Перейти до змісту

Потрібна порада терміново


Gegernaut

Рекомендовані повідомлення

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивести на приєднану частину балкона батарею або покласти "теплу підлогу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивести на приєднану частину балкона батарею або покласти "теплу підлогу".

добре.А з пліснявою на откосах що робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Гідро-пароізоляційну плівку під раму підкладали?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивести на приєднану частину балкона батарею або покласти "теплу підлогу".

добре.А з пліснявою на откосах що робити

Можна, звичайно і антигрибком обробити. Але краще висушити, зачисти верхній шар і знову закатати. Якщо буде достатньо тепло, то повторно появитися не повинно.

Хоча я не спеціаліст. Просто сам колись хотів робити еркер. Але вчасно обдумався. Консультувався у різних майстрів. Всі вони в один голос радили ставити одну, а краще дві батареї, особливо у віддаленіш кутках. Як варіант пропонували класти "теплу підлогу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пліснява зявилася від сирості/конденсату. Як варіант спробуй церезіт стоп волога, можливо частково це допоможе. Але це тимчасова міра. На правильно поставлених вікнах (і відкосах) конденсату не повинно бути.

З.І. Колись в старину говорили -- якщо в оселі зявилася пліснява -- спали оселю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пліснява зявилася від сирості/конденсату. Як варіант спробуй церезіт стоп волога, можливо частково це допоможе. Але це тимчасова міра. На правильно поставлених вікнах (і відкосах) конденсату не повинно бути.

З.І. Колись в старину говорили -- якщо в оселі зявилася пліснява -- спали оселю.

Це про чорну плісняву.

А питання скоріше за все, шо вікна дешеві та герметичні - немає циркуляції повітря, а тепле повітря в хіті + холодні вікна=конденсат, з часом і пліснява.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А питання скоріше за все, шо вікна дешеві та герметичні - немає циркуляції повітря
Це має вирішувати плівка під рамою. Але не всі про неї знають, а тим більше розкошелюються на "непотрібну" деталь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А питання скоріше за все, шо вікна дешеві та герметичні - немає циркуляції повітря
Це має вирішувати плівка під рамою. Але не всі про неї знають, а тим більше розкошелюються на "непотрібну" деталь.

Вірно, а нафіга платити за нормальні вікна плюс нормальні матеріали та за роботу.

Собі (якби така халепа була), зробив би зо дві віддушини для циркуляції повітря., фіг з втратами тепла, головне щоб потім запалення легень

не було ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Гідро-пароізоляційну плівку під раму підкладали?

звичайно так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все чудово,але вікно не з дешевих.

Хотів запитати ось що,мені порадили мідним купоросом обробити.Цей варіант взагалі прийнятний чи це щонебудь аби відстав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Гідро-пароізоляційну плівку під раму підкладали?

звичайно так

Попробуй зроби нормальну циркуляцію повітря, ну і якщо перепад температкр між кімнатою та балконом великий, то навіть не знаю.

В мене навіть взимку вікна на балконі відкриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Гідро-пароізоляційну плівку під раму підкладали?

звичайно так

Попробуй зроби нормальну циркуляцію повітря, ну і якщо перепад температкр між кімнатою та балконом великий, то навіть не знаю.

В мене навіть взимку вікна на балконі відкриті.

Циркуляція впринципі є.вікно весь час в положенні мікровентиляції або відкрите у верхньому положенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Гідро-пароізоляційну плівку під раму підкладали?

звичайно так

Попробуй зроби нормальну циркуляцію повітря, ну і якщо перепад температкр між кімнатою та балконом великий, то навіть не знаю.

В мене навіть взимку вікна на балконі відкриті.

Ціркуляція впринципі є.вікно весь час в положенні мікровентиляції або відкрите у верхньому положенні

Ну якщо плівка скрізь є, в мене тільки одне пояснення:

Стіни промерзають, мають низьку температуру, і на їх стику утворюється конденсат, який в свою чергу невстикає висохнути.

Рініше такі трабли в хрущовках бокових були.

