Перейти до змісту

Акваріумні магазини


keepo

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в даній темі залишати інформацію/відгуки про магазини та продавців, які займаються товарами для акваріумістики.

Магазини Луцька:

- "Природа"

пр.Волі, 39а

(0332)240468

Графік роботи:

Пн-Пт - 10:00-18:00;

Сб - 10:00-16:00;

Нд - вихідний;

без перерви на обід.

Асортимент як попадеш. Якщо пощастить, можна застати рідкісні для Луцька види, в рази дешевше, ніж у "варшавських" магазинах. Обладнання для середніх акваріумів доволі багато. Є обладнання для великих акваріумів.

Багато саморобних акваріуміві непоганої якості. Є також фабричні.

Мінуси: можуть без мук совісті продати хвору рибку, хоча в самому магазині приймають міри по лікуванню. Рослини представлені дуже бідно.

IMG56-1203084970.jpg

IMG56-1203085014.jpg

IMG56-1203085026.jpg

IMG56-1203085055.jpg

Виставковий акваріум

IMG56-1203084995.jpg

- "Зоомагазин".

Хороший асортимент по обладнанню, рибах, рослинах.

Мінуси: інколи незрозуміло завищена ціна на рибу.

IMG56-1202984209.jpg

IMG56-1202984604.jpg

IMG56-1202984691.jpg

- Магазин "Зоолюкс"

вул.Івана Франка, 46

(0332)240243

Графік роботи:

Пн-Пт - 09:00-18:00;

Сб - 10:00-17:00;

Нд - 10:00-15:00;

перерва на обід - 13:00-14:00.

Широкий вибір риби і тераріумних жителів. непоганий набір обладнання для малих та середніх акваріумів. Досить добре представлений рослинний світ.

IMG56-1203320639.jpg

IMG56-1203085101.jpg

IMG56-1203085111.jpg

- Магазин "Акваріум"

пр. Волі, 35

(0332)726580, (093)1534560, (066)3152181

Графік роботи:

Пн.-Пт. 10:00-19:00

Сб. 10.00-18.00

Нд. 11.00-18.00

Без перерви на обід.

Хороший вибір обладнання. В продажі є повністю оформленні акваріуми. Можна підібрати рослини, рибу (рідкісні для Луцька види) з ширококого асортименту.

IMG_2839.JPG

IMG_2843.JPG

IMG_2849.JPG

IMG_2845.JPG

IMG_2851.JPG

"Декоративна рибка"

пр.Волі, 20

(050)5177033

Графік роботи:

Пн-Сб - 10:00-19:00

Нд - 10:00-16:00

без перерви на обід;

Інтернет-магазини:

- "Арована" http://www.arowana-im.com.ua/

Відразу орієнтовані на доставку по Україні (вмовляти нікого нетреба). Широкий асортимент обладнання. Приємні ціни - частина нижча за луцькі (не реклама, просто ділюсь враженнями).

Мінуси: не хочуть відправляти товари на маленьку сумму (я їх в принципі розумію). Не відправляють лампи (теж понятно, враховуючи нашу доставку). Хоча на рахунок останнього всетаки можна домовитись, але на свій страх і ризик...

IMG56-1202984835.jpg

- "У Водяного" http://eshop.aquariumist.in.ua/

IMG56-1202984796.jpg

- Даніо http://www.danio.com.ua - молодий і досить непоганий магазин

logo.jpg

- http://www.aquashop.com.ua - великий асортимент, але магазин орієнтується на опт :P

- http://www.aquafish.com.ua/ - непоганий магазин - без проблем відправляють в Луцьк, правда зустрічати треба в Ківерцях

companyname.gif

- http://www.discus.net.ua/

- Магазин "Фішка" http://allfish.com.ua/ - теж орієнтовані більше на опт, але завжди можна домовитись :P

- Магазин "Оскар" http://www.oscar.myfamily.in.ua/ - молодий рівненський магазин. Дуже схожий на "Аровану"

- Магазин "АкватеК" http://aquatek.com.ua

ЗІ. Враження від магазинів - моє власне ІМНО...

