Перейти до змісту

Сервер Lineage2


9pema

Рекомендовані повідомлення

Хто з якіх серверов...?

Е якісь хароші сервера, де іграе багато наших луцкіх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://la2world.ru/ ось сайт там є сервера на mainx3 найбльше грає луцьких десь чоловік 100
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://la2world.ru/ ось сайт там є сервера на mainx3 найбльше грає луцьких десь чоловік 100

Звыдки така інформація?, там живих людей грає з 100, може 200. Остальне окна :smile3:

Да і варто звернути увагу на те що є на сервері тИц

не кожному до вподоби таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://la2world.ru/ ось сайт там є сервера на mainx3 найбльше грає луцьких десь чоловік 100

Звыдки така інформація?, там живих людей грає з 100, може 200. Остальне окна :smile3:

Да і варто звернути увагу на те що є на сервері тИц

не кожному до вподоби таке.

Да, Тарас звичайно погнав (чоловік 100) гиги)) Але Луцьки тут є) Сам тут граю. Сервак, звичайно, мертвий) Плюс, як Вова написав, тут є особливий крафт і т.д. Але для новачків це легкий спосіб заробити гроші на розвиток персонажа + воно гарно виглядає) І прокачка швидше з таким шмотом) Чому я тут граю а не на офі, наприклад. Все просто, щоб грати на офі потрібно мати багато часу. А у мене його немає. А тут ви нічого не втратите, якщо тиждень не будете заходити в гру) Тут гра - це як звичайна комп"ютерна іграшка, а не задродство, як на офі, де обов"язково потрібно бути в консті (щоб мати шанс на якісь особливі речі) і ходити в гру як на роботу 24/7))) ТАк що не такий то і поганий сервер la2world Просто кожному своє. А луцьких тут до 10 максимум)

P.S. Я мав на увазі сервер main x3, що робиться на інших я не знаю (на ворлді їх 10)

P.S. 2 До речі у нас (на ворлді) є така штука, як біржа) Де офіційно можна продати свої речі за реальні гроші) (без кидалова) Комусь таке подобається комусь ні, але така можливість є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую був зламаний аккаунт щойно відновив не знаю чи я це робота, я граю на la2world але незнаю яка там кількість гравців із міста луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

Ще найшов тут класику планують відкрити, не знаю що з цього вийде, але на словах виглядає гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

запрошую всіх на lineage.ru , сервер (Erika)x10, хроніки Interlude

народу ну дуууууууже багато =) правда не знаю як там з Луцька , одне знаю що була луцька конста в 10 рил з ГПЗ яка потім закинула і пішла десь на х50! хто хоче побігати разом пишіть буду радий нас вже 5 людей =) приєднуйтесь)

кого зацікавило стукніть vk.com/c0oca1ne жду =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Themega.ru - тут і х7 і х10 і х100 і х1000 - на всі смаки. Самий старий з них - х10, йому більше 2-х років, а онлайн і досі 4000. Хроніки - класичний Інтерлюд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...