Ну а може стіни десь промокають, х.з. тре точніше все обдивитись, а потім приймати міри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Гідро-пароізоляційну плівку під раму підкладали?

звичайно так

Попробуй зроби нормальну циркуляцію повітря, ну і якщо перепад температкр між кімнатою та балконом великий, то навіть не знаю.

В мене навіть взимку вікна на балконі відкриті.

Ціркуляція впринципі є.вікно весь час в положенні мікровентиляції або відкрите у верхньому положенні

Ну якщо плівка скрізь є, в мене тільки одне пояснення:

Стіни промерзають, мають низьку температуру, і на їх стику утворюється конденсат, який в свою чергу невстикає висохнути.

Рініше такі трабли в хрущовках бокових були.

Ну а може стіни десь промокають, х.з. тре точніше все обдивитись, а потім приймати міри.

А як на рахунок купоросу допоможе чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 місяця тому зробив ремон.Продовжив кімнату за рахунок лоджиі та поставив ПВХ вікно.Зараз на откосах з'явилася пліснява.Підскажіть вихід з даного становища будь-ласка

Гідро-пароізоляційну плівку під раму підкладали?

звичайно так

Попробуй зроби нормальну циркуляцію повітря, ну і якщо перепад температкр між кімнатою та балконом великий, то навіть не знаю.

В мене навіть взимку вікна на балконі відкриті.

Ціркуляція впринципі є.вікно весь час в положенні мікровентиляції або відкрите у верхньому положенні

Ну якщо плівка скрізь є, в мене тільки одне пояснення:

Стіни промерзають, мають низьку температуру, і на їх стику утворюється конденсат, який в свою чергу невстикає висохнути.

Рініше такі трабли в хрущовках бокових були.

Ну а може стіни десь промокають, х.з. тре точніше все обдивитись, а потім приймати міри.

А як на рахунок купоросу допоможе чи ні

Не навряд, в мене у ванній була, купив в новій лінії (десь два роки назад) якусь німецьку гадость, попшикав, так навіть снежка стала біла.

Назву не памятаю, але зпрацювала одразу та на відмінно. правда хлором смерділо, але за пару годин вивітрилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво що це за німецька гадость і скільки вона коштує.

В КОГО ЩЕ Є ПРОПОЗИЦІЇ уважно вислухаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво що це за німецька гадость і скільки вона коштує.

В КОГО ЩЕ Є ПРОПОЗИЦІЇ уважно вислухаю

Паяльна лампа :mdr::D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво що це за німецька гадость і скільки вона коштує.

В КОГО ЩЕ Є ПРОПОЗИЦІЇ уважно вислухаю

Паяльна лампа :mdr:

може й так.а якщо серйозно хтось знає чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як робив ремонт у ванні відразу шпаклював стелю і стіни шпаклівкою з антигрибковими складовими. В мене в будинку відкоси утеплені ззовні пінопластом. Якщо ти розширював за рахунок лоджі значить вікно стоїть в рівню з несучою стіною, від чого вона промерзає всередину (не дарма ж вікна ставлять по середині стіни).

Пліснява це вже наслідок -- шукай причину її появи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду.Значить треба утепляти пінополістероловими плитами з надвору також.

Ще є у когось якісь міркування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку-ж проблему, тільки в мене причина, думаю в низькому рівні теплоізоляції вікон. Минулого року цвіль в кутках відкосів змив водою (відкоси пофарбовані водоемульсійною фарбою)і обробив протигрибковим засобом Ceresit на пів року помогло. В мережі вичитав про циркуляцію повітря безпосередньо в проємі вікна, тобто впливає ширина підвіконня і як вже згадувалось вище наявність та потужність радіаторів, звучали навіть ідеї встановлення маленького вентилятора :). Я особисто поки що проблему не поборов, правда і вентилятор не ставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як я зрозумів проблема із пліснявою хоч раз але кожного зацепила.Хто які способи знає-викладайте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борамін норма.спс буду знати.Що ще є такого продовжуємо ділитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...