Перейти до змісту

Куплю ноутбук !


Рекомендовані повідомлення

Куплю ноутбук новий до 4000 грн, чим дешевше тим краще !

Як таких вимог нема !

Якщо є можливість то в кредит !

Жду пропозицій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю ноутбук новий до 4000 грн, чим дешевше тим краще !

Як таких вимог нема !

Якщо є можливість то в кредит !

Жду пропозицій...

б/у цікавить?

Dell Vostro 1400

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ACER ASPIRE 5530G в користуванні півроку. стан нового. не здерта ніодна плёнка. +сумка. 4000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HP Presario CQ62-215ER (XB469EA)

Куплений 27.09.2010, навіть не вмикався, мав бути на подарунок, Луцька гарантія, ціна 4000 грн. Сабж не мій, але запитуйте що цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він в алло коштує 3790грн , в компюперних магазинах ще на 400грн дешевше, так що не бреши людям, на чому ти намагаєшся наварити ,купивши новий сабж, а потім перепродати, ми що по твоєму тупі і взагалі в цінах не розуміємось,

його ціна від сили 3200грн оскільки новий такий в магазині інтернетцентр що на другому поверсі від магазину панно коштує 3290грн

Так що опустись на землю, і не дури людей !!!

Ну що ж, якщо вже на те пішло, то ось його середні ціни по Україні, а для особливо кмітливого GBM2010 відповім по порядку, щоб його примітивний мозок зміг все зрозуміти: по перше, в луцькому Алло він коштує 4300, де і був куплений, а в інет магазині Алло ціна на нього 3900 але в наявності його там нема і не було, а є він в наявності в якомусь невідомому магазині Амбер, але коштує він там 4320 при перерахунку і 4200 готівкою в Києві! По друге в Пано такого ноута нема, не було і не буде по ціні 3290, тому що Едік тоді вдушиться. І по-третє, щодо тупих - так, про тебе в мене склалося саме таке враження, оскільки розумна людина таких необгрунтованих дурниць писати не буде! Надіюсь я зрозуміло все об'яснив і твій мозок все сприйняв належним чином?

п.с. шановні модератори прошу не стояти осторонь, а прийняти відповідні міри щодо індивідума, що не склався як такий, GBM2010! Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

едік вдушиться !?!? от нашо ти піздиш якшо нічого не знаєш !!! І якщо ти дурень якій не розуміється на цінах то я не виноватий, і не треба на мене гнати, ти хоть знаєш яка їхня закупочна ціна, що ти мені тут пишеш про мій обєм мозку, в рівненському алло він коштує 3790грн можеш зїздити глянути, у фоззі і комфі він коштує 3200грн а закупочна ціна їх якщо брати з літека коштує 2700грн, і той самий едик продав моєму знайомому такий ноут якось за 3390грн, так що прояви свого такзваного адекватного розуму появляй в іншому місці, Бувай Здоровий !!! Допобачення !!! :0011::0006::0011::0006:

Твої слова тільки доводять мою правоту :D

п.с. Думаю під ранок тебе на цьому форумі вже не буде, тому :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 б/у не цікавить, тільки нові навіть до 3500 грн з гарантією ! Треба оптимальний варіант для роботи,інет, фільм глянути за чим меншу ціну, екран 15.6 не менше !  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GBM2010, отримує місяць РО за матюки та перехід на особистості та образи співрозмовника.. Йожик, усно попереджений, щоб не годував Троля.

надалі виключно пропозиції із цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...