Перейти до змісту

Питання у виборі осмосного фільтра!


petro

Рекомендовані повідомлення

Так як вода з водопровідного крану мене стала не задовільняти своєю якість, то постало питання купівлі осмосного фільтра. Так от питання до форумчан:

1)Є такі люди які використовують дану установку? Які власне враження для акваріума та його жителів?

2) І основне!!! Мені продавці говорять, що треба брати установку з насосом, але я не впевнений, що у водопроводі Луцькводоканалу є необхідний тиск для роботи осмосної установки без насоса. Так хто підкаже брати установку з насосом чи без, або допоможе поміряти тиск в водопроводі.

Буду дуже вдячний за відповіді.

ЗИ: Проживаю я в районі ДПЗ, якщо ця інформація може щось додати про тиск в водопроводі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Ну от узяв фільтр з насосом, так як тиск коливається від 1,9 до 2,5 атм. І вирішив не випробовувати долю і свою кишеню. Своє враження профільтр дуже позитивне. Всім рекомендую осмосну установку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от узяв фільтр з насосом, так як тиск коливається від 1,9 до 2,5 атм. І вирішив не випробовувати долю і свою кишеню. Своє враження профільтр дуже позитивне. Всім рекомендую осмосну установку!!!

Яку модель обрали ?

Вартість ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі взяв таку http://www.aqua-ua.com/product/5-ti-stupenchataja-sistema-obratnogo-osmosa-50g-s-mineralizatorom-ro-50p/, вже напевно місяців з вісім працює без нарікань, регулював лише тиск в накопичувальному баку, було забагато і не набирався потрібний обєм. Магазин спрацював дуже оперативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от узяв фільтр з насосом, так як тиск коливається від 1,9 до 2,5 атм. І вирішив не випробовувати долю і свою кишеню. Своє враження профільтр дуже позитивне. Всім рекомендую осмосну установку!!!

Яку модель обрали ?

Вартість ?

Брав тут http://www.aquafanat.com.ua/forum/index.php?showtopic=18942

система вийшла з постфільтром, насосом, фільмтеківською оригінальною!!! мембраною та мінералізатором 1575 грн. А забув, друга ступінь у мене з розбірним картриджем з йонообмінною смолою та кдф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...