Перейти до змісту

HELP


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Народ підкажіть шо це могло статись в мене ніодна станція не конектиця, ше такого прикола в мене не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо файрвол закрив потрібний порт, або й взагалі доступ програми (вінампа чи що ти використовуєш) в інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо файрвол закрив потрібний порт, або й взагалі доступ програми (вінампа чи що ти використовуєш) в інтернет.

Да я через вінамп слухаю, в мене стоїть Антівір ну і брандмауер включений но там я ніяких настройок не міняв всьо также як до того як ше всьо конектилось, файрвола в мене немає, даже не знаю шо це може бути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня сейчас спутниковое радио неработает

а "Ефірне та мережеве радіо" и "Rock radio" работают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore, спробуй з виключеним брандмауєром. Якщо вийде - значить брандмауер закрив доступ Вінампа в Інтернет, а якщо не вийде - то я уже й не знаю, що у тебе за трабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fiore, спробуй з виключеним брандмауєром. Якщо вийде - значить брандмауер закрив доступ Вінампа в Інтернет, а якщо не вийде - то я уже й не знаю, що у тебе за трабла.

Не помогло блін :offtopic: обідно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

А ти слухай Медіа Плейєром. Він мені всєгда був лутшим за довбаного Вінампа - він довше грузиться і тупий інтерфейс. Попробуй :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...