Перейти до змісту

Продам Nokia N95


Silva

Рекомендовані повідомлення

Продам оригінальну (made in finland) Nokia N95, була привезена з Англії, розлочена. в використанні була десь приблизно рік. Стан на 4, є тількі потертості навігаційних кнопок. Комплект стандартний: коробка, інструкція, зарядка, ЮСБ, вуха флешка 2 гіга.

Ціна 1200 грн.

13398ea2f729.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В норм стандарт комплекті ще йшла автомобільна зарядка і шнури до телика + тут на клаві немає наших букав,ціну вважаю високою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В норм стандарт комплекті ще йшла автомобільна зарядка і шнури до телика

треба буде глянути, мають бути значіть, я ними не користувався.

тут на клаві немає наших букав

бистріше навчішся друкувати в сліпу)

ціну вважаю високою

Ти навіть не уявляєш, як для мене важлива твоя думка...

900 грн даю

давай, мені лишні гроші не завадять,а ціна телефона 1200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В норм стандарт комплекті ще йшла автомобільна зарядка і шнури до телика

треба буде глянути, мають бути значіть, я ними не користувався.

тут на клаві немає наших букав

бистріше навчішся друкувати в сліпу)

ціну вважаю високою

Ти навіть не уявляєш, як для мене важлива твоя думка...

900 грн даю

давай, мені лишні гроші не завадять,а ціна телефона 1200 грн.

тебе теж відправити на базар як і тіх розумних таких самих як ти , щоб ти роззув свої очі і подивився на ціни !!!

900грн якби мені пропонували за цей тел то я його б віддав з руками і ногами бо то саме більше за що його можна продати!!!

А скупердяїв і жмотів нам тут на борді не треба , так що май це на увазі !!! :angry2: :angry2: :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2alovin за оверквотинг нічього не чув?

Чуєш, це ти якраз цим оверквотінгом і займаєшся не позорь себе якщо не знаєш що то таке, і ще про тебе таке враження склалось що ти не вмієш читати, я у своїх повідомленнях говорю все посуті як воно насправді є і нічого не цитую чужими фразами усе пишу з власної думкі так, що якщо ти не знаєш, що пишеш, то краще не позорся а просто помовчи !!! :0011: :0011: :0011:

2alovin за оверквотинг нічього не чув?

прочитай а тоді вже щось пиши !!!

Оверкво́тинг (англ. overquoting) — избыток цитат в тексте на форуме, в e-mail, новостной группе или эхоконференции. Критерием обычно считается превышение объёма цитируемого материала над оригинальным текстом самого автора сообщения. Оверквотингом также считается бессмысленное цитирование сообщения, расположенного непосредственно перед ответом, или же многократное вложенное цитирование.

Избыток цитат в тексте затрудняет нахождение и понимание собственной, высказываемой в данный момент, мысли автора. Запрещён во многих эхоконференциях и форумах.

В Фидо первоначальная строгость в отношении оверквотинга была обусловлена тем, что он сильно увеличивает трафик, и это было особенно болезненно во времена модемной связи. Теперь, когда почта в Фидо передаётся по высокоскоростным каналам, это не так актуально, но в сети уже сложилась определённая культура цитирования. Умелое цитирование позволяет удерживать нить беседы и всегда легко продолжить её, даже если прошло длительное время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз я знаю що пишу

Оверквотингом также считается бессмысленное цитирование сообщения, расположенного непосредственно перед ответом, или же многократное вложенное цитирование.
\

Коли твій пост №8 зайняв в мене пів сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alovin Ви ниете в половині тем на борді, те не так, се не так, хоча так нічого і не купили,якого чорта лізете в чюжу тему?

Апаете власні теми як навіжений кожних пару годин....

Модератор цього не бачить чи просто не хоче бачити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебе теж відправити на базар як і тіх розумних таких самих як ти , щоб ти роззув свої очі і подивився на ціни !!!

на базар будеш відправляти так тих, хто тебе виховував. Якшо неподобається ціна - можеш подати на мене в суд за шахрайство.

900грн якби мені пропонували за цей тел то я його б віддав з руками і ногами бо то саме більше за що його можна продати!!!

відкрию тобі велику таємницю - в телефона нема рук і ніг.

А скупердяїв і жмотів нам тут на борді не треба , так що май це на увазі !!!

Всі чюли? бігом скідаєм ціни в 2-3 рази, ато буде бан по IP)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alovin - в тебе комплекс неповноцінності?

ниє, млін, як дівка в критичні дні...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого як цiна полетiла, напевне всетаки на базар ходив дивитись реальнi цiни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Телефон на манібеці до четверга.

Шо покупцю не спободалось (В ЛС)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...