута за нього тобі заспівав? :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один дисплей коштує близько 500грн, +нова батерея ще стільки ж, .....тому 1000 - це нетбук Асер з 9"/1Гц/128озу/4гб флешка/

отже, нормальна ціна 1500грн, якщо стільки ж стоїть, то забирай з руками і ногами), а якщо ще стан на 5, то взагалі суперово, бо якщо з часом схочеш продати, то покупці саме перше звертають на це увагу.

В мене був ноут Асус 15,6"/дуал кор 1.86/1гб озу/256/80ндд/двд-рв, стан на 3+, то я ледь продав за 2000грн

слухай чоловіче тут й так всі знають шо ти барига бо тут один чувак тєму створив був і як виявилося це правда !!! як можна за таку рухлять давати 1500грн цеж хлам 5-ти річної давності як воно може шось вартувати в польщі в комісіонках по 80доларів таке продають вони кучку тобі тих семенів наскладають аби ти тільки брав то в них самі погані ноути !!! а про те шо ти невідомо як клєпаєш ті ноути з обламанців і впарюєш людям то я мовчу !!! і взагалі живеш в рівному то там і продавай свої іздєлія і там давай свої поради !!! бо вас вже тута розвелося !!! і говорю я тобі це не через власні амбіції а через те що люди про вас бариг рівненських говорять !!!

Ми живемо в ринкових умовах, тобто кожен займається тим, чим йому довподоби. За 2 річний час своєї роботи ніхто не мав до мене ніяких претензій, а якщо й були якісь непоняткі, то ми разом їх вирішували, завжди можна знайти компроміс, головне йти назустріч покупцеві і ставати в його положення... Ви зараз безпідставно звинувачуєте так званих бариг, адже у них інколи ціни як по маслу (потрібно швидко продати, щоб купити щось цікавіше і дешевше) також перекупщики боячись за свою репутацію ніколи не підставлять покупця. Про те, що в польщі техніка як б.в, так і нова набагато дешевша, то це не секрет, але живемо ми в Україні і купуємо тут! Про хлам 5 річної давнини говорити однозначно не можна, він інколи прослужить ще років з ... надцять відносно своїх недавніх аналогів. Клепання техніки-це треба вміти, і за це повинні платитись гроші але і гарантія завжди присутня, а не як у деяких власників техніки... аби винесли з дому.... далі твої проблеми, якщо щось...

Чим більше бариг-тим дешевші ціни!!!

Живу у Рівному (поки навчаюсь), народивсь у Волинській обл, але яке це має значення (луди з Польщі возять електроніку, то з Рівного не заберуть?)))))пс. Існують служби доставки (Нова пошта.....), які привезуть вам товар на наступний день, дозволять розпакувати, включити і перевірити його.

Не можна по одній людині судити інших..... напиши конкретно про кого говорять і хто що погане зробив?!

Свою приблизну ціну обгрунтував, власник теми хоче прислухається, а не хоче-ігнорує, а своє фе можете тримати при собі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорого цiнять...

Вот і того питав поради, щоб не платити дорого.

Робив раніше тут тему, що куплю ноут до 2000грн, але нічого путньго і повністю робочого не предложили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 2000 дiйсно, продають або корчi або зламки.

доклади пару грн купиш нормального шустрого ноута.

я тобi сьогоднi напишу ввечерi.теж шукаю такого i маю кiлька пропозицiй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...