Перейти до змісту

Допоможіть настроїти спутникове телебачення


Рекомендовані повідомлення

Так , я блондинка  :rolleyes:  пару днів тому я нечаянно поміняла настройки на спутнику, результат: половина каналів пропало. Допоможіть  плачущій блондинці  :_11: повернути все так як було  :_11: 

буду дуже вдячна  :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нечаянно поміняла настройки на спутнику
жесть, підкажи як :smile-zachot:

як на тюнері

я нечаянно поміняла настройки на спутнику

звертайся поможу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я нечаянно поміняла настройки на спутнику
жесть, підкажи як :smile-zachot:

як на тюнері

я нечаянно поміняла настройки на спутнику

звертайся поможу...

 jeck, ну може на тюнері   ХЗ де я іх поміняла , міняла на екрані телевізора, якщо вже бути такою точною  :_36:

А як мені звертатися?  :rolleyes:   до мене потрібно прийти і настроїти  :rolleyes:  розкажи коли Ти зможеш , можна в лічку ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

openbox X-820CI

 тільки не прикалуйтесь якщо це знову не то  я списала це з такої коробочки яка стоіть в низу на полочці під телевізором  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

openbox X-820CI

 тільки не прикалуйтесь якщо це знову не то  я списала це з такої коробочки яка стоіть в низу на полочці під телевізором  :rolleyes:

дивись в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спутників є три ,   скільки каналів пропало я незнаю 

Надіюсь що перепрошивати не треба буде , ХЗ

я  так по памяті  розкажу,  зайшла сюди :

49f77920381b.jpg

після нажимання окей  попала сюди 

5b53c2f81a3e.jpg

і здається я щось поміняла в тому розділі що справа , можливо на всіх спутниках, я це зрозуміла, коли щось нажала і мені запропонувало зберегти, і я дура,  согласилась 

Тепер коли  стати на любий спутник і нажати на зелену кнопочку, типу  "Сканіровать" я получаю таке :(

по першому спутнику

8f493212c23b.jpg

щось сканує а потім пише що немає каналів 

по другому спутнику навіть нічого не шукає а зразу видає

237cc2d7d3af.jpg

мені здається що я на цьому спутнику  щось в настройках поміняла і зберігла 

 і третій

8382c918932d.jpg

і якщо  переключати канали то більшість каналів  пише

"Нет сигнадла, нет информации "  і сфіткати не получається бо все розмито 

Хух..........  замучилась  :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , я блондинка  :rolleyes:  пару днів тому я нечаянно поміняла настройки на спутнику, результат: половина каналів пропало. Допоможіть  плачущій блондинці  :_11: повернути все так як було  :_11: 

буду дуже вдячна  :_08:

Не обижайся! Но я ржал ... минут пять....(где то так).

Нажми пимпочку, возле другой пумпочки. Подожди несколько секунд и сновА нажми. Нет ничего сложного. Даже инструкцию читать не надо. Любой дурак может настроить фиговину с загогулиной :) тем более если у тебя личный спутник :):lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 DarkMonk , я рада що Вас повеселила :P    :D

но я в настройки більше ні ні  :D  а то ще щось поламаю  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Не переживай ... в настройках ПОЛАМАТЬ что-то невозможно :) поламать можно только кувалдой или отвёрткой. А настройки дело поправимое :0043: пять минут и усё :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сканування не допомагає - подивись фаворитні списки - там теж як правило є можливість відключити якийсь з супутників. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось здається що ТС сбросом (чи випадковими діями) поскідала порядок конверторів (портів) в дайсеку (diceqsc) 

Напр. сіріус замість №1 став 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ідеї, там Астри не має бути, там Амос (якщо звичайний трьохголовий пакет) Варіант - скинуті настройки diceqsc, і видалені трасподери. Власне віддаленим лікуванням важко чимось допомогти - шукай людину, яка прийде і верне все назад :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, скоріш всього треба поміняти дісеки, інший варіант можливо накрилось гніздо в розжмежовувачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стань на какнал і зайди в Установкі.І там де Simbl постав *універсальна*.Буде все ОК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  ig_rok, таки да  по другому спутнику знайшлись канали  після того як я  поміняла так як написано вище . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так все вже показує,чи ні?А ні,то дай скріни на кожен супутник,так як той ,що в тебе с Хотбердом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже все показуе, купа каналів знову присутні, всім велике дякую за поради і допомогу, приємно що є люди до яких можна звернутися і отримати то що потрібно  :)

:smile-zachot:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...