Дякуємо за доповнення Dream

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

Да действительно магазины хорошие и у всех что-то есть интересное и полезное....переодически выгребаем интересные вещи, а в основном работаем напрямую с поставщиками с Польши, Германии,России ....намного дешевле, но и с нашими магазинами тоже. У Тани всегда можно подстраховатся и взять то что необходимо, на Микросервесе тоже отличные ребята....каждому своё....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да действительно магазины хорошие и у всех что-то есть интересное и полезное....переодически выгребаем интересные вещи, а в основном работаем напрямую с поставщиками с Польши, Германии,России ....намного дешевле, но и с нашими магазинами тоже. У Тани всегда можно подстраховатся и взять то что необходимо, на Микросервесе тоже отличные ребята....каждому своё....

Ну так скинь в личку свой телефон, может привезете и мне аквариум. :angry2: "У Тани" я так понял это на базаре возле валютчиков? Если так то это я от Тани жду так долго звонка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, ты забыл про ребят которые собираютя в выходные на Варшавке в низу... А вооще в городе очень много "леваков" которые зарабатывают на этом деньги, везут и расстения, и оборудование, рыбу... И тут дело вкуса.. Лох он и в африке - лох... Позавчера были у женщины которой приперли с польши банку с аллюминевой крышкой.. Цена - бахнутся мона... Мы отказались запускать ее банку...( хотя то же мона было хапнуть деньжат :angry2: ) Еле уговорили заказать у Тани... Заказ обошелся в 5 раз дешевле... Запустим выкину фотки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mikromuha, на вихідних постараюсь сходити на варшавку взнати побільше інформації, оскільки крім того що вони там є, поки нічого написати неможу...

Можна і "ліваків" сюда вписати - аби вони були непроти. Топік для того і створений, щоб обговорювати де, що і почом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так скинь в личку свой телефон, может привезете и мне аквариум. :) "У Тани" я так понял это на базаре возле валютчиков? Если так то это я от Тани жду так долго звонка.

dimmon, а мож все таки на рыбалку ? :angry2: Вон ребята щук душат... (я не уговариваю ... :P )

Мне бы с сайтом разобраться, видио по аквариумам и фоток то что делаем море... Да и так ведь постоянно что то новое получаем... Вчера в ресторан "Пирамиду" поселили женщину, красавицу к пираньям... Есть на что посмотреть....

Удачи..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, а мож все таки на рыбалку ? :P Вон ребята щук душат... (я не уговариваю ... :) )

:) А ты откуда знаешь что я рыбак :):angry2::P Последний раз возле горохова я штук семь щучек взял. Как подмораживать стало вот и не ездил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера в ресторан "Пирамиду" поселили женщину, красавицу к пираньям... Есть на что посмотреть....

Посмотрел ... ИМХО не впечатлило. Не люблю больших рыб, а тем более пираий. Суматранцов люблю, неончиков :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привідкрию вам страшну тайну.

Скоро в п. mikromuha зявиться власний сайт з невеличким магазином.

Правда дизайн і архітектура сайту специфічні (авт. mikromuha).

І от точно не знаю як в часі :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это хорошая и приятная новость......

Но пока к делу...на сегодняшний день есть....

Крупная печёнка для аквариумных рыб...№5:

- высоко калорийный корм

- витамины A,E,D

- масса 35г.

- фасовка: пакет 9Х5

- срок годности: декабрь 2008

- цена: договорная

- минимальный заказ: 5 штук с доставкой по городу

Есть возможность расфасовки по 1кг и больше, а также оптовой закупки ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mat, пропоную створити окрему тему, щоб пости про товари не втрачались в загальній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на базарі - продавці відмовились дати контактну інформацію, оскільки побоюються податкової. Тому всіх бажаючих велькам на Варшавський ринок, нижні торгові площі головного павільйону, субота-неділя з 9.00 до 14.00.

Я так зрозумів, що усіх рибок вони не виносять туди, тому якщо треба щось конкретне - питайтесь.

ЗІ. на розкладках завжди можна купити живий корм (мотиль).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина прислала листа, після того як продивився дану тему - нижче його зміст

Добрий день!

Я маю скоро випустити книжку для дітей.

Це буде друге доповнене та розширене перевидання моєї книжки "Акваріум школяра". Там я хочу на допомогу всім школярам України дати перелік (каталог) зоомагазинів України по областях та містах.

