Перейти до змісту

Акваріумні магазини


keepo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене, то ціни там кусаються (по рибі судив) в порівнянні з іншими магазинами <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то ціни там кусаються (по рибі судив) в порівнянні з іншими магазинами <_<

так, ціни більші, але припустимо меченосець чи гуппі по 10 грн вних гарніша за гуппі чи меченосця на франка припустимо. Проблема в тому, що в луцьку нема конкуренції на цьому поприщі, тобто гарна риба певного виду є тільки в якомусь одному магазині, а в іншому вже інша гарна, або тільки негарна. А через це і порівнювати нема з чим. От на обладнання я не порівнював ціни, а треба якось буде це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сьогодні прикупив чотири неона в ТЦ Караван на другому поверсі по 6 грн., а на базарі поруч по 8 :) Решта цін нерівняв, але як варіант, то наводка може бути. Тільки от коли вже все спакували, то оказалось що за пакет гривня положена.

Якщо я не помиляюсь, то ці дві точки на одного і того самого підприємця зареєстровані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того, що зареєстровані - це власність однієї сім"ї. Я сьогодні брав обладнання в обох - ціни однакові. Різниця напевно пов"язана з різними постачальниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Вчора відвідав "Акваріум" на Волі. Магазин преобразився відтоді коли я останній раз його провідував (з пів року назад а мо і більше): все розкладено як по полочкам, чистота. Десь писав вище що ціни в них кусаються, то тепер цілком як і в інших магазинах. Видів риби багато. Одним словом був приємно вражений :)

P.S. не на правах реклами, власна думка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Здається "Рибка" називається, знаходиться по іншу сторону кораблика, якщо дивитись по пр. Волі, якраз на кутку повороту до фонтана і каплички на сходах, на стіні півник здоровий намальований. Хтось був в цьому магазині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він вроді тільки на цьому тижні відкривається. По наявній вмене інформації його відкривають хлопці з "акваріума", які щось не поділили з власниками магазину.

Також є магазин в бутіках біля фуршету, власники ті ж, що і магазинів біля валютчиків і в каравані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме біля фуршету в бутіках ?

З іншої сторони стоянки біля Фуршету набудували магазинчиків. Але там здається "Зоотовари" пише, чи щось в цьому роді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де саме біля фуршету в бутіках ?

З іншої сторони стоянки біля Фуршету набудували магазинчиків. Але там здається "Зоотовари" пише, чи щось в цьому роді.

Дякую!

був в них. поки ще бідноватенько, але перше необхідне можна придбати.

Купив собі лампу :) аква гло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Здається "Рибка" називається, знаходиться по іншу сторону кораблика, якщо дивитись по пр. Волі, якраз на кутку повороту до фонтана і каплички на сходах, на стіні півник здоровий намальований. Хтось був в цьому магазині?

Я була в цьому магазині вже два рази. Купляла в них данюх коралових і корм. Магазин приємно здивував своєю охайністю. В них багато місця , не боїшся щось зачепити . Є вибір рибок і рослинок ( як на мене рибкі простоваті), але думаю , що це тільки початок . Побільше б таких магазинів , а то на Франка і на базарі страшнувато купувати ( в акваріумах плаває борода , і частенько можно побачити дохлу рибу ). І магазин на Волі "Акваріум" теж подобається . ЦЕ НЕ РЕКЛАМА , А МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА. Думаю , що від появи нового конкурента "Рибкі" ціни знизяться ( якщо в них не один господар).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, магазинчики гарні. я зараз на черепашок задивляюсь, то по цінах в Природі найдешевше. в магазинчику, що на Варшавці зимою вони були по 90грн. досі цікаво, чому <_< а вибір акваріумів там справді чудовий. так що буду збиратись з думками і фінансами, думати, як втихомирювати кицьку і... по черепашку :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В Епіцентрі є також відділ акваріумістики. Правда асортимент так собі (в основному обладнання, акваріуми). Але ТМ Джебо представлено досить непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Епіцентрі є також відділ акваріумістики. Правда асортимент так собі (в основному обладнання, акваріуми). Але ТМ Джебо представлено досить непогано.

В Епіцентрі ціни космос!!!

А на ТМ Джебо взагалі у 2 рази вищі як в НЕТІ !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Як на мене , чудові рибки продають на Варшавському ринку ,в суботу і неділю!!!

Вирощені в домашніх умовах!!! Ціни не високі.

Купляла там Пітушка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирощені в домашніх умовах зазвичай самі прості рибки, екзотика вся завозна :( Причому зазвичай від того самого постачальника, що і в магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Привіт всім, знайдено красноухую черепаху в Теремнівському ставку, панцер 20 см. віддам в хороші руки :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

А я покупаю во всех выше перечисленных магазинах. Каждый нравится по своему..

В одном нет надобного, в другом есть. Но что-то курвится последнее время Рыбка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А в Інтернет-магазинах http://happyfish.com.ua/ та http://rybki.com.ua/ хтось щось купував???

Хочу придбати собі акваріум розміром 70Х35Х45, а в Луцьку такого знайти не можемо,,,,,,,,,,,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Інтернет-магазинах http://happyfish.com.ua/ та http://rybki.com.ua/ хтось щось купував???

Хочу придбати собі акваріум розміром 70Х35Х45, а в Луцьку такого знайти не можемо,,,,,,,,,,,,,

Я купувала акваріумні декорації в http://rybki.com.ua/, гарний сервіс, перед покупкою спілкувалась з консультантом по асьці :_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

номер аськи консультанта 484479522 магазин http://rybki.com.ua/

Дякую за інформацію.... Поспілкувалась з консультантом.....У них є акваріум потрібних розмірів. Замовлятиму у них.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...