Перейти до змісту

3D очки, пластиковые


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

и так Mr.Ves ... уже есть 16 человек :) что скажете?

Хм ... пакет захватіть хто )))

В Рівне їду, але в субуоту (в першій половині дня буду в місті).

Якщо на цей день в топікстартера нема якихось планів і він може передати товар, то можу зібрати кеш.

До 18-ї я дислокуюсь на Рівненській біля "Околиці" (ні, я не маю відношення до тих дівчат).

Після 18-ї можна було б домовитися про зустріч в районі Фуршету (скажемо так на 18-45).

Контактний номер О97 4три 7два триста тридцять три

З.І. Завтра аналогічно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно розмовляв з продавцем.

Каже, що до 30 окулярів в нього на руках і в суботу він зможе їх відати.

З.І. Можна під'їжджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для гостей з Луцьку знайду 25 окуляр)))). Ок біля фуршету в 18 45 в самий раз, якраз буду поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для гостей з Луцьку знайду 25 окуляр)))). Ок біля фуршету в 18 45 в самий раз, якраз буду поруч.

Тобто в тебе окуляри будуть з собою і зразу можна буде заплативши забрати? Яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для гостей з Луцьку знайду 25 окуляр)))). Ок біля фуршету в 18 45 в самий раз, якраз буду поруч.

Камрад, ти мну не путай :)

Я писав про те, що вчора міг бути біля Фуршету (при необхідності) в Луцьку. Розібрались - не буде.

А наші домовленості, якщо ти не збираєшся в Луцьк, в силі - зранку їду в Рівне і при виїзді (за годину) повідомлю і домовимось про зустріч (більш ймовірно, що або на Автовокзалі або в районі Пивзаводу) ;)

З.І. Поки що привезли готівки на 13 окулярів, але ще мають підвезти.

З.З.І. Є ще один контактний для не любителів Київстара 75-00-16 (діє до 18 год).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vilintritenmert, то ти будеш у Луцьку сьогодні біля Фуршету в 18-45? я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, думав це в Рівному будете в 18 45) поруч з фуршетом. Зарезервував 25 окуляр, до суботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом набралося бажаючих на 24 девайса (з бронею п. Gal4on0k ).

Значить заберу всі 25.

Зустріч з топікстартером в першій половині дня (детальніше по телефону).

Прохання до Vilintritenmert перевірити окуляри на предмет відсутності ушкоджень та подряпин.

Забрати девайси можна буде в понеділок орієнтовно з 11 до 18 звідтіля, куди привозили гроші.

Усім гарних вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окуляри привіз.

В понеділок можна забрати звідтіля, куди привозили гроші.

Прохання до людей, які просили закласти за них гроші - забрати окуляри в понеділок.

З.І. Alexander47, тобі 2 штуки добрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь всі задоволені купівлею, з понеділка буде нова партія можна знову замовляти .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...