Мені б дуже хотілось мати всі діючі Е=мейли власників зоомагазинів щоб домовитись з ними внести до каталогу тих хто погодиться. Я нічого не буду мати на цьому - тобто я не буду з них брати кошти на додаткове складання каталогу, на папір та друк - я це зроблю за власний рахунок, однак вони мають допомогти поширити книжку в Україні, бо українська дитяча книжка перебуває у нас у великій біді.

Отже, кожен власник магазину, який погодиться реалізовувати книжку для дітей і відповідно добре заробляти на цьому - будек мати таку можливість.

Якщо Ви мені надішлете прізвища та мейли лучан або ще будь яких міст та районних центрів - буду Вам дуже вдячний.

Мабуть нині це єдина можливість залишилась для нас поширювати книжки для дітей.

З повагою, Микола Рудь

Якщо маєте бажання - звертайтесь uvira[at]ukr.net, Микола Рудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора на базарі - продавці відмовились дати контактну інформацію, оскільки побоюються податкової. Тому всіх бажаючих велькам на Варшавський ринок, нижні торгові площі головного павільйону, субота-неділя з 9.00 до 14.00.

Я так зрозумів, що усіх рибок вони не виносять туди, тому якщо треба щось конкретне - питайтесь.

ЗІ. на розкладках завжди можна купити живий корм (мотиль).

Я був присутній при тому. По перше ти був не дуже наполегливий :P , а по друге вони не розуміють, що їм це дасть. Є ще один момент, не кожен захоче щоб до нього приходили або дзвонили додому.

Якщо ти ще маєш бажання довести справу до кінця, можу посприяти. Ти підготов інформацію про те, що вони з того будуть мати (якщо маєш можливість, то в друкованому вигляді, щоб вони вдома посиділи подумали), а я проведу з ними роз'яснювальну роботу :).

P.S. Доречі Сергій, який mikromuha, ти міг розпочати з себе і написати тут які послуги ти надаєш, і що ти можеш продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quiet, згоден, що не вмовляв нікого, але ти сам бачив як до пропозиції поставились :) а фраза про податкову мене просто добила...

Єдине, що не смекнув, то це запропонувати розповісти про себе не як про продавців, а просто як про любителів певних напрямків акваріумістики/видів риби/рослин, а продавати чи ні, це вже особиста справа кожного.

На рахунок приходили/дзвонили додому, то це не обов"язково. Можна просто дати свій е-мейл, або пропонувати зустрітись на базарі на вихідних.

Ти підготов інформацію про те, що вони з того будуть мати

Ок, підготую і надрукую, буду тільки вдячний за допомогу. Ближче до кінця тижня треба буде змаякуватись і домовитись про зустріч. Якщо є аська - стукай побалакаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...слышал что открывается новый аквариумный магазин в городе...кто что знает про это?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...слышал что открывается новый аквариумный магазин в городе...кто что знает про это?

Я тоже слышал что открывается. Ко мне через "вторые руки" обращались за координатами оптовых поставщиков. Но насколько я знаю это все только в стадии расчетов и просчетов. Может к лету откроют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. а где примерно и что это за люди...

Я понятия не имею <_< . Ко мне обратился знакомый, суть в том, что то ли его знакомая, то ли знакомая знакомой, :D (я просто не вникал) хочет открыть аквамагазин (или зоомагазин), и не мог ли я дать координаты тех оптовых поставщиков акваоборудования которых я знаю. Я и дал тех что знал.

Я спрашивал, он сам толком ничего не знает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Вже зодва місяці закритий магазин "Аквасвіт", шкода...

По вихідних виходять на базар з виноскою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже зодва місяці закритий магазин "Аквасвіт", шкода...

По вихідних виходять на базар з виноскою...

це ті що на виносці дискусів продають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже зодва місяці закритий магазин "Аквасвіт", шкода...

По вихідних виходять на базар з виноскою...

це ті що на виносці дискусів продають?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

На Франка 26, десь місяці 2 назад, відкрився новий акваріумний магазин: досить непоганий асортимент риби, обладняння небагато :blink:, ціни середньолуцькі.

Фоток поки нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...