Перейти до змісту

Шукаю майстра по ремонтам та обслуговуванням компютерної техніки


Kirilovich

Рекомендовані повідомлення

Шукаю майстра по ремонтам та обслуговуванням компютерної техніки на постійну роботу.

Вимоги: досвід роботи, бажання працювати.

Зарплата договірна.

тел. 79-30-15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Бумагу про компютерну освіту требуєти чи і самоучок берете? А досвід роботи повинен бути фіційний, записаний в трудову книжку? Чи домашня практика теж рахується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я вже наслухався про вашу фірму "Модуль", то працювати туди йти - себе хіба що дурити. Влаштовують неофіційно, з/п не завжди вчасно, ще й дурять до того ж. Скоро там хіба що студенти одні будуть робити.

Моя суб"єктивна репліка. А вирішувати, чи варто - тим хто хоче туди йти :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю від себе - контора ще та:) в плані сервісу нібито все ок, а ось в плані трудових відносин - то вже мабуть пів-Луцька людей через неї пройшли... робота скоріше для тих хто неофіційно захотів трошки підзаробити, без усіляких гарантій... це також субьєктивна думка проте підкріплена словами колишніх співробітників...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pashka05 на рахунок твоєї репліки. Те що ти наслухався про "Фірму Модуль" це твоя особиста думка. Щодо офіційно і не офіційно вже просто надоїло брати студентів іх оформляти а кофіціент корисної дії з них 0%. Якщо працівник буде мене влаштовувати то офіційне працевлаштування гарантую. Нарахунок з/п проблема в цьому є, буває затримують зарплату, але я вважаю що і не така і велика проблема якщо зарплату дадуть на декілька днів пізніше але завжди можна взяти аванс. На рахунок дурять, не знаю як дурять але зарплату можна завжди і доступно побачити в бугалтерії по кожному клієнту і послузі а ті хто не вміли а тим більше не хотіли глятути то хай вибачають.

Maniko відповідаю на твоє ніяких бумаг не потрібно головне досвід в практиці і бажання працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это ж какой оборот надо иметь, чтобы не было возможности выплатить 1000грн ЗП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOTuK це ти зараз бред повний пишеш. Ти навіть не знаєш скільки у нас працює працівників і по скільки вони всі получають. Тому якщо шось писати треба перш подумати. Або уточнити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вони получають (від і до)?

наприклад, якби я до вас прийшов би на який мінімум мені розраховувати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось одного не можу зрозуміти всі переживають за з.п. На які ви можливості свого вміння розраховуєте ще не один не показав хоть на 1000грн. вже скільки приходило на практику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це типу робітника має хвилювати тільки те, скільки ви на ньому заробите, а ЗП - пофік? :) Як на мене - роботу шукають, щоб гроші заробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось одного не можу зрозуміти всі переживають за з.п. На які ви можливості свого вміння розраховуєте ще не один не показав хоть на 1000грн. вже скільки приходило на практику

я ж думаю у вас є якийсь мінімум по якому ви візьмете на роботу працівника і будете платити йому ЗП.... ну так оголосіть цю ЗП... і якщо працівник буде АСом, то яка тоді ЗП на нього очікує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю зарплата там від виробітку, чим більше зробив тим більше отримав, тіль цікаво який процент з тих грошей зароблених для фірми іде на зарплату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот і нам всім цікаво, а автор теми замовчує цей пунктик, та й крім проценту я думаю ставка якась повинна бути, а то туди точно ніхто не піде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу вам конкретніше. Це вам не державне підприємство де можна сидіти на ставці і нічого не робити як ми всі привикли. В мене ставка 210 грн. а получаю не менше 2500грн. в мене мінімальна ставка по обовязках на фірмі все інше це проценти. А якщо когось цікавить проценти якісь конкретно можете прийти на співбесіду і на практику і ти сам знатимеш свій процент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котик, согласен с тобой)))

вот почему они никого не берут... потому что никто за 210-1000грн не работает))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А обсягу роботи вистачить щоб забезпечити заробіток майстра більше 2500 грн?

І що мається на увазі під ремонтом комп'ютерної техніки, заміна, наприклад, відяхи, чи надо ремонтувати несправні компоненти? Якщо друге то як з нормальним обладнанням, є чи надо зі своїм приходить?

І скільки готові платить майстру який вміє все починаючи з установки ОС закінчуючи ремонтом МП, і будь якої іншої техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ArcMa4o давай так я тобі плачу 2000грн. ставку і ти виконуватимеш всі обовязки майстра і сісадміна. А проценти від роботи я буду собі забирати. І я ще думаю щой ти і на ці невитягнеш.

НАГАДУЮ ЩЕ РАЗ ВСІМ ЩО ЦЕ НЕ ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО І ЯК ТАКОЇ СТАВКИ НЕМАЄ.

І будь-ласка не пишіть різну несинітницю, я вас дуже прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я б з радістю, але профіль трішки не той... я по html, css більше... хоча і в тому не далеко відстав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... В мене ставка 210 грн. ...

... ArcMa4o давай так я тобі плачу 2000грн. ставку ...

... ЯК ТАКОЇ СТАВКИ НЕМАЄ. ...

І будь-ласка не пишіть різну несинітницю, я вас дуже прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна вакансія сисадміна відкрита на Модулі

А на питання йти чи не йти туди робити подумайте чого за останні півроку звіти звільнилось чотири людини :( , дві з яких там працювало більше двох років, а дві і двох місяців не витримали

Вирішувати звичайно ВАМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...