Перейти до змісту

Куплю гольфовський 1.8 бензиновий двигун


mrNick

Рекомендовані повідомлення

Куплю гольфовський 1.8 бензиновий двигун який потребує капремонту. Колінвал і сам блок не повинні бути останнього ремонту. Бажано двигун, якого взагалі ще не розбирали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Пасата б3. 300 у.о. Капремонту не потребує. Пробіг близько 200ткм. Без пробігу в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Пасата б3. 300 у.о. Капремонту не потребує. Пробіг близько 200ткм. Без пробігу в Україні.

А якогось більш вбитого і дешевшого двигуна немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якогось більш вбитого і дешевшого двигуна немає?

Немає вбитих в мене. Хоча не вважаю 300 у.о. за двигун дорогою ціною, а також не розумію логіки брати мертвий двигун...Робити його будеш? Так буде дорожче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якогось більш вбитого і дешевшого двигуна немає?

Немає вбитих в мене. Хоча не вважаю 300 у.о. за двигун дорогою ціною, а також не розумію логіки брати мертвий двигун...Робити його будеш? Так буде дорожче...

То шо ремонт буде дорожчий я знаю. Просто в мене на ремонті стоїть гольф турбодизель. А в доках бензин 1.8 Хазяїн хоче найти мертвого двигуна і зробити, щоб нормально кататись. Я б на його місті купив би готового на ходу. Але він так не хоче. Тим більше за ремонт він платить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якогось більш вбитого і дешевшого двигуна немає?

Немає вбитих в мене. Хоча не вважаю 300 у.о. за двигун дорогою ціною, а також не розумію логіки брати мертвий двигун...Робити його будеш? Так буде дорожче...

То шо ремонт буде дорожчий я знаю. Просто в мене на ремонті стоїть гольф турбодизель. А в доках бензин 1.8 Хазяїн хоче найти мертвого двигуна і зробити, щоб нормально кататись. Я б на його місті купив би готового на ходу. Але він так не хоче. Тим більше за ремонт він платить.

Фсьо ясно) Успіхів йому - а тобі терпіння)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якогось більш вбитого і дешевшого двигуна немає?

Немає вбитих в мене. Хоча не вважаю 300 у.о. за двигун дорогою ціною, а також не розумію логіки брати мертвий двигун...Робити його будеш? Так буде дорожче...

То шо ремонт буде дорожчий я знаю. Просто в мене на ремонті стоїть гольф турбодизель. А в доках бензин 1.8 Хазяїн хоче найти мертвого двигуна і зробити, щоб нормально кататись. Я б на його місті купив би готового на ходу. Але він так не хоче. Тим більше за ремонт він платить.

Фсьо ясно) Успіхів йому - а тобі терпіння)

спс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...