Перейти до змісту

Дорого куплю старі телефони!


snikey

Рекомендовані повідомлення

Підійдуть будь-які раритетні телефони, які підтримують повнорозмірні sim-карти, щоб не виломлювати міні-сімку, звичну у всіх сучасних телефонах. Куплю дорого, пропонуйте свою ціну і телефон

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/96/GSM_Micro_SIM_Card_vs._GSM_Mini_Sim_Card.svg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз пояснюю, потрібні телефони, здатні приймати ось такі картки(не ломаючи міні-сімку)

800px-T-Mobile_SIM_card-748997.jpg

sim_card.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Отакої....а такі взагалі були?? чи не пошукати в якомусь музеї...із телефонів що сприймають повнорозмірну картку мені відомий тільки таксофон  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Отакої....а такі взагалі були?? чи не пошукати в якомусь музеї...із телефонів що сприймають повнорозмірну картку мені відомий тільки таксофон  

.............мені відомий тільки таксофон........ :D:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були. І Siemens'а такого бачив в робочому стані. Правда батарея там вже тоді була вбита, але на зарядці працював без проблем. На жаль, доля цього телефону на сьогоднішній день мені не відома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були. І Siemens'а такого бачив в робочому стані. Правда батарея там вже тоді була вбита, але на зарядці працював без проблем. На жаль, доля цього телефону на сьогоднішній день мені не відома.

І є навіть досих пір в робочому стані. :)

Використовую на фазенді як стаціонарний, заживлюючи від совіцької NiCd акумуляторної батареї (Однієї зарядки так на місяця два вистачає ;) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно? Для повнорозмірної картки?  :D

Щось підказує це або стьоб або таке на ебеї не купиш навіть 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Witiok, це не прикол. Такі телефони дійсно випускалися. На жаль я не пам’ятаю точно моделі того Siemens'а. Цей телефон приїхав разом з машиною з Німеччини. Деякий час на старій роботі його використовували як стаціонарний. Трохи побавилися і потім закинули :-(.

S30, що за модель телефону в тебе? Скинь інфу, хай люди погуглять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня одного возникает вопрос - зачем?

В облом выломать симку?

Или в Германии опять скупают швейные машинки Зингера первых выпусков?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є автомобільний Bosh, робочий.

повний комплект.

Можна конкретну модель? І вкажи ціну, при якій ти готовий розстатись з цим чудовим апаратом? :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є автомобільний Bosh, робочий.

повний комплект.

Можна конкретну модель? І вкажи ціну, при якій ти готовий розстатись з цим чудовим апаратом? :ok:

Завтра дам фоткі та модель.

Тоді і будемо про ціну говорити.)

Або давай завтра зустрінемось привезу - глянеш.

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Krapka, спочатку напиши конкретну модель. Телефон повинен використовуватись на офісі, коли я впевнюсь, що його можливо переобладнати- тоді можна і дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Krapka, спочатку напиши конкретну модель. Телефон повинен використовуватись на офісі, коли я впевнюсь, що його можливо переобладнати- тоді можна і дивитись

телефон не в зоні досяжності на даний момент часу.

завтра до вечора ситуація змінится, і ,відповідно, я напишу- шо за модель, сфотографую, і покладу собі в машину, щоб при потребі зразу же вам продемонструвати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bosch M-COM 725

комплектація - антена, мікрофон та дінамік, трубка, трубкотримач, сам блок телефону. ну і кабеля.

знятий з автівки дуже бережно.

post-6932-1286835179,92_thumb.jpg

post-6932-1286835191,06_thumb.jpg

post-6932-1286835201,04_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема гнилая.. челевеку нечем занятса скупая телефоны по 5 гр и еще ставить условия работоспособности аппарата..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє умєєш гаварить па рускі- нє запітуй :)

sergio77, для чого добавлятись в друзі і потім автору топіка писати таку чепуху? Я розцінюю це як офтоп.

По 5 грн ніхто не продасть, краще телефон на пам'ять залишити... імхо.. Умова- апарати потрібні робочі, єдина і головна. Думаю, що ніхто не буде займатись ремонтом, запчастин ніде не знайдеш.

Тема є цілком актуальною. Чекаю пропозицій! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...